اجتماع و خانوادهکسب و کار ویژه

اموزش لباس مرد عنکبوتی شگفت انگیز

دلایل محبوبیت لباس Marvel’s Spider-Man در بین نوجوانان

بازی Marvel’s Spider-Man 2018، یکی از بهترین بازی‌های ابرقهرمانانهٔ تاریخ و اقتباس‌های موجود از شخصیت مرد عنکبوتی است. این بازی توانست قدرت و خلاقیت بی‌نظیر استودیو بازی‌سازی اینسامنیاک گیمز را به رخ دنیای بازی‌های ویدیویی بکشد و تجربه‌ای را خلق کند که از نظر خیلی‌ها، نزدیکترین تجربه به پیتر پارکر و مرد عنکبوتی دنیای کمیک‌هاست.

همین محبوبیت باعث شد قیمت لباس مرد عنکبوتی در بازار بسیار گران و نزد مردم بسیار محبوب باشد.

بازی Marvel’s Spider-Man از لحاظ داستان و شخصیت‌پردازی نیز، یکی از جذاب‌ترین اقتباس‌های مرد عنکبوتی است که به همراه امکانات و بخش‌های متنوع خود، می‌تواند گیمر را تا ساعت‌ها سرگرم گشت و گذار در شهر نیویورک کند. در این بین، یکی از بخش‌های جذاب این بازی برای طرفداران، حضور لباس‌های متعددی از دنیاهای مرد عنکبوتی است.

سازندگان بازی، بیش از ۴۰ لباس از این شخصیت را به شکلی دقیق و زیبا طراحی کرده و حتی تعدادی لباس تازه را نیز با طراحی اختصاصی خود به آنها اضافه کرده‌اند. حالا در این لیست برتر، می‌خواهیم به معرفی ۱۵ تا از بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی ۲۰۱۸ بپردازیم. برای خواندن ادامهٔ مطلب با ما در همراه باشید.

پیش از آشنایی با بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی ۲۰۱۸، سر زدن به نیز خالی از لطف نیست!

هشدار: بخشهایی از توضیحات این لیست، حاوی اسپویل داستان اقتباسهای مختلف مرد عنکبوتی از جمله کمیک، فیلم و حتی بازی Marvel’s Spider-Man میباشد؛ بنابراین اگر این اتفاق برایتان ناخوشایند است و یا بازی Marvel’s Spider-Man را تجربه نکردهاید، از خواندن ادامهٔ متن خودداری کنید. همچنین هیچ رتبهبندی خاصی در این لیست وجود ندارد و اعداد کنار هر تیتر، بهخاطر قالب لیست برتر هستند.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی

۱- لباس Armored Advanced (زرهی پیشرفته)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: بازی Marvel’s Spider-Man
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: نصب نسخهٔ ۱.۱۹ یا بالاتر بازی

لباس Armored Advanced، درواقع همان لباس اصلی (پیشرفته) مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Spider-Man است که شامل تغییرات جالبی شده است.

لباس Armored Advanced

این لباس علاوه‌بر داشتن طراحی لباس اصلی، یک پوشش زرهی جذاب با ترکیب رنگ سیاه، طوسی و سفید نیز دارد. همچنین چشم‌های آن برخلاف لباس اصلی، متحرک نیستند که احتمالاً مربوط به پوشش زرهی اطراف آنها باشد. علاوه‌بر این، یکی از نکات جالب دربارۀ لباس Armored Advanced این است که رنگ‌بندی و فرم کلی آن، شباهت خاصی به کنسول پلی‌استیشن ۵ دارد و با توجه به انحصاری بودن بازی برای سونی و عرضۀ ریمستر آن برای پلی‌استیشن ۵، ممکن است واقعاً الهاماتی از آن داشته باشد.

لازم به ذکر است که لباس Armored Advanced، از لباس‌های اختصاصی بازی Marvel’s Spider-Man است و شامل قدرت خاصی نمی‌شود. همچنین شما می‌توانید با دریافت نسخهٔ ۱.۱۹ یا بالاتر بازی Marvel’s Spider-Man، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Future Foundation

۲- لباس Future Foundation (بنیاد آینده)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: شمارۀ اول از جلد اول کمیک بوک FF
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: نصب نسخهٔ ۱.۱۴ یا بالاتر بازی

پس از مرگ هیومن تورچ در شمارۀ اول از جلد اول کمیک بوک FF، مرد عنکبوتی به بنیاد آینده (گروه چهار شگفت‌انگیزان) می‌پیوندد و لباس بسیار خاصی را از آنها دریافت می‌کند. این لباس که به نام Future Foundation شناخته می‌شود، یکی از زیباترین لباس‌های مرد عنکبوتی به شمار می‌رود که توسط تیم خلاق اینسامیناک گیمز، در بازی Marvel’s Spider-Man نیز طراحی شده است.

لباس Future Foundation در کمیک بوک‌ها

لباس Future Foundation پوششی سفید رنگ دارد و با رنگ سیاهی که از طریق پاهای عنکبوت وسط سینۀ لباس در سرتاسر بدن پخش شده، تزئین شده است. چشم‌های لباس نیز برآمده و بسیار درشت و براق هستند. به‌طوری که در میان رنگ سفید سر لباس، بسیار زیبا به‌نظر می‌رسند.

لباس Future Foundation شامل قدرت خاصی نمی‌شود و شما می‌توانید با دریافت نسخهٔ ۱.۱۴ یا بالاتر بازی Marvel’s Spider-Man، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Upgraded

۳- لباس Upgraded (ارتقا یافته)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: فیلم Spider-Man: Far From Home
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: نصب نسخهٔ ۱.۱۶ یا بالاتر بازی

پیش از آغاز نبرد نهایی مرد عنکبوتی با میستریو در فیلم Spider-Man: Far From Home، پیتر پارکر به‌خاطر در دسترس نبودن لباس Stark، دست به طراحی لباس تازه‌ای می‌زند؛ لباسی بسیار جذاب به نام Upgraded که در بازی Marvel’s Spider-Man نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.

لباس Upgraded در فیلم Spider-Man: Far From Home

این لباس شباهت‌های بسیاری به لباس Stark و لباس کلاسیک مرد عنکبوتی دارد؛ اما شامل تفاوت‌هایی نیز می‌شود. در لباس Upgraded، دقیقاً همان طراحی بخش‌های آبی رنگ لباس Stark دیده می‌شوند. با این حال در این مورد به رنگ سیاه هستند که ترکیب جذابی را درست کرده است. همچنین علامت عنکبوت وسط سینه، کوچک و سیاه رنگ است؛ اما علامت عنکبوت پشت لباس، بزرگتر و سفید رنگ طراحی شده است.

فکت: جالب است بدانید که لباس Upgraded پس از لباسهای Stealth ،Stark ،Homemade و Iron Spider، به عنوان پنجمین لباس مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول شناخته میشود.

لباس Upgraded شامل قدرت خاصی نمی‌شود و شما می‌توانید با دریافت نسخهٔ ۱.۱۶ یا بالاتر بازی Marvel’s Spider-Man، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Webbed

۴- لباس Webbed (تار تنیده)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: فیلم Spider-Man 2002
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: نصب نسخهٔ ۱.۱۳ یا بالاتر بازی

یکی از جذاب‌ترین و خاطره‌انگیزترین لباس های مرد عنکبوتی، لباس Webbed در سه‌گانۀ کلاسیک مرد عنکبوتی سم ریمی است. این لباس که اولین بار در فیلم Spider-Man 2002 با نقش‌آفرینی توبی مگوایر به دوست‌داران مرد عنکبوتی نشان داده شد، با درخواست‌های فراوان از سوی طرفداران به بازی Marvel’s Spider-Man نیز اضافه شد و اینسامنیاک گیمز در طراحی آن، سنگ تمام گذاشت! به‌طوری که لباس Webbed در این بازی، به بهترین شکل با خاطرات شما بازی می‌کند و فرم بی‌نظیری دارد.

لباس Webbed در فیلم Spider-Man 2002

در نگاه اول، لباس Webbed در بازی کاملاً شبیه به فیلم‌های کلاسیک است. با این حال اینسامنیاک گیمز، در عین یک طراحی بسیار دقیق از این لباس، تغییرات مفید و جزئی را نیز در آن ایجاد کرده است؛ برای مثال رنگ‌بندی لباس پررنگ و گیراتر از نسخۀ اصلی تنظیم شده که جذابیت آن را دوچندان می‌کند. همچنین چشم‌های لباس زاویه‌دار و خوش‌فرم‌تر شده‌اند و شاهد علامت عنکبوت واقع‌گرایانه‌تری در پشت لباس هستیم.

فکت: جالب است بدانید که نسخهٔ سیاه رنگ لباس Webbed در فیلم Spider-Man 3 که از ترکیب آن با ونوم به وجود آمده است، طرفداران بسیار زیادی دارد!

لباس Webbed شامل قدرت خاصی نمی‌شود و شما می‌توانید با دریافت نسخهٔ ۱.۱۳ یا بالاتر بازی Marvel’s Spider-Man، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Iron Spider Armor

۵- لباس Iron Spider Armor (زرۀ عنکبوت آهنی)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: شمارۀ ۵۲۹ از جلد اول کمیک بوک مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: انجام ماموریت Bring the Hammer Down (هشتمین و آخرین ماموریت در دومین DLC داستانی بازی به نام The City That Never Sleeps: Turf Wars)

در طی رویداد جنگ داخلی انتقام‌جویان در شمارۀ ۵۲۹ از جلد اول کمیک بوک مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز، تونی استارک از لباسی فوق‌العاده به نام Iron Spider Armor رونمایی و آن را به پیتر پارکر تقدیم می‌کند. علی‌رغم جذابیت و خاص بودن این لباس، تابحال شاهد حضور آن در فیلم‌های مرد عنکبوتی نبوده‌ایم. با این حال، اینسامنیاک گیمز آن را برای بازی Marvel’s Spider-Man طراحی کرده و در دسترس طرفداران قرار داده است.

لباس Iron Spider Armor در کمیک بوک‌ها

لباس Iron Spider Armor، کاملاً نسخه‌ای از لباس مرد آهنی است که برای فرم مرد عنکبوتی و قابلیت‌های او طراحی شده است. بدین ترتیب، با لباسی آهنین طرف هستیم که با رنگ قرمز پوشیده شده و بخش‌هایی از آن مانند چشم‌ها، علامت عنکبوت، بخشی از دست و پاها و… نیز با رنگ طلایی تزئین شده‌اند. همچنین برای تطبیق بیشتر این لباس با لباس مرد آهنی، راکتوری در قفسۀ سینه و دافعه‌هایی آبی رنگ بر روی کف دست و پاها قرار گرفته‌اند که همه و همه به همراه یکدیگر، جلوه‌ای بسیار جذاب را برای این لباس رقم زده‌اند.

اگرچه این لباس شامل قدرت خاصی نمی‌شود، با قرار دادن بازوهای آهنی لباس Iron Spider بر روی آن، می‌توانید فرم اصلی لباس در کمیک بوک‌ها را تکمیل کرده و علاوه‌بر استفاده از قدرت بازوها، زیبایی لباس را با رنگ‌بندی طلایی آنها دوچندان کنید! همچنین شما می‌توانید با انجام ماموریت Bring the Hammer Down در دومین DLC داستانی بازی به نام Turf Wars، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Aaron Aikman Armor

۶- لباس Aaron Aikman Armor (زرۀ آرون آیکمن)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: شمارۀ سوم از جلد اول کمیک بوک لبهٔ دنیای عنکبوتی
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: انجام ماموریت Old Friends (اولین ماموریت در سومین DLC داستانی بازی به نام The City That Never Sleeps: Silver Lining)

داستان شمارۀ سوم از جلد اول کمیک بوک لبهٔ دنیای عنکبوتی، روایتگر زندگی نسخه‌ای از مرد عنکبوتی به نام آرون آیکمن است. او برای محافظت از شهر خود در برابر شروری به نام Red Eye، لباسی جذاب و مدرن را برای خودش طراحی می‌کند که طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است. در همین راستا، این لباس که Aaron Aikman Armor نام دارد، در بازی Marvel’s Spider-Man نیز طراحی شده است.

لباس Aaron Aikman Armor در کمیک بوک‌ها

لباس Aaron Aikman Armor، با الهام از لباس کلاسیک مرد عنکبوتی در کمیک بوک‌ها طراحی شده است. با این همه حال، تکنولوژی‌های بسیاری در آن به‌کار رفته و به نوعی، حالتی رباتیک و مدرن دارد. همچنین ترکیب رنگ لباس، قرمز و آبی جذابی است و حسابی برق می‌زند! علاوه‌بر این، بخش‌های قرمز رنگ پوششی آهنین دارند و بعضی از بخش‌های آبی رنگ، حالتی پارچه‌ای که تناقض جالبی را ایجاد کرده است. سر لباس نیز حالت دایره‌ای شکل خاصی دارد و در کنار چشم‌های آن، چند چشم کوچک تزئینی و زیبا دیده می‌شوند.

لباس Aaron Aikman Armor شامل قدرت خاصی نمی‌شود و شما می‌توانید با انجام ماموریت Old Friends در سومین DLC داستانی بازی به نام Silver Lining، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Into the Spider-Verse

۷- لباس Into the Spider-Verse (به درون دنیای عنکبوتی)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: انجام تمام ماموریت‌های اصلی، فرعی و در سطح شهری سومین DLC داستانی بازی به نام The City That Never Sleeps: Silver Lining

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse، در سال ۲۰۱۸ منتشر و تبدیل به یکی از محبوب‌ترین اقتباس‌های شخصیت مرد عنکبوتی شد. این اثر سبک گرافیکی خاص و جذابی دارد و از لحاظ داستانی، به سراغ نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی در دنیاهای موازی می‌رود؛ اما تمرکز اصلی آن، بر روی شخصیت مرد عنکبوتی مایلز مورالز است. در این بین، پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی اصلی نیز در این انیمیشن حضور دارد. در همین راستا، اینسامنیاک گیم نیز از این فرصت استفاده کرده و لباس مرد عنکبوتی این انیمیشن محبوب را به بازی خود اضافه کرده است.

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse

این لباس که Into the Spider-Verse نام دارد، همان لباس اصلی و کلاسیک مرد عنکبوتی است که به سبک گرافیکی تازه‌ای، ارائه شده است. به‌طوری که رنگ‌بندی لباس، به شدت پررنگ و گیرا تنظیم شده تا کاملاً مناسب با سبک یک انیمیشن باشد. همچنین برخلاف دیگر لباس‌ها، اینسامنیاک گیمز دست به تغییر فرم بدنی این لباس مطابق با پیتر پارکر اصلی بازی نزده تا اصالت انیمیشن نیز حفظ شود و بازیکن، حس بهتری داشته باشد. چشم‌ها نیز بسیار درشت‌تر از دیگر لباس‌ها هستند و کاملاً حس انیمیشنی آن را القا می‌کنند.

در نهایت می‌توان گفت که لباس Into the Spider-Verse، یکی از خاص‌ترین و جذاب‌ترین لباس‌های بازی Marvel’s Spider-Man است و اینسامنیاک گیمز، آن را دقیق و به زیبایی هرچه تمام‌تر طراحی کرده است. همچنین این لباس شامل قدرت خاصی نمی‌شود و شما می‌توانید با انجام تمام ماموریت‌های اصلی، فرعی و در سطح شهری سومین DLC داستانی بازی به نام Silver Lining، آن را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Iron Spider

۸- لباس Iron Spider (عنکبوت آهنی)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: فیلم Spider-Man: Homecoming
 • قدرت خاص: بازوهای آهنی در پشت لباس
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: باز کردن لباس با رسیدن به سطح ۳۱ و خرید آن با سه Base Token، سه Challenge Token و چهار Crime Token

در شمارهٔ پنج لیست، به لباس Iron Spider Armor اشاره کردیم و گفتیم که تونی استارک این لباس را در طی رویداد جنگ داخلی کمیک بوک‌ها برای پیتر پارکر می‌سازد. با این همه حال، شکل و شمایل این لباس در دنیای سینمایی مارول شامل تغییراتی شده و در فیلم Spider-Man: Homecoming، با لباس تازه‌ای به نام Iron Spider مواجه می‌شویم؛ اما اینسامنیاک گیمز، تنها به طراحی یکی از این دو لباس بسنده نکرده و خوشبختانه، هردوی آنها در بازی در دسترس هستند.

در فیلم Spider-Man: Homecoming، چیز زیادی از لباس Iron Spider نمی‌بینیم. با این حال، مرد عنکبوتی در کل زمان فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame، از این لباس استفاده می‌کند و می‌توانیم شکل و قابلیت‌هایش را تماشا کنیم.

لباس Iron Spider در فیلم Avengers: Infinity War

فکت: جالب است بدانید که لباس Iron Spider در فیلمهای مرد عنکبوتی، واقعاً ساخته نشده و به شکل کامپیوتری بر روی بدن تام هالند قرار گرفته است!

لباس Iron Spider برخلاف ظاهر اولیهٔ خود در کمیک بوک‌ها، سعی کرده تا به اصالت خود مرد عنکبوتی بازگردد و کاملاً یک طرح تازه از لباس مرد آهنی نباشد. و حالا به نوعی، شاهد ترکیبی از شکل و شمایل کلاسیک مرد عنکبوتی با قابلیت‌ها و سبک لباس مرد آهنی هستیم که جلوهٔ خاص و جالبی دارد. این لباس از رنگ‌بندی آبی و قرمز تیره با رگه‌هایی طلایی در سرتاسر خود برخوردار است. همچنین چشم‌ها بسیار پرنور هستند و در میان تیرگی لباس، حسابی می‌درخشند. علامت عنکبوت نیز بسیار درشت و مدرن طراحی شده است و پاهایش تا پشت لباس کشیده می‌شوند.

لباس Iron Spider شامل قدرت بازوهای آهنی در پشت لباس نیز می‌شود که به کمک آنها، می‌توانید با قدرت بیشتری به دشمنان حمله کنید و مانند یک عنکبوت واقعی، به شکل دقیق‌تری دور و اطراف خود را در نظر داشته باشید. همچنین پس از باز شدن این قابلیت برای شما، می‌توانید آن را برای لباس‌های دیگر نیز با طراحی خاص آنها قرار دهید و لذت ببرید. در نهایت نیز شما می‌توانید با باز کردن لباس پس از رسیدن به سطح ۳۱ و خرید آن با سه Base Token، سه Challenge Token و چهار Crime Token، از آن استفاده کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Stark

چه برای هالووین و چه برای cosplay ، مرد عنکبوتی لباس های زیادی به تن کرده است که ساخت و شخصی سازی آن برای طرفداران آسان است.

چه برای هالووین و چه برای cosplay ، همه عاشق دیوار خزنده ، وب سر Marvel هستند مرد عنکبوتی . اما در حالی که لباس کلاسیک قرمز و آبی نمادین است (و به همین دلیل خوب) ، این یک انتخاب فوق العاده محبوب نیز است. خوشبختانه ، مرد عنکبوتی تقریباً شصت سال است که در اطراف نیویورک چرخش می کند ، و در حالی که حضور داشته است ، بارها لباس خود را تغییر داده است.

مرد عنکبوتی یک سفت کار است ، به این معنی که برخلاف تونی استارک یا حتی T’Challa ، او مجبور بود که مال خود لباس بدون استفاده از مواد معدنی فضایی یا دستیارهای هوش مصنوعی. بنابراین ، لباسهای ساده ، درست و کاملاً طنز بسیار متنوعی برای انتخاب طرفداران وجود دارد ، خواه به دنبال سفارشی کردن چیزی از فروشگاه باشید یا ایجاد لباس از ابتدا.

شاید سخت ترین قسمت تهیه یک لباس مرد عنکبوتی که به نظر خوب می رسد این باشد که بسیاری از آنها شامل یک طرح پارچه ای تمام بدن است – ناخن زدن با لباس DIY فوق العاده دشوار است. اما هر لباس Spidey از این ویژگی برخوردار نیست.

لباس های رنگی بلوک: Scarlet Spider ، Negative Zone Spider-Man ، کت و شلوار سیاه

لباس Spider-Man’s Negative Zone اینگونه نیست خشن ساده است ، اما به مواد سیاه و سفید و یک آرم اصلی می چسبد که به شما کمک می کند از جمعیت Spider-Man جدا شوید.

لباس سیاه (معروف به لباس سیمبیوت) حتی ابتدایی تر است. ممکن است فکر کنید این در واقع مارول است زهر شخصیت – که به عنوان یک لباس حساس شروع به کار کرد – اما در حالی که لباس از آنجا شروع شد ، مرد عنکبوتی بارها و بارها به این ظاهر بازگشته است و عدم وجود دندان ها ، چشم ها ، زبان و ساختار مشخص Venom باعث شده است که ظاهری از آن ساخته شود. سرانجام ، لباس Scarlet Spider وجود دارد. این در واقع ، اما با کت و شلوار بدنه رنگ بلوک و یک کلاه کلاه دار بدون آستین ، این یک لباس منحصر به فرد است که واقعاً از لمس های خانگی سود می برد و همچنین نوستالژی کلاسیک دهه 90 را ارائه می دهد.

لباس های منظم لباس: عنکبوت پانک ، لباس نهایی ، مرد عنکبوتی نوآر

عنکبوت پانک هوبارت براون است ، مرد عنکبوتی یک واقعیت متناوب ، اما با لوازم جانبی استاندارد پانک ، کفش های کتانی و جین فراوان ، ظاهری است که می توان آن را حداقل تا حدی در نزدیکترین مغازه خرید و فروش خانه مونتاژ کرد. علاوه بر این ، جنبه های اساسی لباس مرد عنکبوتی – ماسک و لباس بدن – عناصری هستند که می توانید با یک لباس استاندارد مرد عنکبوتی خریداری کنید و سپس با چند سنبله و پاره پاره کردن آنها را سفارشی کنید.

Final Costume احتمالاً یک لباس کامل مرد عنکبوتی است که از جنبه DIY ساخته شده است ، زیرا کل نکته اصلی داستان این است که می توان آنها را فوراً به لباس های خیابانی تبدیل کرد. ماسک بدون مانع مرد عنکبوتی ، برخی از شلوارهای بدون توصیف و یک ژاکت دکمه دار (به علاوه برخی مهارت های ساختنی) تمام مواردی است که شما برای بازسازی لباس این تجسم هوشیارانه خزنده دیواری در زندگی بعدی ، نیاز خواهید داشت.

شما ممکن است Spider-Man Noir را از سال 2018 بشناسید مرد عنکبوتی: به آیه عنکبوت – جایی که وی کاملاً توسط نیکولاس کیج صداگذاری شده بود – اما این شخصیت سابقه طولانی در کمیک دارد و او رویای یک سازنده لباس است. اساساً فقط یک کارآگاه نوآر با ماسک خاکستری و عینک محافظ ، مرد عنکبوتی به یک ترانچ و فدورا احتیاج دارد ، اما 99٪ لباس او فقط انتخاب لباس مناسب است.

لباس های زن عنکبوتی: جسیکا درو ، Araña ، New Ultimates

در حالی که بدیهی است هیچ قانونی برای اینکه چه کسی چه می پوشد وجود ندارد ، در آنجا وجود ندارد هستند تعداد زیادی از قهرمانان زن عنکبوتی موجود در کمیک ها با ظاهر خاص خود. لباس مرد عنکبوتی با پوشش چرمی جسیکا درو متأسفانه کوتاه مدت بود ، اما این یک لباس خارق العاده است که باز هم در اصل فقط لباس خیابانی مدل دار است (با فروشگاه های آنلاین زیادی که کت های ماکت می فروشند.)

بیش از حد در جهان نهایی ، a ناهمسان درو به عنوان عضوی از New Ultimates از یک لباس ساده مشکی و کت پف قرمز استفاده کرد. گرچه این یک کمیک است که کاملاً عمیق است ، اما یکی از راحت ترین لباس های این لیست است که باید خودتان را دور هم جمع کنید ، و همین را می توان برای Araña نیز گفت. از نو، نگاهش به عمد DIY بود ، و جدا از عینک های عظیم زرد ، شما ممکن است همه چیزهایی را که برای لباس پوشیدن به عنوان این قهرمان با عنکبوت عناصر عناصر اصلی ، که نام اصلی آن Anya Sofia Corazon است ، داشته باشید ، متعلق به شماست.

اگر شما هم از طرفداران اسپایدر من هستید میتوانید با خرید ست ایفای نقش مرد عنکبوتی برای کودکان خود لذت ببرید.

دکمه بازگشت به بالا