اجتماع و خانواده

۷۵ درصد تهرانی ها دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند/واکسیناسیون ۶۵ درصدی دانش آموزان

استاندار تهران از اولین تزریق واکسن کرونا برای 75 درصد شهروندان تهرانی خبر داد.

به گزارش تی تی آنلاین ، محسن منصوری در پایان نشست گارد ضد اقدامات تاج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه امروز در ستاد مقابله با اقدامات تاج و نهادهای مرتبط برگزار می شود. مدیریت کرونا در سرلوحه کار رئیس جمهور قرار دارد و ثانیاً همه سازمان ها مسئول مبارزه برای سرنگونی این بیماری است.

استاندار تهران افزود: گزارشات ارگانهای مختلف نشان می دهد که حدود 75 درصد از شهروندان استان تهران با اولین دوز واکسیناسیون و اوج واکسیناسیون در این استان 85 درصد واکسینه شده اند. افزایش درصد ایمنی در بخش برتر.

وی در 4 دسامبر گفت: “در مورد مراقبت های بهداشتی ، باید برای تقویت سلامت روان و اعتبار پردیس مورد توجه قرار گیرد.” البته خط قرمز ما خوب خواهد بود.

موارد زیر: نگهبانان در مراسم در 4 نوامبر مطابق پروتکل ها برگزار می شوند ، اما سفر در این روز ممنوع است ، و اگر قرار است جاده ای باشد ، با یک ماشین انجام می شود. مسلماً جوامع امروزه مطابق دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در فضای باز سازماندهی و سازماندهی می شوند. از سوی دیگر ، موافقت شد که کمیته ای متشکل از سه عضو سازمان علوم پزشکی و تبلیغ اسلام ، قطعنامه های دقیق این مراسم را تعیین کند.

منصوری در مورد خراب شدن مدارس گفت: “شورای ملی به سمت بازگشایی مدارس و بازگشایی مدارس حرکت می کند”. این شرایط اطمینان می دهد که واکسیناسیون به سطح قابل قبولی می رسد. به طور متوسط ​​70 درصد از دانش آموزان اولین دوز واکسن را دریافت کردند و توصیه می شود که همه مسئولان دوز دوم را در اسرع وقت تزریق کنند.

وی شروع کرد: سیستم مراقبت های بهداشتی و برنامه همچنین برای آماده سازی مدارس برای تعیین الزامات و منابع آنها طراحی شده است ، که همچنین از طریق موسسات آموزشی به م educationalسسات آموزشی ابلاغ می شود.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: بر اساس گزارشات این نشست ، بزرگترین نگرانی ما کاهش متوسط ​​مقررات مراقبت های بهداشتی است که به حدود 46 درصد رسیده است. این مورد مربوط به موضوع است. ما نباید نتیجه بیماری را در نظر بگیریم و با کاهش آمار ، خطر این بیماری را از بین ببریم. عادی سازی قطعاً برای کشور شما یک داروی کشنده است. ما باید به این بیماری حساس باشیم و دلایل اثبات شده برای انجام کارها را مشخص کنیم. مطمئناً اجرای این هنجارها باید توسط سازمانهای مختلف به طور جدی دنبال شود.

استاندار تهران با اشاره به افزایش میزان ابتلا در دو استان استان تهران ، افزود: از آنجایی که آمار کرونا در حال کاهش است ، حتی افزایش اندک عفونت و مرگ نیز وضعیت را تغییر داده است. مطمئناً این موارد به تفصیل به رهبران این دو کشور اعلام شده است و هشدارها لازم است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد شورای رسیدگی به شکایات قرنطینه گفت: این طرح در ستاد ملی انجام شد ، اما تصمیم بر این شد که تصمیم گرفته شود و در جلسه بعدی به ستاد ملی ارائه شود. از جمله آنها می توان به کالج های خاصی اشاره کرد که به سلامت مردان مربوط می شود. البته در کلاس اول ، این استدلال قابل درک نیست. اما محدودیت هایی که توسط شرکت هایی که تجارت و ارتباط بیشتری با مردم دارند بر آنها اعمال می شود ، برداشته می شود.

منصوری در مورد محدودیت و ممنوعیت تردد در شب گفت: هیچ تصمیم جدیدی در این مورد اتخاذ نشده و هیچ تصمیم قبلی گرفته نشده است. تا کنون بیش از 4000 نفر با دوز سوم واکسینه شده اند و این همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا