عمومی

coronavirus نمی تواند از بین برود

در برنامه تیتر امشب تی تی آنلاین ، دکتر هاگدوست با بیان اینکه در حال حاضر فشرده ترین موضوع تحقیق در محافل علمی و پزشکی Quidvid 3 و ساخت واکسن است ، گفت: ما نمی توانیم واکسن واکسن کاوید را زودتر از یک سال و نیم انتظار داشته باشیم و انتظار داریم. بنابراین باید بدانیم که چگونه این بیماری را کنترل کنیم. واکسن آن برای رسیدن به تولید زیاد و رسیدن به 2 تا میلیارد میلیارد نفر مدت زمان زیادی خواهد برد.

این اپیدمیولوژیک اظهار داشت: قبل از ورود داروها به بازار ، آنها باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارند ، عوارض جانبی کمتری را بررسی کنند ، اثربخشی ارزیابی را انجام دهند و به سیستم ایمنی بدن آسیب نرسانند.

دکتر هاگادوست اظهار داشت: سریعترین راه برای درمان این بیماری استفاده از داروهای موجود در بازار است.مولکول های دارویی که برای سایر بیماری ها از جمله هپاتیت و ایدز استفاده می شود که اثرات کوتاه مدت و طولانی و عوارض جانبی آن باید ارزش گذاری شود. هیچ درمانی مولکولی مؤثر برای درمان وجود ندارد.

در مورد کیت های آزمایشگاهی برای تشخیص ، این اپیدمیولوژیک اظهار داشت: روش قطعی برای تشخیص بیماری ، آزمایش PCR است که سعی در شناسایی ژنوم ویروس دارد .این دقیق ترین آزمایش است که می تواند گمراه کننده باشد.

وی با اشاره به اینکه این بیماری ضعف انسان را نشان داد و یک آزمایش الهی است ، اظهار داشت: احساس من و احساس بسیاری از همکاران دیگر این است که ما تاکنون این بیماری را به خوبی مدیریت کرده ایم و ممکن است بدتر شود و این به دلیل فیض است. این مسئولیت و پشتیبانی خدا و تلاش همه عزیزان و همکاران ما و همچنین خود مردم است که باید از آنها سپاسگزار باشیم.

دکتر هاگدوست اظهار داشت: این امکان وجود دارد که مجبور شویم اوج و بیماری را تکرار کنیم اما اوج و اوج آن دیگر اینقدر وحشتناک و جدی نخواهد بود.

وی افزود: نابودی و از بین بردن این ویروس امکان پذیر نیست و لازم است به ویروس مراجعه کرده و از بین برود.

اپیدمیولوژیست ها می گویند که این بیماری چند وجهی است و قله های دیگر را باید در نظر گرفت. وی گفت: “همه رویکردها و دستورالعمل های بهداشتی باید رعایت شود و مناطق شلوغ نباید شلوغ شوند زیرا بسیاری از افراد بدون علامت هستند.” یا آنها بدون علامت هستند.

دکتر هاگدوست اظهار داشت: ویروس به سرعت در حال حرکت است ، پرش و منفجر می شود و ما تعداد ناشناخته های زیادی در مورد آن داریم و نمی دانیم چرا در یک فرد ضعیف است و در دیگری قوی است ، چرا یکی علائم دارد و دیگری اینگونه نیست. ما نمی دانیم که آیا این به هوا وابسته است. ” مواد غذایی یا ژنتیک.

وی در رابطه با برنامه مسافت گفت: “برنامه ای وجود ندارد که ضعیف باشد. برخی ضعف ها مربوط به این برنامه است. باید بگویم که این برنامه مسافت اجتماعی و فکری یک برنامه موفق در کشور است و در بسیاری از کشورها اکنون این برنامه است.” آنها مثال زدند و به ما نگاه كردند ، برخي از وظايف ويژه مانند پروتكل 700 gu براي واحدهاي صنفي طراحي شده اند ، اما اشکالي در عملکرد خوب وجود دارد و برخي نمي توانند آن را جدي بگيرند.

دکتر هاگدوست گفت: “ما در میانه بازی هستیم و زمان زیادی تا پایان نود دقیقه باقی مانده است و اگر آن را نادیده بگیریم ، ویروس می تواند دوباره رشد کند و اوضاع بدتر می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا