اجتماع و خانواده

یک باور ساده ولی مرگبار درباره بخاری‌ها

معاون وزیر امور فرهنگی و اجتماعی در سازمان آتش نشانی تهران گفت: “یک چیز که اغلب اشتباه نیست ، این است که فکر کنیم اگر بخاری آبگرمکن ، غذا خوب است و فقط مشکلی با این عنصر کافی نیست. ‘ این نیست.

/ شماره تلفن برای پاسخ به س questionsالات مربوط به وام

در مصاحبه RaSoul Helal Isna برای این منظور ، نوشته شد: با توجه به حساسیت خطر مسمومیت با مونوکسیدکربن در طرف آنتیوخوس و حتی ایجاد یک گروه کاری با وسوسه نیز به ویژه در سازمان ها و م institutionsسساتی که با آنها درگیر است و کنگره ها و در این رابطه با نمایندگان شرکت گاز تهران ، مرکز نمایشگاه های تهران ، جامعه ، انجمن .. صرفه جویی در آن با فرمان آموزش چمدان آموزش کافی بود که به شهروندان اشکال متنوعی بدهد.

همانطور که در اطلاعات عدم اجرای ایمنی بیان شده و هشدارهای مربوط به یک مشکل را می دهد ، گفت: “این در حالی است که باعث ایجاد استفاده عمیق در اطلاعات بهداشتی می شود ، اقدامات لازم توسط مردم انجام شده و مونوکسیدکربن را هشدار می دهد.” برای گرفتن مردم.

طبق گفته معاون فرهنگی سازمان آتش نشانی در تهران ، مشکل اصلی عدم دانش در مورد این واقعیت است که بشر ، اما آنها اعتقادات بهداشتی ندارند.

هلال گفت: “در حال حاضر خطر ایجاد گاز برای گروه خاصی از مسمومیت خاص در ناامیدی آنها وجود ندارد ،” اگر این خطر برای افراد باسواد و تحصیل کرده نیز وجود داشته باشد “، اگر خطر گسترده تر و عمومی تر وجود داشته باشد ، نه گاز شایع با واسطه به روش خاصی در شمال یا جنوب شهر ، در ضلع جنوبی شهر ، گاز این گاز را تهدید می کند. در این معابر سایر خانه های کوچکتر ، ممالیای بالاتر از سطح نامرغوب است.

نایب السلطنه زندگی ، زندگی اجتماعی و فرهنگی و کلیه امور در تهران در آتش سوزی ، این اداره ادامه داد: نتایج حاصل از تخلیه دلیل برخی از خانه ها در سمت جنوب شهر به آن دفتر منتقل نمی شود ، بنابراین اکنون دودکش ها برای بیرون آمدن از درها ، پنجره ها و بالکن ها اگر می بینیم خانه اوست ، اما فرار در خارج از کشور

وی در پاسخ سازمان آتش نشانی به شهروندان ، س aboutالاتی در مورد خطر مونوکسیدکربن ، گفت: “در وسط سازمان ، بخشی از پاسخ به س questionsالات مربوط به مسمومیت با مونوکسیدکربن وجود دارد که در آن شهروندان را مجبور می کند داوطلب شوند و به سوالات انتخاب شده پاسخ دهند.

هلال افزود: این طرح سال گذشته اجرا شد ، امسال به طور گسترده تری اجرا می شود.

پاسخ 64323232 به تعدادی از افراد ، س aboutالاتی در مورد خطر مسمومیت با مونوکسیدکربن پاسخ داد و گفت: “این عدد 64co2co2co2 نباشد. این کار برای حدود سه سال انجام می شود. علاوه بر مونوکسیدکربن کربن در پاسخ به س questionsالات ، موارد ایمنی نیز وجود دارد. همچنین در مکان های دیگر به این روش.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی وزیر و سازمان آتش نشانی گفت: “گروهی از صبح تا بعدازظهر به سوالات شهروندان در این زمینه پاسخ می دهند. البته ما به دنبال افزایش زمان پاسخ هستیم ، اگر سوال یا نکته مهمی وجود دارد که شهروندان را نگران کند ” افراد ممکن است از آنها یا کسانی که 35 سال دارند درخواست تجدید نظر کنند.

هیلالی در مورد استفاده از نیروگاه های نیرنگ توسط نیرنگ گفت: “ما فکر می کنیم که برخی به دروغ ، شعله آبگرمکن را می سوزانند ، این سوال نیست ، به طور صحیح ، منبع تغذیه کافی نیست.” آبی و شعله های آتش لزوما مملو از مواد غذایی نیست ، اما کافی نیست.

وی گفت: “هنگامی که بخاری آب در بعضی موارد اکسیژن کافی ندارد ، هنگامی که شعله شعله آبی است ، اما غذا اکسیژن کافی را از خارج از خانه دریافت نمی کند ، به عنوان مثال ، باد اکسیژن عبور می کند از پنجره وارد می شود.” در این شرایط ، آن از خارج است و اکسیژن وارد محصولات غذایی خانگی می شود.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان آتش نشانی تهران گفت: “اگر او روی بخاری آب می سوخت ، بدون شک از آنجا که شرط سوختن آن کاملا گرم است و از دودکش خارج می شود” اما اگر بخاری بسوزد ، بخاری یک قطعه قوی از آب سرد است و خطر مرگ او را تهدید می کند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا