فرهنگ و هنر

کمال تبریزی: اعضای شورای پروانه نمایش پا پس کشیدند

کمال تبریزی درباره هوس یکی از طریق ممنوعیت فیلم در میان آثار جشنواره “هنر عالی مرده است” ، که همانطور که قبلاً نشان داده بودیم ، قول داده شد: حرکت به سمت راست صفحه فقط کارهای این چیزها نیست ، بلکه پشت کارهای L. Scipio از همه چیزهایی که ایستاده بود وارد شده است.

به گفته تی تی آنلاین و یک دبیر در بخش فیلم جشنواره “Art Alive” در مورد جای خالی نمایش فیلم های منتشر نشده در این برنامه برای این زمان از روز “توضیح داد که شنیدن محدود بود و از هر شخص انتخاب می شود ، و در این زمینه از اکران عمومی فیلم “ما این فیلم ها هیچ مشکلی نداریم یا فکر نمی کنیم مشکلی داشته باشیم ، اما نمک و هیدروژن مشکل نداریم.

کمال تبریزی اضافه کرد و از او خواست که به دوستانم نشان دهد که مشاور حقوقی مجوز دارند مجوز انحصاری نمایش آن را دارند ، اما پس از انصراف از کار ، کار می کند. در غیر این صورت ، همه مخالفت ها یک بار و اکنون به دلایلی که اتفاق نیفتاده موثر است. من امیدوارم که ، همه این موارد ، از کارهای جدید زمان بازداشت و سال مشخص باشد ، آنها به او نمی دهند ، امیدوارم که ماجرا باید مشخص شود که عدم علاقه به همه ، که ممکن است در دوره زمانی بعدی اجرا شوند. به نظر من ، شجاعت برای برخورد با چنین مواردی ، یکی از اصلی ترین مدیران تحویل است ، مانند شکل گیری داستان شما از ایران تا رشد و ارتقا سینما.

وی در دیدار با مازیار رضاخانی ، مدیر جشنواره ، تا امروز ، 2 آوریل ، گفت: “من غمگین هستم که به فیلم سازان فرصت کار و محافظت دوباره از آنها را ندادم ، من هرگز ناامید نشده ام. این قرار است با محافظت از عنوان بعد از بخش “Art Alive” برای مخاطبان محدود ایجاد شود.

طبق اطلاعات موجود در ستاد جشنواره ، مازیار رضاخانی افزود: “امیدوارم كه بخواهم از فیلمسازان عذرخواهی كنم ، این مسئله را باز می كنم و خدا را برای محافظت می بینم.”

در قسمت دیگر شهادت ، کمال تبریزی اظهار داشت: در آن زمان که روز اول جشن ، و این مرد صحبت کرد ، و من نبودم ، با وجود این ، به نظر می رسد که امکانات مالی برای جشن ، زمانی که فقدان از تبلیغات کم است ، یعنی ، استقبال از چهره ای که ما نمی خواهیم. این بدان معنی است که در جشنواره ای از هنرمندان و قلب های هنری شکل گرفته و جوشانده می شود. و تا این جشنواره آنلاین و غیر فیزیکی باشد. این سایت برای این جشنواره طراحی شده است و آثاری که توسط هنرمندان ایران بارگذاری می شوند ، خوشحال کننده نبودند. این سیگنال برای اولین بار در تاریخ جشنواره ها برای مشاهده کار داوران به داوران تمام کارهای بزرگی که وی برای پذیرفتن آن قسمت 855 به ما داد ، داده شد.

به گفته وی ، 604 و 114 ، پسر داستان کوتاه و به زودی مستند ، 56 کار از انیمیشن را کوتاه می کند. 41 فیلم داستانی ، مستند بلند و کارهای او ، که هر دو را در بزرگترین کارهای 40 41 855 ، دبیرخانه تحت امر خود انجام داد.

مدیر و دبیر بخش فیلم این جشنواره گفت: “تاج ویروس موضوع آنلاین را تسریع کرده است و اگر این ویروس نباشد ، ما به اینترنت منتقل می شویم و این همان چیزی است که در مورد این اتفاق می افتد.” در نتیجه ، این جشنواره راهی نیست که جشنواره های دیگر افتتاح می کنند. یک سال پس از شیوع ویروس کرونا ، “art Alive” به بیش از یک جشنواره آنلاین احتیاج نداشت. وقتی آنها از مرد مهم خود آگاه شوند ، او یک سخنران خوب می تواند نظر دیگران را جلب کند. در چنین حالتی ، قضات عمیقاً خودشان را تشکیل می دهند و هر کسی در ساعت فتح آن می نشیند ، فقط در مورد خطای انسانی قضاوت می کند. گفتن فوق العاده به من ، فکر می کنم من من به Aliquam ut گفتم ، تقریباً همه داور هستند ، بنابراین من اغلب تصمیم داوران را قبول می کنم که بین جشنواره سالم ترین قضاوت کنند.

باز هم ، در ترکیه ، یک جشنواره فیلم کوتاه به نام جشنواره “دوستی” برگزار می شود. سالی که هیئت منصفه در روزهای هفته بود. بزرگترین جشنواره فیلم گردن خاکستر ایرانی چند کتاب دیگر بدون شک شجاعت داوران خدمات ایرانی است. من همچنین ایده ایرانی سابق را بی نظیر داشتم. در زمینه فیلم های کوتاه ، به دلیل عمق استعداد و فیلمسازان کلیسای جدید ، که همان چیزهایی است که قرار است در آینده رخ دهد ، او یک تصویر مدرن را از صخره زمان خود و قاب عکس ارسال کرد جهان ، این اقدامات به طور خلاصه فیلمساز سینمای ایران است و او زنده است. از آنجا که چشم مدیران به سایر هنرمندان سرایت کرده بود ، باعث رشد می شود.

تبریزی گفت اولین قدم با یک فیلم کوتاه در سینما آغاز می شود. به عنوان مثال ، مهم است که امسال عکس بگیریم و مستقیماً به تلفن همراه ضربه بزنیم. به فیلمساز تبریک می گویم که به ساختار آن نگاه می کند ، ساختارهایی که فقط در قلب جوانان یافت می شود و اینکه صنعت فیلم سازی در کوتا جرات و ترس دارد.

وی با اشاره به آنچه که گفته می شود فیلمساز غم انگیز است ، گفت: “فیلمساز امیدوار است که ایران باشد.” منطق فیلم های فیلمساز از قلب است. راست ، به واقعیت جامعه ، جوانان فقر را دوست دارند ، اما آنچه را که امیدوارید زنده بمانید با وجود همه تلاش ها از بین نمی برد.

در این جلسه ، مدیر جشن روز بحث و نمایش فیلم ، موضوع احتمال سرقت و کپی کردن آثار دیده می شود. و به همین دلیل ما سعی کرده ایم نمایش فیلم را در بخش “Art Alive” جشنواره ارائه دهیم. در واقع ، حدود 60 فیلم ، اما زمان به نظر می رسد که نشسته 41.

رضاخانی ، حامی جشنواره گفت: ما س manyالات زیادی داشتیم و چند روز پیش ، “کرنلیا” توافق کردیم که به جشنواره کمک مالی کنیم.

تبریزی گفت که “کارهای اقتصادی انجام شده در این زمینه ، کاردستی است که به حرفه خود نزدیک می شود و اعتبار خود را می دهد تا خود را شناخته کند.” یک تلویزیون در گره برای عموم شیرین است ، اما آنها فکر نمی کنند اعتبار متهم آنها را به ارمغان بیاورد. من فکر می کنم که آنها درک می کنند این رشته متعهد به حمایت مالی از فرهنگ و هنر هستند.

در پایان تبریز در رضاخانی برای پاسخ به این سوال که 10 امتیاز جشنواره را می دهد چیست؟ و او گفت: “من فکر می کنم همه مشکلات ، با وجود این که ما نمره 11 از 10 هستیم. من فکر می کنم که این دفعه بعد برگزار می شود ، و در روز جشن ، مبادا پس از برگزاری جشن ها افت کند ممکن است محافظت شود ، که در بخشهای دیگر موسسه تحت پوشش نیست و بسیار مهم است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا