استان ها

کیش تابستان امسال میزبان غواصان ارتش‌های جهان است

بر اساس پیام کیش ، عزیزالله فرضی پور برای انجام آنلاین روز اظهار داشت: امسال او این کار را انجام داده است ، او تصمیم گرفت میزبانی یک ورزش کم تأثیر را انجام دهد این است که ورزشکاران ، هم در مسابقات ملی و بین المللی ، و هم کیش در خانه ، شما ساکنان جزیره ای که هیچ کدام از آنها با خطری روبرو نیستند ، و از شرایط تاجیکستان تسلیم شوند.

وی افزود: مسابقات غواصی ارتش در جهان میزبان بازیهای المپیک تابستانی و ناشنوایان به سادگی رقابت از 32 کشور ، 2 تیم فوتبال و بسکتبال و پنج نفره فوتبال در ماه ژوئن ایران و روسیه در ماه ژوئن در میان برنامه های بین المللی آماده شده در این زمینه جزیره

مدیر کیش ، موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با یادآوری برنامه های تهیه شده توسط این مituteسسه برای سال جاری در سطح کشور ، از جمله میزبانی اردوی تیم ملی فوتبال در ماه مه ، اردوی تیم ملی نجات غریق در ماه نوامبر و انجام چهار ضلعی رقابت. اسکواش جزیره اسکواش ، همزمان با افتتاحیه در سالن است.

و اگر گفته شود تاج فرازی پور شرایط را بهبود می بخشد ، از تاسیس این م instسسه و در جاهای دیگر ارتش آماده است ، و بسیاری از مسابقات بین المللی دیگر ، ملی و پایدار آنها در کشور ، به طوری که تیم های ما بازی هایی که می تواند بخشی از آن باشد ، نه سال های گذشته.

در حال حاضر ، 38 مدرسه در جزیره کیش فعال هستند و موسسه پزشکی ورزشی این جزیره برنامه های مختلف آموزشی ، توسعه ، اعزام ، اردو و مسابقات را امسال آماده کرده است.

حدود 7000 بیمه شده در جزیره کیش با 67 مربی و ورزشکار تشکیل شده اند.

جزیره کیش ، هرمزگان و نواحی میادین جزیره ، از استان ، نواحی جنوبی ایران سر منطقه است که قبلاً Qais 18 91 amet volutpat نامیده می شد.

این جزیره به دلیل تجارت ، اقتصاد ، مکان استراتژیک زیبایی منحصر به فرد و گردشگری اقتصادی و جامع ، مدتهاست که مقصد گردشگران و فعالان این حوزه بوده و همیشه یکی از مهمترین افراد آزاد است.

46

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا