حوادث

۸ کشته و ۲ مفقود درپی سیل و آبگرفتگی در ۳ استان کشور

از صحبت با جمعیت هلال احمر از هشت مرد پس از مرگ اعلام شد که 48 ساعت گذشته ، حوادث آب و هوا در کشور است.

در مصاحبه تی تی آنلاین قوسیان مقدم محمد حسن ، وی گفت: آخرین وضعیت جمعیت هلال احمر در حال ارائه کمک به افراد آسیب دیده از حوادث آب و هوایی در 48 ساعت گذشته است ، وی گفت: از 4 اوت صبح امروز امدادگران جمعیت هلال احمر در ارمنستان شرقی ، آذربایجان غربی ، تهران ، زنجان ، سمنان ، قزوین ، کردستان ، کرمان ، مازندران و سردخانه ها تا آسمان هرمزگان حداقل چندین سیلاب را به وجود آورد.

وی گفت که این ماموریت ها توسط 23 نقطه از 10 استان کشورش انجام می شود ، او گفت ، بین این موضوع ، 978 نفر نجات یافته ، که از آنها به 85 مرد واگذار شده است ، حل و فصل شده است. و سه نفر که به عنوان محل اسکان اضطراری مجروح شدند. او به مراکز درمانی منتقل شد.

از صحبت با جمعیت هلال احمر گفت که 20 اتومبیل های مسافری که بیش از حد سیل. “متأسفانه این هشت مرد افکار ما را مورد سرزنش قرار دادند ، شش نفر از آنها در استان قزوین ، دیگری در استان آذربایجان غربی و یک نفر در سوادکوه جان باخت.

به گفته قوسیان قزوین دو نفر هنوز مفقود هستند و جستجوی آنها ادامه دارد.

وی گفت: کار امدادرسانی در 6 استان به پایان می رسد ، اما استان های قزوین ، مازندران و کرمان ، هرمزگان ، اقدامات امدادگران همچنان ماه سرخ را ادامه می دهد.

پیام پایانی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا