استان ها

کلید واژه دوره مدیریت جدید تقویت اقتدار پزشکی قانونی و تعامل با دستگاههاست

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین از قزوین؛ روز پنجشنبه در مراسمی با حضور مسعود قدی علی معاون پزشکی قانونی آزمایشگاه سازمان پزشکی قانونی ، حجت الاسلام قدرتی رئیس دادگستری استان ، دادستان قاسمی نماینده عباسپور بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران قضایی برگزار شده در ستایش دادگستری قزوین و بهزاد ولی زاده 5 سال خدمت ، مدیرکل سابق ، مصطفی جعفرزاده به عنوان مدیرکل جدید بازار پزشکی در استان قزوین معرفی شد.

مصطفی جعفرزاده در این مراسم گفت: “کریم در شرایط دشواری به سر می برد و گروهی از پزشکان ، کارشناسان و توسعه دهنده تلاش زیادی کردند تا کار را در آن مسیر متوقف کنند.”

وی گفت: “مدیریت جدید زمان ، ما با کلمات کلیدی سعی خواهیم کرد تا به پزشکی قانونی قوی بپردازیم ، که بر اساس شواهد ساختارشکنانه است.”

جعفرزاده اضافه کرد: در زمینه پزشکی قانونی کارشناسان عواقب آن را مشاهده می کنند و هیچ کاری با پیام مناسب ارائه نمی شود.

رئیس پزشکی قانونی استان قزوین فرمانده جدید استان قزوین هشدار داد که اطمینان از این قانون این است که فشار صحیح برای رأی آزمایشی برای یافتن حقیقت انجام شده است.

image_2021_7_1-16_17_9_70_Y0O

جعفرزاده در تحقیق از حقیقت گفت یا انجام داد ، که ممکن است آنها بتوانند از بین ببرند و ممکن است لبه های نارضایتی و نهادها ، به عنوان مثال بیمه لازم است بدانید که سفارش سقف از جعلی تصادفات ، یا کسانی که می خواهند حقیقت را پنهان کنند ، و تماشاگران پزشکی قانونی و داخلی ، و کسانی که اجازه نمی دهد حقوق نقض گوش ها را رعایت کنند ،

وی گفت: “Forense همه باید مستند و به منظور جلب رضایت مردم دولت باشد.”

جعفرزاده به من هشدار داد: و برای هر كسی كه به ما كمك می كند و سایر نهادهای پزشکی قانونی باید از كیفیت كیفیت اثر نقطه نظر كامل درمان شوند.

پزشکی قانونی به مدیرکل استان قزوین اظهار داشت: امیدواریم رسانه ها در این زمینه به ما کمک کنند تا اقدامات موثری را برای مردم انجام دهیم و با چندین اطلاعات و خدمات به این سازمان بیش از گذشته آشنا شویم. “

در این مراسم ، بهزاد ولی زاده ، مدیرکل سابق گزارش اقدامات 5 سال گذشته ارائه شد.

ولی زاده می گوید ، “همانطور كه ​​بدن سموم با بررسی علت تاخیر سه ماهه انجام شد ، كه با هدف جایگزینی تجمع یك روش جدید باید به بقیه مثالهای عملیاتی داده شود. تاخیر شش ماهه ، “

همانطور که در بالا به عنوان پاسخ متوسط ​​به مقامات کشور ذکر شد ، بیشتر قزوین 67 روز و 45 روز با لورم “Dadpisheshk قادر به انجام مجوز دفن نیست ، مراکز علمی منشا گرفته اند.

وی افزود در پنج سال گذشته ، این به ویژه مهمترین اثر هنری است که مطابق با قوانین مجاز تدفین در زمینه مسائل فعلی از طریق اعتبار 116 درصدی در ساخت ملی است و معتقد است که 429 درصد 150 درصد است.

image_2021_7_2-0_22_2_476_lHF

ولی زاده اضافه کرد: “از تیم های بهتر انتقام بگیرید ، ما توانستیم دفتر مشتری را پس از رکود معاینه به نصف کاهش دهیم و مشتریان نیازی به تعلیق در دفتر ندارند. با توجه به نوع مناسب و ماهیت راه اندازی مهارت های شهادت. ” مقامات قضایی در نوسازی و به روزرسانی تجهیزات الکترونیکی نقش دارند.

وی گفت: 18 میلیارد ریال برای کار سالن تشریح تاکستان برای 90 درصد پیشرفت جسمی هزینه شده است و امسال در یک جدول تشریح فاتر و یک سردخانه افتتاح می شود که شهر آوج را نیز تحت پوشش قرار داده است ، هوهوریتا زهرا نامشخص است.

در پزشکی ، نوارهایی که کمترین آنها بیشترین نیروهایی است که ولی زاده به آنها برای حل مشکلات حلال به استان قزوین آشنا بودند ، بجای آن استفاده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا