عمومی

۵۱ هزار نفر از افراد کرونا مثبت نقض قرنطینه کردند

به گزارش پایگاه خبری پایگاه داده

تیتر یک برنامه شبانه ، نزدیک به 60 درصد مردم ادعا کرده اند که ایرج حریرچی از سیستم بهداشتی پیروی می کند ، اما سطح مطلوب ما 90 درصد است.

وی افزود: این یک قسمت کوچک در قسمت مرکزی زیرساخت های کشور است که اثرات مربوط به آن در زیر آماده نیست.

معاون وزیر بهداشت از مترو به عنوان یکی از مهمترین مناطق برای گسترش تاج همسرش نام برد ، منزوی ترین قسمت از سر مترو حدود 200000 مسافر را حمل می کند ، در حالی که تاج قرمز ، این تعداد ممکن است دعا کند در حدود 700000 مسافر.

وی گفت: “بین اختلافات تاج در کشورهای آسیایی که درگیر اختلافات هستند ، مترو ظرفیت هر سه مسافر سری را دارد.

باز ، چرا رفتار در برخی از شهروندان که قرنطینه را نقض می کنند ، حریرچی گفت: “متأسفانه ، 51000 مجرم قانونی شهر را ترک کردند هزاران مایل دورتر از این و در آوریل ، 21٪ از مردم با این چیز وحشتناک ، که اگر حامل ممکن است حدود 14 روز جلسه باشد و یک برش یقه بگذارید.

وی افزود: در جلسه دیروز در وزارت امنیت اجتماعی كنگره ، دستورالعمل ها به دقت بررسی شده و مقامات به وزارت بهداشت ارجاع می شوند تا موارد مقامات را برای نظارت بر تخلفات و اعمال قانون گزارش دهند.

معاون وزیر بهداشت گفت: قبل از برنامه ، وقتی او به جریمه 200 هزار تومانی متخلفان پرداخت ، برخی از آنها برای مشاهده کاملاً مفید بود ، فرار کرد.

وی این کار را دنبال کرد و گفت: “با این حال ، برای بسیاری از مواردی که ما در تعیین قدرت اقتصادی قصد خود را در نظر نگرفته ایم ، داشتن آن در انسان است: و خانه پدران آنها ، اما با نوارهای بسیار.”

وی به معاون وزیر بهداشت گفت ، مراكزی كه در فضای مجازی هستند واكسن جعلی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا