ورزش

گلایه قهرمان المپیک جوانان: دو سال گذشت خبری از پاداش نیست

وزنه برداری یک پسر قهرمان المپیک است: “دو سال از بازی های المپیک آرژانتین نگذشته بود ، اما هنوز پیام دریافت پاداش از وزارت الکل فوتبال وجود دارد.

در مصاحبه با تی تی آنلاین ، علیرضا یوسف از عدم پرداخت پاداش به مدال آوران المپیک جوانان 2018 شکایت کرد ، پرداخت کرد. قهرمان وزنه برداری جوانان آسیا شدم و برنده شدم و من مدال برنز قهرمانی جهان در سال 2018 جوانان را کسب کردم ، اما آنها هنوز خارج از وزارت ورزش مدال های اعطا نشده اند.

وی گفت: همانطور که می دانید شرایط زندگی واقعاً دشوار می شود و امسال فکر می کنم از وزنه برداری بازنشسته شده و به دنبال شغل برای کسب درآمد هستم. زیرا این اسپانسر را ندارد که از ما حمایت کند.

وزنه بردار سنگین وزن ایران گفت: “قبل از احساس نگرانی از مرد تاج مانند كمیته ملی المپیك ، جایی كه وی تصمیم گرفت او را به ورزش وزارت پرداخت پاداش ها دنبال كند. جوایز وزنه بردار سنگین وزن ایران جوایز را در حدود یك ماه و نیم پرداخت می كنند و حرفی نزده است. هنوز.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا سوالی در مورد وزن خودشان وجود دارد یا خیر ، آیا وی تحت نظارت پزشکی است یا خیر ، گفت: من حدود 2 سال است که حدود 174 کیلوگرم وزن داشتم ، وزن 174 کیلوگرم وزن داشتم ، می توانم وزن آسانسور خوبی داشته باشم و همچنین دکتر بررسی کرده ام که پزشک را دیده ام و هر ماه ، و شکر خدا شک دارم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا