استان ها

آتش سوزی بلوار امام رضا(ع) رشت مهار شد

تی تی آنلاین/گیلان رئیس سازمان آتش نشانی رشت گفت: آتش سوزی ۳ باب مغازه در بلوار امام رضا(ع) رشت مهار شد.

شهرام مومنی ۱۹ آذر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حادثه آتش سوزی در چند باب مغازه با کاربری‌هایی شامل مواد قابل اشتعال و سریع الاشتعال در ساعت ۱۳:۰۷  امروز رخ داد، اظهار کرد: سریعا ۸ خودروی اطفایی و آبرسان به همراه ۲۵ آتش نشان و افسر ارشد از ۴ ایستگاه آتش نشانی به محل آتش سوزی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش از یکباب مغازه با کاربری فروش ابزار و یراق آغاز شد، افزود: با توجه به وجود مواد قابل اشتعال و سریع الاشتعال و نیز پشت بام‌های بهم پیوسته آتش در همان لحظات اولیه سریعا پیشروی و گسترش داشت.

رئیس سازمان آتش نشانی رشت با تاکید بر اینکه شعله‌های آتش در مسیر رسیدن تیم‌های عملیات قابل مشاهده بود و این ناشی از شدت آتش سوزی  بوده است، گفت: سریعا با توجه به ایمن‌سازی محل نسبت به مهار و پیشگیری از گسترش آتش‌سوزی اقدام شد.

آتش سوزی بلوار امام رضا(ع) رشت مهار شد

مومنی علت آتش‌سوزی را در دست بررسی دانست و تصریح کرد: در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید و سه باب مغازه با کاربری فروشگاه ابزار و یراق(کانون آتش) تعویض روغنی و قفل سازی دچار آسیب و خسارت شد.

وی خاطرنشان کرد: این عملیات بالغ بر ۲ ساعت به طول انجامید و تیم عملیاتی آتش نشانان پس از پاکسازی و ایمن‌سازی محل حادثه به ایستگاه‌های مربوطه بازگشتند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا