عمومی

۸ دلیل پزشکی سردی پاها

اگر تجربه احساس خون مزمن در پاها خنک باشد ، می تواند نشانه یک مشکل اساسی باشد.

به گزارش تی تی آنلاین ، عصر ایران ، وی شواهدی را برای اثبات خودی نوشت: “احساس سرماخوردگی ، این اتفاق معمولاً در آن است.” پاهای شما ، این می تواند نشانه ای از یک مشکل اساسی باشد. در اینجا برخی از شرایط پزشکی است که می تواند باعث سرد شدن پا شود.

آترواسکلروز

آترواسکلروز یا تصلب شرایین ، که یک شرط کافی در خون است ، از رسوبات چربی در رگ ها خارج می شود ، بنابراین شما خون گردش خون را به پا نمی رسانید ، و آنها را به فقیر منتقل می کنید. به عنوان مثال ، خون داغ با خط دایره ای ، پا به اندازه کافی وجود دارد ، می تواند با این شرایط باشد ، که من ممکن است این کار را برای آنها انجام دهم تا سرما را احساس کنند.

لوله های نمونه فیزیکی پله های کوچکی هستند. بنابراین ، احتمالاً ابتدا تحت تأثیر تصلب شرایین قرار می گیرند. و از این عروق در زندان و هوای سرد ساخته شده است و در بعضی مواقع ممکن است در پاها احساس درد کنید.

عوامل خطر برای تصلب شرایین عبارتند از:

– سیگار کشیدن

– فشار خون بالا

– کلسترول بالا

– بالا بیا

– دیابت

دلایل زیادی برای سرمایه گذاری در کف پا

نوروپاتی دیابتی ؛ دیابت وجود ندارد ، در نتیجه خاک علت سرما است و پا ، در واقع ، افراد مبتلا به دیابت نوع 2 آسیب عصبی ، یا نوروپاتی نوع 1 یا روی پاها را تجربه می کنند. این وضعیت خصوصاً در افراد مبتلا به دیابت نوع 2. این آسیب عصبی می تواند پای عمل را در دمای بالا مختل کند ، که علت و احساس ناخوشایند را فاش می کند.

گردش ضعیف، افراد مبتلا به دیابت نوع 2 به طور کلی گردش خون ضعیفی دارند که می تواند منجر به سردی پا شود. با گذشت زمان ، بنشینید و در پایین دیواره اعمال رگهای بزرگتر پا قرار بگیرید ، سطح قند خون را که منجر به داخلی پاها می شود ، تنگ کرده و خون را کاهش می دهد. در پای این که شما با سرما آفریده شده اید.

سندرم رینود

وضعیت سندرم رینود به ندرت باعث تنگی عروق خونی در دست و پا احساس سرما می شود.

اگر این کافی نیست که خون به رنگ سفید مایل به سفید باشد یا شخص را از قطعات جدا کنید. پاها و بازوهای محصولات بسیار سرد است. اگر با این شرایط ، همانطور که بود ، به عنوان تجربه قرمزی پا تا گرم شدن.

بیماری رینود در مناطق سردسیر و در مناطق ساده تر ایجاد می شود. حتی در زنان و مردان با سابقه خانوادگی این بیماری شیوع بیشتری دارد. بیماری رینود ، اما هیچ خطری نمی تواند تحریک کننده باشد.

نوروپاتی محیطی

علاوه بر نوروپاتی دیابتی ، در هر شرایطی که باعث نوروپاتی محیطی شود ، به آسیب عصب در سیستم عصبی محیطی اشاره دارد. سیستم عصبی محیطی علاوه بر اعصاب مغز به تمام چربی کلیه ها از بدن نیز تشکیل شده است. او نشانه های خود را ارسال کرد ، و برای این بهترین قسمت های مغز است که می توانند خارج از بدن پاسخ دهند.

علائم نوروپاتی محیطی غالباً این بوده است که در پا و پاهای هوای سرد ظاهر می شود و به بسیاری از آنها مراجعه می شود. به همین ترتیب ، می تواند احساس سوزن سوزن شدن ، سوزش و خارش در پاهای آنها شود.

یکی از مهمترین دلایل نوروپاتی محیطی املاک و مستغلات. عوامل خطر دیگر برای این بیماری عبارتند از:

– بیماری کبد

– بیماری کلیوی

– سابقه خانوادگی بیماری

کم خونی

یکی دیگر از تولیدات گلبول های قرمز ، کم خونی توسط بدن ایجاد می شود. علت کمبود آهن ، با داشتن یک ماده معدنی لازم برای تولید آهن که بیشترین گلبول های قرمز خون ذکر شده است.

قابل مشاهده است ، برخی منجر به مشکلات کم خونی ، از جمله سردی مزمن پا می شود. این به این دلیل است که یک فرد کم خون تعداد کمی گلبول قرمز و هموگلوبین دارد که وظیفه حمل اکسیژن به بدن را دارند.

اگر بدن هموگلوبین کافی تولید نکند ، گلبول های قرمز غنی از اکسیژن نمی توانند چنین پای داغی ایجاد کنند. به دلیل فیبرهای عضلانی در پاها ، و زیرک باشید که در این کار نیز نقشی نداشته باشید.

علت دیگر سردی پا است

توضیح دیگر ممکن است از آب و هوای سرد ، و پای این موارد شامل موارد زیر است:

اضطراب وقتی بدن را از هورمون آدرنالین شل می کنید. علاوه بر ورود ، ممکن است از خون جنگ یا پرواز بدن ، میزان آدرنالین کمتر ، به طوری که پاها و بازوها از اندام های داخلی مانند قلب و مغز ، محافظت بیشتر است. تا حدی که احساس سردی دست و پا داشته باشد.

کم کاری تیروئید: بنابراین در این شرایط ، اما غده ای برای تولید عملکرد طبیعی هورمون ها کافی است. کم کاری تیروئید می تواند منجر به کاهش گردش خون شود ، تا جایی که پا از بین رفته و کمبود داشته باشد ، پا سرد است و به معنای کلی پاشش خون است.

بیماری برگر این وضعیت در شرف ملتهب شدن است که عروق و رگهای داخل را تشکیل می دهد و قادر به لخته شدن خون است. پاسخ به اعتراض برگر علت ناشناخته است ، اما در حال حاضر در تحقیقات نشان داده شده است که استفاده از تنباکو می تواند دیواره های داخلی عروق را تحریک کرده و رگ های خونی ملتهب شود و او علت آنها را مطرح می کند. اول از همه ، این وضعیت می تواند باعث سرد شدن دستها و پاهای تورپور لمس در آنها شود.

پاهات چطوره

ورزش منظم

به موقع گردش خون و گرم شدن پا را بهبود ببخشید.

لباس گرم بپوش

در بعضی مواقع ، پوشیدن جوراب ، پای ابر متراکم و غیرمعمول ، و در آن او ممکن است به خوبی با شما تمام آنچه را که شما برای گرم نگه داشتن نیاز دارید باشد.

ماساژ پا

تا آنجا که ماساژ می تواند به بهبود گردش خون و پا از رشد خون کمک کند و خون مورد نظر آنها را بپاشد ، بنابراین گرم می شود.

سیگار کشیدن را ترک کن

نیکوتین می تواند گردش خون را مختل کند ، مانند ترک سیگار یا سایر محصولات تنباکو می تواند مفید باشد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا