عمومی

۵ مرکز اهدای خون در پویش «چتر سرخ زندگی» پذیرای اهداکنندان هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بحث نیاز برخی بیماران خاص به خون مقطعی مطرح نیست و برعکس متاسفانه به دلیل تصادفاتی که در جاده ها رخ می دهد، مصدومان آن تصادفات نیز نیاز به اهدای خون دارند. از بسیاری جهات

برخی از بیماران سرطانی به دلیل عوارض شیمی درمانی از تزریق رنج می برند و همه موارد نشان می دهد که شهروندان نگران اهدای خود به عنوان یک عمل خیرخواهانه هستند.

اگرچه مردم خراسان جنوبی همواره در این امر پیشرو بوده اند، اما می توانند این امر را برجسته و توصیه کنند تا افراد جدید را به این امر تشویق کنند.

کامبیز مهدی زاده مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی در این زمینه گفت: «چتر سرخ زندگی» در خراسان جنوبی مانند سراسر کشور جنگی خواهد بود.

مدیر کل انتقال خون خراسان جنوبی با بیان اینکه این طرح از اول دی ماه تا پایان اسفندماه در مراکز خونگیری خراسان جنوبی اجرا می شود، گفت: امیدواریم مشارکت قوی در این طرح برای شهروندان عزیز مفید باشد. .

مهدی زاده با تاکید بر اینکه برخی از بیماران خاص به خون نیاز دارند گفت: این کمپین با هدف ترغیب اهداکنندگان در فصل زمستان انجام می شود و مراکز خونگیری آماده پذیرش اهداکنندگان خون هستند.

وی در خصوص مراکز اهدای خون فعال در این طرح گفت: در این کمپین دو مرکز در بیرجند و یک مرکز در طبس هر روز صبح از ساعت 7:30 تا 13:30 و عصرهای یکشنبه و چهارشنبه فعالیت خواهند کرد.

مدیر کل انتقال خون خراسان جنوبی یادآور شد: مرکز قاین هر روز صبح از ساعت 7:30 الی 13:30 فعال است و مرکز فردوس نیز در روزهای یکشنبه و چهارشنبه آماده و آماده اهدای خون توسط شهروندان است.

مهدی زاده گفت: در سایر ایالت ها که مرکز خون گرفته می شود خیر، این طرح در قالب تیم های سیار پوشش داده می شود.

دکمه بازگشت به بالا