بین الملل

۲۸ هزار مبتلا و ۱۴۰۰ فوتی؛ آمار کرونا در آمریکا طی بیست‌وچهار ساعت گذشته

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین ، روند رو به رشد افرادی که با مردان “کاویدا 19” در ایالات متحده زندگی می کنند با طیف گسترده ای از افکار عمومی و همچنین سیاست آمریکا همچنان ادامه دارد و اخیراً پاسخ کاخ سفید به این جنبش را بررسی کرده اند.

برآوردهای آماری Verldomer از سایت نشان می دهد که موارد جدیدی از coronavirus 2.8179 در کل 24 ساعت گذشته در ایالات متحده در میان همه ایالت ها گزارش شده است.

1418 آمریکایی روز بعد از بیماری گذشته درگذشت.

بنابراین ، تعداد کل مبتلایان به این ویروس و حدود 19 کاوییده 1620،902 در ایالات متحده افزایش یافته و به 96354 قربانی این بیماری افزوده است.

در همین حال ، دکتر آنتونی فوچی ، مدیر انستیتوی آلرژی و بیماریهای عفونی آمریکا ، درباره وضعیت خطرناک ایالات متحده هشدار داد ، در صورت عدم پاسخگویی به قالب های درمانی ، گفت: موج دوم یک مبارزه خواهد بود.

نگرانی فزاینده ای در میان متخصصان بهداشت و درمان در مورد موج دوم شیوع تاج آمریکایی در این فصل به عنوان بیماری که در این حالت سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و سرنگونی آن وجود دارد. در همین حال ، جوامع پزشکی و علمی جهان که برای معالجه رقابت می کنند ، یافتن یک همسر مناسب است.

براساس گزارش رسانه های غرب ، تعداد کل سربازان آمریکایی که در جنگ ویتنام کشته شده اند 582020 ویتنام است ، با افتخار به روشی که در تلفات بزرگی گفته می شود در شمار کشته شدگان که در گذشته توضیح داده شده است.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا