اجتماع و خانواده

کمیته ها و کارگروه های ویژه خدمت به زائرین تشکیل شد

تی تی آنلاین/ قم معاون تحقیق و تفحص، توسعه منابع و پشتیبانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه آموزش و پرورش قم همواره در ارائه خدمات خارجی به استان پیشرو بوده است، گفت: این امر بسیار مهم و ارزشمند است و ما به این فرصت افتخار می کنیم که از تعطیلات نوروزی برای خدمت رسانی ویژه به کشورمان استفاده کنیم.

سهراب مقدمی معاون پژوهش، توسعه منابع و مددکاری مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با تبریک اعیاد و اعیاد شعبانیه به ویژه حلول ماه شعبان و میلاد حضرت مهدی (عج) گفت: و آرامشی بین ایرانیان بر آن حاکم است استان و شهر حضرت معصومه، زائران خارجی که می خواهند سال جدید خود را تنها با خواهر هشتم آغاز کنند که فرصتی زیبا و گرانبهاست. درود بر همسایگان این حضرت معصومه.

وی افزود: در آموزش و پرورش استان قم تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به زائران به کار گرفته ایم و برای تشکیل ستادهای مختلف در چهار کشور اقدامات مهمی در این زمینه انجام شده است.

معاون پژوهش، توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش استان تصریح کرد: از ابتدای اسفندماه سال جاری برای بررسی دقیق تر و تعهد به وضعیت مهمانان نوروزی و در نظر گرفتن شرایط برگزاری جلسات ویژه تاج با همکاران در سازمان تا میهمانان خود را آماده کنیم و زائرانی را که با وجود فرصت های کم عاقبت به خیر و خوشی داشتند، مقدّم کنیم.

وی افزود: امیدواریم نتیجه این جلسات تضمین کند که خدمات ارائه شده به خارجی ها تا حد امکان قوی باشد.

مقدمی گفت: بر اساس مصوبه پراتوریوم ضد تاج استان مقرر شد طبق تمامی دستورالعمل های آموزش بهداشت و درمان استان مسافرگیری شود. فرصت .

وی نمایشگاه های مختلف فرهنگی و معنوی، بروشورهای مرتبط با مهدویت، اعیاد شعبانیه و ماه الهی، بنرهای معرفتی ترویج شعائر به ویژه مهدوی را با عنوان «عشق مهدی، تربیت نجات، همراهی» ایجاد کرد. دریافت کنندگان، برگزاری جلسات ویژه متولیان و تکریم و توجیه زائران، برگزاری جلسات مکرر با افسران اصلی و زیرمجموعه ها در ستاد مرکزی و بیان: هدایا و جزوات فرهنگی و معنوی که توسط مهمانان و زائران تبلیغ می شود. اهل بیت علیهم السلام) در کریمه پذیرایی می شود.

معاون پشتیبانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در پایان با بیان اینکه توفیق خدمت رسانی به زائران کریمه در اهل بیت علیهم السلام و مسجد مقدس جمکران بسیار مهم و ارزشمند است، اظهار داشت: این امر موجب شده تا بتوانیم به زائرین کریمه خدمت رسانی کنیم. به تدریج این امید صریح وجود دارد که مسافران استان بتوانند از خدمات خود رضایت کامل داشته باشند، مشروط بر آن.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا