علم و سلامتکسب و کار ویژه

شیاف ماریانا برای عفونت چطور استفاده کنیم؟

آشنایی با شیاف ماریانا دکتر آز 

شیاف ماریانا به نوعی قرص گیاهی گفته می شود که در طب سنتی از آن برای درمان مشکلات زنانگی از جمله شل شدگی یا گشاد شدن واژن در اثر زایمان طبیعی، رابطه متعدد و نادرست و … استفاده می شود. در حقیقت واژن به عنوان یکی از حساس ترین نقاط بدن زنان و عضو اساسی در برقراری یک رابطه جنسی بین زوجین به شمار آمده که به شدت در معرض آسیب قرار می گیرد.

از همین رو بانوان برای رفع مشکلات متعدد خود به استفاده از انواع داروهای شیمیایی یا گیاهی روی می آورند. شیاف ماریانا دکتر آز یکی از داروهای گیاهی کم عوارضی به شمار آمده که از خواص بی شمار بسیاری در درمان مشکلات زنانگی برخوردار است. از دیگر مشکلات و بیماری های مربوط به رحم و مجاری ادرار بانوان می توان به کیست، عفونتهای قارچی یا باکتریایی، پولیپ؛ فیبرم، زخم دهانه رحم و … اشاره کرد.

ویژگی و خواص شیاف گیاهی ماریانا برند آز 

خواص بیشمار و منحصر به فرد گیاه ماریانا بارها توسط متخصصان حوزه طب سنتی یاد آوری شده و ابو علی سینا نیز از جمله افرادی است که بانوان را به استفاده از این گیاه برای درمان مشکلات متعدد خود تشویق کرده است. نتایج اثر بخش مصرف این قرص گیاهی معمولا برای طیف کثیری از افراد جامعه پاسخ مناسب خود را داده اما برخی افراد  که تعداد آن ها اندک بوده نیز به دلایل متعدد ممکن است که از این شیوه درمانی کم خطر نتیجه دلخواه خود را نبینند. فلذا اگر بخواهیم در یک دسته بندی کلی به خواص و فواید کلی شیاف ماریانا دکتر آز بعد از مصرف آن به منظور  درمان انواع مختلف مشکلات زنانگی در ناحیه تناسلی اشاره کلی داشته باشیم؛ میتوان هر یک از موارد مطرح شده در قسمت ذیل را برای آن بر شمرد :

– درمان ضعف دیواره های واژن و گشادی آن به منظور بهره مندی کافی هر یک از زوجین به هنگام برقراری رابطه جنسی

– تعدیل و تنظیم کننده ترشحات ناحیه تناسلی و از بین بردن بوی بد آن ها

– درمان سرد مزاجی بانوان به منظور برقراری یک رابطه جنسی لذت بخش

– بر طرف شدن افتادگی و عارضه های ناشی از زایمان طبیعی

– پیشگیری از بروز زگیل در ناحیه تناسلی زنان

– درمان خارش، سوزش و التهابات موجود در ناحیه تناسلی

– درمان عفونت های قارچی و باکتریایی واژینال

– جایگزینی بسیار مناسب به جای ژل ها؛ کرم ها و داروهای شیمیایی

– و ..

در خصوص باید بگوییم که تنها کافی است حدود نیم ساعت قبل از برقراری رابطه یکی از قرص ها را با آب مرطوب کرده و سپس آن را با انگشت خود درون واژن قرار دهید. تاثیرات شگرف این شیاف گیاهی تنها در عرض چند دقیقه بعد از آب شدن آن نمایان شده و حداکثر میزان تنگ شدگی آن نیز در کمتر از حدود 2 ساعت خود را نشان خواهد داد. بهتر است که به منظور درمان دائمی این قبیل از مشکلات زنانگی خود، حداقل یکبار در هفته و به مدت 3 ماه در هر سال مصرف شیاف ماریانا دکتر آز را از خاطر نبرید.

بدین ترتیب که بر حسب نیاز خود به تنگ شدگی واژن در نخستین هفته از ماه نخست در فواصل یک روز در میان حداقل 3 عدد از این شیاف را مصرف کرده و از آن پس مصرف آن به 1 تا 2 عدد در طول هفته کاهش پیدا می کند. سپس از هفته دوم به بعد به مدت 3 ماه و هر دو هفته یکبار مصرف این شیاف را ادامه دهید.

طریقه مصرف شیاف ماریانا برای تنگی واژن

چنانچه قصد دارید تا از تنها برای تنگی واژن استفاده کنید ، باید در نظر داشته باشید که یکی از ساده ترین راهکارها استفاده از ان پیش از برقراری رابطه می باشد. شیاف های جذبی 4 ساعت قبل و قرص های ماریانا را می توانید 2 ساعت پیش از رابطه استفاده کنید. شیاف های جذبی استفاده ساده تری دارند.اما در خصوص شیاف هایی که به شکل قرص هستند مانند دکتر آز ، نیاز به استفاده به شکل اصولی طبق قواعد زیر دارید :

1-به هیچ عنوان شیاف را بیش از 4 سانتی متر داخل ندهید.

2-حتما نیم ساعت دراز بکشید تا اثر خود را بگذارد و در دقایل ابتدایی داخل تر نرود.

3-ترجیحا جنب و جوش زیادی نداشته باشید

4-با شستشو باقیمانده را خارج کنید.

5-نیاز به استفاده مکرر نیست و می توانید نهایتا هر هفته دو بار آن هم پیش از رابطه استفاده کنید.

نحوه مصرف برای کیست و فیبروم

استفاده از شیاف ماریانا برای کیست و فیبروم جهت درمان نیاز به مداومت دارد.بنابراین می توانید طبق دستورات گفته شده در بالا اقدام به استفاده از آن بصورت هفته ای دو بار نمایید.در نظر داشته باشید چنانچه بیماری شما حاد است و خونریزی دارید نباید از شیاف استفاده کنید.همچنین از اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل کنید تا مشکلات حاد تری برای شما بوجود نیاید. این محصول می‌تواند برای عارضه های مختلفی مفید باشد که از جمله مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اثر فوری در تنگ کنندگی واژن
  • درمان انواع عفونت های بانوان
  • درمان بوی بد و خارش واژینال
  • درمان قارچ واژینال
  • موثر در درمان کیست و فیبروم
  • درمان سرد مزاجی بانوان
  • تنظیم کننده ترشحات زنانه

همان‌طور که دیدیم این محصول ویژگی‌ های بسیار منحصر به فردی دارد و از این رو برای افرادی که قصد خرید شیاف ماریانا استفاده از آن را دارند این موضوع مهم است که محصولی که قصدتهیه آن را دارند را چگونه مصرف کنند.

نحوه اصولی استفاده از شیاف ماریانا دکتر آز

شاید برای شما می سوال پیش بیاید که چرا باید این محصول را به صورت اصولی مصرف کنیم ؟برخی از مشتریان هنگامیکه در خصوص استفاده از شیاف ماریانا و یا قرص ماریانا نارضایتی دارند پس از مشاوره و سوال و جواب مشخص می‌شود که دلیل نارضایتی آنها استفاده نادرست از محصول می باشد .با استفاده نادرست و غیر اصولی از این محصول می توانید سبب شوید تا عوارض مصرف نادرست گریبانگیر شما شود.از این رو بسیار مهم است که شیاف ماریانا و هر محصول دیگر را به صورت اصولی استفاده کنید.

در خصوص استفاده از موارد مهم را می‌توان از دو جنبه مورد بررسی قرار داد. جنبه اول تعداد استفاده از شیاف ماریانا در طول یک هفته و جنبه دوم نحوه اصولی شیاف آن در داخل واژن میباشد که در این قسمت قصد داریم هر دو مورد را به بررسی قرار دهیم. استفاده بیش از حد از هر محصول و فرآوری می تواند عوارض جانبی به همراه داشته باشد. از این رو این مورد را در نظر داشته باشید که شما نمی‌ توانید در طول یک روز دو یا سه بار از شیاف ماریانا استفاده کنید. بلکه استفاده از آن در طول هفته در فواصل زمانی منظم باید صورت گیرد.

به عنوان مثال برای هفته اول می توانید تنها سه بار از این محصول استفاده کنید و این استفاده باید در بین روزهای هفته تقسیم شود. به عبارت دیگر استفاده از شیاف ماریانا دکتر آز در طول هفته اول به مدت سه بار و در فواصل زمانی منظم باید صورت گیرد.

اشکالی که در خصوص مصرف این محصول وجود دارد این است که بیشتر مشتریان و مصرف‌ کنندگان آن از این شیاف به صورت روزانه و یا چند بار در روز استفاده می کنند زیرا قصد دارند تا به سرعت اثربخشی آن در درمان را مشاهده کنند. بعنوان مثال کسی که از استفاده می کند صبور نیست و دوس دارد بزودی نتیجه را مشاهده کند و این تصور را دارد که شیاف ماریانا مانند کپسول و  قرص است.اما حقیقت این است که با توجه به اینکه این محصول دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی و درمانی دارد نیاز است تا در خصوص نتیجه گیری کمی صبور باشید و مطابق آنچه گفته شده از این محصول استفاده کنید.

نحوه اصولی استفاده از این محصول و طرز استفاده صحیح و اصولی شیاف بسیار مهم است. هنگامی که از قرص ماریانا استفاده می کنید باید این نکته را در نظر داشته باشید که نباید اجازه دهید و این قرص درون واژن بماند. شیاف ماریانا بعد از چند ساعت باید خارج شود. همچنین هنگامی که می‌خواهید این محصول را داخل واژن شیاف کنید باید در نظر داشته باشید که بهترین راه آن این است که شیاف را با دو الی سه قطره آب جوشیده و هم دمای محیط شده خیس کنید و بلافاصله به اندازه ۴ تا ۵ سانتی متر داخل واژن شیاف کنید.

علاوه بر موارد گفته شده لازم به ذکر است که برای اثر بخشی بهتر و برای اینکه این قرص جذب دیواره واژن شود نیاز است تا به مدت نیم ساعت دراز بکشید و پس از آن می توانید به انجام فعالیت های روزانه بپردازید. هنگامی که شیاف را داخل واژن قرار دهید نیاز است و پس از یک ساعت و نهایتاً دو ساعت آن را خارج کنید خارج کردن شیاف به این شکل است که باید واژن خود را با آب ولرم شستشو دهید تا باقی مانده شیاف خارج شود.

موارد منع مصرف و استفاده از شیاف ماریانا

با وجودی که این محصول گیاهی است و هیچگونه عوارضی به همراه ندارد در خصوص استفاده صحیح و اصولی از آن موارد گفته شده در بالا را رعایت کنید. همچنین هنگامی که در دوران قاعدگی و دوران عادت ماهیانه به سر می‌ برید استفاده از این محصول منع مصرف دارد. علاوه بر موارد گفته شده در نظر داشته باشید که استفاده از این محصول برای بانوان باردار توصیه نمی شود. هر چند که هیچگونه عوارضی در خصوص منع مصرف آن برای بانوان باردار وجود ندارد اما بهتر است تا موارد احتیاط را رعایت کرده و چنانچه باردار هستید به هیچ وجه از شیاف ماریانا دکتر آز استفاده نکنید.

کلیه موارد گفته شده در خصوص خواص و ویژگی های شیاف ماریانا تنها در زمانی امکان پذیر است که شما از محصولات اصلی و با کیفیت و دارای ضمانت اصالت کالا استفاده کنید.موضوع دیگر در خصوص منع مصرف برای دوشیزگان است.به هیچ عنوان شیاف ماریانا برای کیست تخمدان دوشیزگان اثر بخشی ندارد.همچنین در دوران پریودی نیز از این محصول استفاده نکنید.

نکات کلیدی در مصرف و استفاده از شیاف ماریانا

با رعایت این نکات کلیدی در می توانیم بیشترین بهره بری از خواص آن را داشته باشید. نکته اول این است که دقت داشته باشید به هیچ عنوان در روزهای نزدیک دوران عادت ماهیانه و به محض پاک شدن از شیاف استفاده نکنید. زیرا در این مواقع بافت آندومتر به شدت نازک است و احتمال ایجاد زخم های بسیار ریز توسط شیاف وجود دارد .

نکته بعدی که در خصوص مصرف اصولی شیاف ماریانا بسیار مهم است خارج کردن آن است. به عنوان اجازه ندهید شیاف بیش از یک ساعت داخل واژن بماند. نحوه استفاده اصولی مطابق مراحل درج شده در تصاویر زیر می تواند به شما بسیار کمک کند. دراز کشیدن بلافاصله بعد از قرار دادن شیاف داخل واژن می تواند به افزایش اثر درمانی شیاف بسیار کمک کند .همچنین به هیچ عنوان شفاف را بیش از ۴ تا ۵ سانتی متر داخل واژن قرار ندهید. همواره سعی کنید از محصولات اصلی و باکیفیت استفاده کنید و همچنین به هیچ عنوان از فروشگاه های متفرقه و شیاف را به صورت فله ای تهیه نکنید.

نحوه استفاده و مصرف اصولی قرص ماریانا

نحوه مصرف قرص ماریانا از دو جنبه مورد بررسی قرار می گیرد :جنبه اول فواصل زمانی استفاده از این محصول می باشد. استفاده از این محصول نباید به صورت روزانه و در دوران عادت ماهیانه و همچنین در هنگام بارداری صورت گیرد. زیرا استفاده بیشتر از حد از هر محصول و فراورده ای می تواند عوارض به همراه داشته باشد. از این رو بسیار مهم است تا فواصل زمانی منظم و مناسب جهت استفاده از شیاف ماریانا یا قرص ماریانا را به خوبی رعایت کنید.

برخی افراد به طور روزانه از این محصول استفاده می‌کنند. به‌ همین دلیل است که می گوییم سه بار در هفته از این محصول برای هفته اول استفاده شود. برخی افراد به اشتباه استفاده از آن را سه روز پشت سر هم صورت داده و از سایر روزها از این محصول استفاده نمی‌کنند و این هم سبب شود تا نظم و مصرف محصول به هم بریزد.

هفته اول می توان سه بار از قرص ماریانا استفاده کنیم و نیاز است تا این ۳ بار استفاده در فواصل زمانی منظم صورت گیرد. برای هفته های بعد از استفاده از این محصول دو بار رفته کافی می باشد و همانطور که گفتیم باید به طور مساوی در بین روزهای هفته تقسیم شود.

مورد بعدی در خصوص طریقه استفاده از قرص ماریانا این است که شما این محصول را به صورت اصولی مصرف کنید. چنانچه برای عارضه هایی مانند تنگ کنندگی از آن استفاده می‌کنید نحوه استفاده به این شکل است که شما ۲ ساعت پیش از انجام رابطه جنسی یک عدد شیاف را با دو قطره آب جوشیده هم دمای محیط خیس می کنید و ۴ تا ۵ سانتی متر داخل واژن شیاف میکنید. در نظر داشته باشید که برای انجام این کار دست های خود را به طور کامل بشویید. پس از اینکه قرص ماریانا را داخل واژن قرار دادید نیاز است تا به مدت نیم ساعت دراز بکشید تا این محصول به خوبی جذب دیواره رحم شود.در انتها پس از گذشت یک ساعت از زمانی که محصول را شیاف کردید نیاز است تا باقی مانده آن را با شستشو خارج کنید.

قرص ماریانا یک محصول بسیار کاربردی برای بانوان می باشد که می تواند در درمان عارضه هایی مانند عفونت ، خارش ، قارچ واژینال ، کیست و فیبروم کارآیی داشته باشد. همچنین این محصول برای تنگ کنندگی نیز بسیار مفید است و یکی از بیشترین موارد استفاده از شیاف ماریانا یا همان قرص ماریانا اثر تنگ کنندگی آن می باشد.

قرص ماریانا از ترکیبات کاملا گیاهی و فرمولاسیون طبیعی تهیه شده است. از مهمترین ترکیبات تشکیل دهنده آن می‌توان به آویشن ، بابونه ،پونه، مازو، جفت بلوط ،زاج سفید و ترکیباتی از این قبیل اشاره کرد که هر کدام از آنها به طور جداگانه دارای خاصیت بی نظیر برای بدن می باشند و ترکیب آنها می تواند اثر بخشی هر کدام را چندین برابر کند. این ترکیبات در حفظ حالت قابض واژن را همچنین ضد عفونی کنندگی آن بسیار موثر هستند.

علاوه بر این قرص ماریانا برای درمان بیماریهای مانند سرد مزاجی بانوان نیز بسیار مفید است و می تواند این موارد را به خوبی درمان کند. زیرا یکی از علل سرد مزاجی بانوان غلبه خلط های سرد بلغم و سودا به ناحیه تناسلی می باشد. کلیه ترکیبات تشکیل دهنده شیاف ماریانا دارای طبع گرم می باشند که می توانند اثر بخشی آن جهت درمان سرد مزاجی بانوان را بیش از پیش تشدید کند.

با استفاده از این محصول شاهد تنگ کنندگی چشم گیری در واژن می‌شوید که می‌ تواند سبب شود تا لذت روابط جنسی بین شما و همسرتان به شدت افزایش پیدا کند. یکی از عللی که سبب گشادی واژن میشود زایمان های طبیعی میباشد. همچنین افزایش سن و یا بلند کردن اجسام سنگین نیز می‌توانند موجب این عارضه شود. با استفاده از یک دوره سه ماه از این محصول می توانید حداکثر به مدت یکسال اثر قابض و تهیه‌کنندگی آن را حفظ کنید و استفاده از شیاف ماریانا برای عفونت کیست و فیبروم و تعیین کنندگی واژن می باشد.

دکمه بازگشت به بالا