عمومی

۹۲۲ روستای مازندران برف گیر هستند/ فعالیت ۳۷ گروه راهداری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حسن جهانیان در گفتگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به اجرای عملیات نگهداری راهداری زمستانی و استقرار نیروهای راهداری از آبان تا اردیبهشت ماه، سطح راه های استان را 10 هزار کیلومتر عنوان کرد و گفت: 5 هزار کیلومتر راه های استانی است. در فصل سرما و زمستان تحت تأثیر قرار می گیرند، پوشیده از برف هستند.

وی با بیان اینکه ۹۲۲ روستای استان در فصل زمستان پوشیده از برف است، افزود: سالانه سه هزار کیلومتر از جاده های مازندران برفگیر می شود.

وی با اشاره به احداث 37 راه در استان گفت: امسال سه راه شامل ولی آباد با پیشرفت 99 درصدی دو دانگه و دانستن تعداد جاده های استان افزایش یافته است.

مدیرکل راهداری مازندران با بیان اینکه 300 راهدار در اجرای طرح راهداری فعالیت خواهند کرد، گفت: امسال 37 اکیپ راهداری در جاده ها فعالیت خواهند کرد.

جهانیان با بیان اینکه چهار محور بزرگ در استان وجود دارد گفت: با بارش برف در منطقه تمام حواس در جاده های استان مازندران است چرا که این استان اولین مقصد مسابقه و تجارت محسوب می شود.

وی گفت: 110 کیلومتر از محور ساری – کیاسر بیل برفی نوشته شده است: امسال به منظور تسریع در ارائه خدمات راهدارخانه آه تو فصل جدید نیز امسال راه اندازی شده است گدوک روش جدیدی برای نوشتن اضافه شده است.

دکمه بازگشت به بالا