اجتماع و خانواده

گلایه از تعلل یک ساله دانشگاه تهران در ارائه طرح اصلاحی توسعه دانشگاه

از رئیس کمیته برنامه ریزی شهری برای معماری و شورای شهر تهران از تأخیر در ارائه اصلاحات و برنامه ریزی توسعه در دانشگاه تهران شکایت کرد.

زهرا نژاد بحرین تی تی آنلاین در گفتگویی؛ وی در پایان برنامه ریزی توسعه دانشگاه تهران گفت: با توجه به اعتراض ساكنان در مناطق مجاور برنامه ریزی توسعه دانشگاه دانشگاه تهران كه منجر به یخ زدگی شورای عالی شد از وزیر برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران خواست كه طرح جدید را ارائه دهد. به طور خلاصه ، او باید در این محله ساکن شود و شورا از همان شناختی که می تواند باشد ، استفاده کند.

و آنها ادعا کردند که دانشگاه تهران ، پس از این مصوبه ممکن است تغییر یک مشاوره به مجمع 6 ماهه باشد ، که قبلاً به آن تسلیم نشده است ، وی اضافه کرد: “و او و شهرداری تهران به دلیل اینکه بسیار مواظب بودند که تسکین ندهند این طرح است ، و از رئیس دانشگاه تهران در اسرع وقت بخواهید.” مشاوره برای ارائه به حکومت نظامی.

عضو و حامی شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه هم مقابله و هم ساکنان اطراف ، به مدت 1.5 سال بدنبال طرح بودند ، ادامه داد: اگر این طرح گزارش شود که دانشگاه و موضوع باید ابتدا در کمیسیون ماده 5 و بیشتر بررسی شود ، برای اینکه بتوانند در اسرع وقت به رسمیت شناخته شوند ، به مقامات قضایی مراجعه کنند تا ملاقات کنند.

وی افزود: البته آخرین جلسه مشترک برای بررسی مجدد توسط دانشگاه و سازمان برنامه ریزی شده است ، دانشگاه و شورای شهر باید در تاریخ 25 ژانویه باشد

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا