حوادث

اعلام آمادگی سازمان بازرسی کل کشور برای کمک به هلال احمر

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور در ستاد ملی خدمات پکپارچه جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی ۱۴۰۳در جریان ارائه خدمات امداد و نجات به مسافران نوروزی قرار گرفت.

به گزارش تی تی آنلاین ذبیح الله خدائیان امروز در اولین روز کاری ۱۴۰۳،  به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و اطلاع از وضعیت ارائه خدمات به مسافران نوروزی در ستاد ملی خدمات پکپارچه جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی حضور یافت.

وی ضمن تبریک سال جدید و تقارن آن با ماه مبارک رمضان و تشکر ار زحمات جمعیت هلال احمراظهار کرد: زحمات سازمان هلال احمر و نیروهای این مجموعه از کسی پوشیده نیست و سازمانی نیست که نیاز به معرفی داشته باشد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اقدامات ارزشمند نیروهای جمعیت هلال احمر گفت: در ایام تعطیل مانند نوروز نیروهای هلال احمر آماده باش هستند و از آسایش خانواده خود گذر می کنند تا آسایش را برای دیگران به ارمغان بیاورند و به طور حتم زحمات این عزیزان نزد خداوند متعال محفوظ است.

خدائیان با اشاره به برخی از اقدامات موثر جمعیت هلال احمر طی چند مدت اخیر از این مجموعه تقدیر و تشکر کرد و گفت: طی چند مدت اخیر هم به کارها در این مجموعه سرعت داده شده و هم کیفیت کارها ارتقا یافته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع نوسازی ناوگان های این مجموعه اشاره کرد و ادامه داد: مسائل و مشکلات برای این امر در حال رفع است و به طور حتم با این اقدام تحول زیادی در حوزه خدمات رسانی ایجاد خواهد شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از آمادگی این سازمان برای کمک به جمعیت هلال احمر خبر داد و تاکید کرد: به طور حتم هم در مرکز و هم در استانها این آمادگی برای کمک به جمعیت هلال احمر وجود دارد.

در جریان این دیدار پیرحسین کولیوند – رئیس جمعیت هلال احمر کشور – گزارشی از فعالیت ستاد ملی خدمات پکپارچه جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور در ادامه رئیس سازمان بازرسی کل کشور به صورت برخط با برخی از ائمه جماعات، استانداران، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و روسای هلال احمر  و برخی از استانها از جمله خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد، همدان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، در ستاد ملی خدمات پکپارچه جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی گفت وگو کرد و در جریان مسائل و موضوعات قرار گرفت.

انتهای پیام

انتشارات مقالات حوادث

نویسنده حوادثی هستم که با دقت و دقت بسیار بالا می‌توانم اخبار را ارائه دهم. هدفم ارائه اطلاعات صحیح و قابل اعتماد است.
دکمه بازگشت به بالا