ورزش

۱۰ دلیلی که مسی می‌خواهد بارسلونا را ترک کند

آفتابنیوز؛

مسی و بارسلونا ، در تمرین روز دوشنبه شرکت نمی کنند ، که همچنین قابل پیش بینی است که آنها دائما در یک زمان در باشگاه هستند.

با توجه به راه حل های موجود و دیگری ترک بارسلونا در صورت بازیکن A برای پیوستن به یک تیم است. طبق گفته رسانه ها ، این تیم منچسترسیتی خواهد بود.

دلایلی که می خواهد مسی 10 بارسلونا را ترک کند ،

ما در زمینه برداشت محصول و گزارش های قبلی مشکل داریم ، دلیل این تصمیم را بررسی می کنیم.

به همین منظور ، مارکو در 10 دلیل ترک مسی از بارسلونا گزارش داده است.

دلایل اصلی که رسانه های اسپانیایی در مورد برداشت ترک تابستان 3 تا 7 استدلال و دلیل حقوقی ورزشی.

* باعث ورزش شود

1. پروژه جدید بارسلونا ، کافی برای ایجاد خشونت ، مسی برای قهرمانی نیست ، و نتیجه رضایت بخش نیست که آینده باشگاه را برای خود و سایر مسائل شک کنید. بارسلونا ، مسی تنها امید پیروزی برای مدت طولانی است.

2. در مورد زمان ارنستو والورده نیز مسی فرستاده می شود.

3 برداشت زمانی که هیئت مدیره مشکلی دارد. آنچه مدیریت است به عنوان رسوایی مجاز در فضای مجازی باید در ماه های اخیر بی اعتبار شود.

4. در چهره باشگاه ناپدید شد ، مانند اریک آبیدال و بازیکنان را مقصر طلاق مسی دانست.

مسی 5 ، احساس می کند که حرف های او شنیده می شود ، اما هیچ کس آن را نمی خرد. بیشتر شبیه اظهار نظر در مورد کتاب مقدس و استفاده بهتر از باشگاه دانشگاه است.

6. بارسلونا ، دوران مسی او فکر می کند که آن تمام شده است. مطابق با نظر جرارد پیکه در مورد آنها و با توجه به نیازهای اخیر. در ابتکار عمل او توسط مرد جوانی برداشته شد تا به تیم اضافه شود ، به بارسلونا رفت.

7. بارسلونا ، مسی و خانواده اش در شبکه های اجتماعی هدف جرائم قرار گرفته اند و این باشگاه از دیدگاه ایجاد شده صدمه دیده است.

دلایل قانونی *

1. در پایان فصل در باشگاهی که می خواست در زمان اندازه گیری بارسلونا را ترک کند ، فعلاً نه برای تاج برداشت. تاریخ نهایی به دلیل مسی و بارسلونا تا پایان 10 ژوئن واقعی که اکنون منقضی شده است.

2. در سال آخر قرارداد با یک محصول بارسلونا ، یک بند آزاد سازی 700 میلیون یورویی وجود دارد.

3. مکالمات بارتومئو که در آن مسی های بارسلونا در هر زمان می توانند ترک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا