ورزش

6 گزینه پیش روی مهاجم لژیونر تیم ملی!

6 گزینه برای تیم مهاجم لژیون ملی!

آخرین وضعیت کریم انصاری فرد در یونان گزارش شد.

با توجه به پیام هل دادن بارنا; سایت ورزشی آخرین وضعیت کریم انصاری، مهاجم ایرانی تیم آاک آتن را تشریح کرد. در حالی که انصاری فرد به عنوان سرمربی آاک در لیست مازاد قرار دارد، هنوز نتوانسته تیم جدیدی پیدا کند و تردیدهای زیادی پیرامون او وجود دارد.

این رسانه نوشت: “در AAC صحبت های زیادی در مورد جذب یک مهاجم وجود دارد. باشگاه به دنبال بازیکنی با ویژگی های متفاوت از آرائوخو مانند گارسیا است که بتواند از آن در خط حمله استفاده کند، اما واضح است که تیم نمی تواند به این موضوع اعتماد کند. راه حل برای کل سال کریم انصاری فرد نیز در لیست AAC قرار دارد “همه این شنیده ها در مورد بازیکن 18 ساله ایرانی: بازگشت به کشور، قبرس، باشگاه OFI، باشگاه لامیا، اروپا و هند.”

در صفحات باید جسورانه نوشت: «دلایل سختی جدایی انصاری فرد اکنون کاملاً مشخص است». همسرش یونانی است و خانواده‌اش در آتن به سختی می‌توانند او را ترک کنند.

آترومیتوس راه حل خوبی خواهد بود اما آنها اخیرا یک مهاجم را به خدمت گرفتند. برای جدایی انصاری فرد باید با AAC به توافق برسند که غرامتی که قرارداد تابستان آینده به پایان می رسد 50 هزار است.

جدایی مهاجم ایرانی از آکاتن حالا سخت است اما غیرممکن نیست. این به این دلیل است که برخی از تیم‌ها تلاش می‌کنند برای او کار کنند و می‌توانند به او قرارداد بزرگی پیشنهاد دهند، حتی تیم‌هایی مانند آک.»

پایان پیام //

دکمه بازگشت به بالا