ورزش

گل‌محمدی: تا آخرین قطره خون و توان‌مان می‌جنگیم

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین ، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی با بیان اینکه شماعامل خودرو در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال گفت: “اول از همه ، خدا قوت و خسته است ، من می گویم کادر پزشکی ما خوب عمل می کنند و همه اینها.” این روزها کار آن عزیزان دشوارتر است. امیدواریم روزهای بهتری داشته باشیم. و من درخواست می کنم که پروتکل ها را دنبال کنم و تا آنجا که او یک شر کمتر است. در این اقتصاد بد و تاج به ما کمک می کند تا او را پیدا کنیم. سپس از مردم بخواهید که در مورد افراد دیگر و خانواده هایشان فکر کنند. اگر ما بتوانیم به مردم کمک کنیم تا از نظر مالی و رعایت شرایط مالی عمل کنند ، که زودتر تمام می شود.

آنها در مورد درخواست گل محمدی برای به تعویق انداختن برای حضور در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا یا نه گفتند: “نه ، ما مجبور به درخواست تعویق نبودیم.” زندگی او به نفع سازمان در یک میثاق ، من نیز از همکاری تشکر می کنم. ما می خواهیم هفته آخر قبل از حضور ذوب آهن آسیا بازی کنیم. بعد ، این برای ما است که دوباره به این قضیه برگردیم سه بازی کمک شده است ، بدون شک طول خواهد کشید ، و مطمئناً باید مواظب خود باشید ، زیرا شما هرگز در تاج نیستید. اما این بازی ها به ما در آخرین مسابقه و آماده سازی کمک می کنند.

یک تیم موفق به گلزنی شده است در واکنش به این واقعیت است که در سه بازی گذشته گفت: “ما احترام خوبی قائل شدیم و در هر سه بازی فرصت های خوبی را کسب کردیم.” همه درد بازی می کند ، که برای ما داده می شود ، در چندین لایه از زمینه دفاع از. ایجاد فرصت بسیار دشوار است. البته ، شما به همان اندازه در وضعیت خوبی هستید ، اما آخرین نوشیدنی نیست و به خوبی از سکته های مغزی استفاده می کنید. اگر نسبت به دشمن خلاف واقع شده اید که با یک پنالتی امتیاز مسجد سلیمان را به ثمر برسانید ، نفت را به بازی باز کنید ، باز کردن آنها خواهد بود. به طور کلی از فرصت های خوب استفاده نکنید. همانطور که گفتم ، شرایط خاص باعث می شود که شما کم و بیش زمینهای را برای خرید به فروشگاه بدهید تا الان که ما بازی کرده ایم و آنها می خواهند در آسیای نهایی بازی کنند. من این را به شکل دیگری نمی گویم ، اما هنوز هم فکر می کنم که ما مشکل هماهنگی داریم. سایر بازی ها ، بازیکنان ما به سه چیز کمک کردند ، من در شرایط خوبی هستم. من می دانم که هواداران قدرت بسیار وحشتناکی دارند و در پرسپولیس ، من می خواهم در هر مسابقه به اندازه گلزنی خود گل بزنم ، اما در بین شما مسلم است که ، همه مشکلات را می دانند. ما آنها را به سمت وظیفه ای که در خط پایان به عهده می گیریم بالا می آوریم و اجازه می دهیم تا آخرین قطره خون شجاعانه بجنگیم و هدف بازیکنان ما تسلیم نشد و سعی می کند تا آخرین و آخرین فضیلت را بسنجد.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا