اجتماع و خانواده

گلایه نماینده مجلس ازحواشی مربوط به یک انتصاب/خارج کردن جوان انقلابی از مدار خدمت پسندیده نیست

تی تی آنلاین/ گلستان دبیر مجمع نمایندگان استان با گلایه از گلستانی از انتصاب سرپرست علوم پزشکی در دانشگاه گلستان در فضای مجازی گفت: چرا جوانان و خشونت انقلاب را کم می کنیم؟

رمضانعلی سنگدوینی عصر امروز در مراسمی از سوی رئیس دانشگاه پزشکان گلستان برای فعالیت در نهادهایی مانند آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی و امثال آن، رئیس سابق دانشگاه فیزیک گلستان در دوران فعالیت خود گفت: مدیریت. کارهای مختلفی انجام دادند و انجام دادند و در ایام ولیعهد خوب کار کردند که قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه این سمت دائمی نیست، افزود: با عملیات خود برای مردم خود کار خواهیم کرد، در روزهای اخیر شاهد لطف و محبت رئیس جدید علوم پزشکی در دانشگاه گلستان بودیم که اینطور نیست. گلستا و همه به او کمک خواهند کرد.

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان ادامه داد: چرا باید به جوانان و خشونت انقلاب تهمت بزنیم و او را از بردگی دور کنیم؟ دکتر. همه ما باید به گل فیروزی در ارتقای حکمرانی خوب به عنوان رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گلستان کمک کنیم و همچنین دانشگاه علوم پزشکی گلستان باید افرادی مانند گل فیروزی را تربیت کند تا بتوانند کارهای خوبی در کشور انجام دهند.

وی به مطالبه گری برای سلامت استان اشاره کرد و افزود: ما نماینده مجلس شورای اسلامی در گلستان هستیم و آمادگی کامل برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی را داریم اگرچه بهترین اقدامات در کشور انجام شده است اما گلستان تاکنون انجام نشده است. توسعه زیادی را تجربه کرده است، مردم این منطقه متعهد به حل این مشکل حل کننده حتی مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند.

من باید بگویم طی چند روز گذشته ابهاماتی در مورد روند انتصاب و هیأت علمی انجمن با سعید گل فیروزی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان در فضای مجازی مطرح شده و حواشی زیادی به دنبال داشته است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا