عمومی

کلاهبردار دیگری استقلال را دوباره استخدام کرد

بارها و بارها از این عبارت “میلیونر زاغه” برای توصیف وضعیت پرسپولیس و استقلال استفاده می شود که به نظر بی نقص است. در چارچوب اقتصاد آزاد و فوتبال حرفه ای ، پرسپولیس و استل می توانند از طریق روش های متداول مانند دستیابی به حق پخش تلویزیونی ، فروش بلیط در استادیوم های خصوصی ، تبلیغات محیطی ، فروش لباس ، رستوران های زنجیره ای ، برنامه های قدرتمند و غیره درآمد کسب کنند ، اما همه این همسایگان. متوقف شده است

به گزارش تی تی آنلاین ، رسول بهروش روزنامه نگار در این روزنامه همه کاره وی نوشت: “آغاز دوره احمد ساداتمند به عنوان مدیرعامل استقلال واقعاً طلایی بود”. وی با تکیه بر قول های گل دشت و غیره ، وی در مرحله اول ادعا کرد که برخی از عقب افتادگی های دیابت و مایلیک توسط طرفداران خارجی پرداخت می شود. اگرچه هر دو بازیکن این موضوع را تکذیب کردند و بعد اتفاق افتاد که اسناد ارسال شده در این رابطه جعلی و جعلی بود! مایلیک گفت: “هرکسی که درباره آن در کرواسی صحبت کند ناامید می شود.” به این فکر کنید! “چند ماه است که به خارج از کشور پرداخت نشده اید و کلمه ای را شنیده اید؟ در پایان ، آنها شما را به این نوع کارها می کشانند ؛ شما را پایمال می کنند و شما چه حسی خواهید داشت؟”

پس از کشف این اشتباه بزرگ ، طرفداران دست و دلبند قبلاً داستان سرور Zabarov Esteglal را شروع کرده اند ، به طوری که او باید 1000 دلار برای حساب بازیکن ازبک خرج می کرد ، اما او فقط 1 پوند پایین آورد و گفت که می خواهد آن را تسویه کند. ! در حقیقت ، سوء مدیریت در فوتبال ایران به قدری عمیق و تکان دهنده است که فرد می تواند به بزرگی استقلال یک باشگاه را سرگرم کند و نام خود را دو بار به زبان های دیگر برای خنده بگذارد. این ممکن است پایان راه نباشد و طی چند ماه ، پس از معرفی مدیرعامل جدید ، هواداران استل شانس خود را برای یک ماجراجویی جدید امتحان کنند.

بارها و بارها از این عبارت “میلیونر زاغه” برای توصیف وضعیت پرسپولیس و استقلال استفاده می شود که به نظر بی نقص است. در چارچوب اقتصاد آزاد و فوتبال حرفه ای ، پرسپولیس و استقلال می توانند از طریق روش های متداول مانند دستیابی به حق پخش تلویزیونی ، فروش بلیط در استادیوم های خصوصی ، تبلیغات محیطی ، فروش لباس ، رستوران های زنجیره ای ، برنامه های قدرتمند و غیره درآمد کسب کنند ، اما همه این همسایگان. متوقف شده است حتی سازگارترین و ناسازگارترین مدیران دو مدیر قادر به ایجاد ثروت در این معضل نیستند و در آخر چاره ای نیست جز پرسیدن با گردن کج. در این میان ، گاهی اوقات شماره حساب اعلام می شود تا هواداران بتوانند به طور مستقیم کمک کنند و بعضی اوقات چهره های ثروتمند تیم پشتیبانی می شوند. این روش دوم ، که بسیار رایج نیز است ، متأسفانه راه را برای انواع سوء استفاده ، آزار و اذیت ، توهین ، دروغ و بازی باز می کند و باعث می شود این باشگاه عملاً در دست برخی بازرگانان یا افراد تازه کار باشد.

پرسپولیس در حال حاضر از دو باشگاه وام ، تحت فشار زیادی قرار دارد ، از هواداران ویژه گرفته تا یحیی گل محمدی و استوکس. پیش از این ، سفیدپوستان به دلیل کمک و کمبود حسین هدایتی مورد آزار و اذیت قرار گرفتند و متعاقباً به دلیل آسیب رساندن به آقای ابربک به زندان افتادند. حتی اکنون استقلال به هواداران خنده دار تبدیل شده است ، در حالی که ساداتمند هفته گذشته درباره شایستگی یک هوادار خوب صحبت کرد و ادعا کرد: “فکر نمی کنم استقلال با عظمت خود یک میلیارد یا دو دلار ارزش داشته باشد.” آیا اکنون عظمت آزادی حفظ شده است ، استاد؟

تا زمانی که باشگاه های ما هنر درآمدزایی نداشته باشند و مدیران پرسپولیس و استل گزینه آسان “التماس” برای حل مشکلات را انتخاب کنند ، باز هم این اتفاق خواهد افتاد. به قول شاعر مشهور:

دستهای حریص کسانی که جلوی مردم آویزان هستند ، طولانی است

“اگر از شهرت خود فراتر بروید ، این پل بسته است.”

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا