بین الملل

اصفهان قهرمان مسابقات تنیس دانشجویان پسر دانشگاه آزاد شد/ نایب قهرمانی به میزبان رسید

اصفهان قهرمان مسابقات تنیس دانشجویان پسر دانشگاه آزاد شد  نایب قهرمانی به میزبان رسید

تیم‌های استان‌های اصفهان و قزوین به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات تنیس روی میز دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی را به‌دست آوردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراسم اختتامیه مسابقات تنیس روی میز دانشجویان پسر دانشگاه‌ آزاد اسلامی با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، نماینده سازمان مرکزی و نماینده فدراسیون در سالن ورزشی امینی دانشگاه آزاد قزوین برگزار شد. 

در این مراسم باشکوه از تیم‌های برتر با اهدای لوح، مدال و جام تجلیل شد.

در این مسابقات، تیم‌های استان‌های اصفهان و قزوین به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را به دست آوردند و تیم‌های استان‌های کردستان و خوزستان به صورت مشترک عنوان سوم را از آن خود کردند.

به گزارش آنا، در این مراسم، حمیدرضا ثمری خلج ناظر مسابقات و نماینده سازمان مرکزی و رضا حبیب‌نژاد ناظر فنی و نماینده فدراسیون ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی شایسته واحد قزوین گزارشی از روند برگزاری، مسائل فنی و سطح کمی و کیفی این مسابقات ارائه کرد.

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا