حوادث

البرز دومین استان پرتردد کشور

آفتاب‌‌نیوز :

علی شادفر روز سه‌شنبه ۲۶ دی ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۵۶ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای مواصلاتی البرز از ابتدای دی ماه تاکنون هفت میلیون و ۱۱۶ هزار و ۴۱۰ تردد ورودی خودرو به محورهای مواصلاتی البرز ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۴.۷ درصد افزایش داشته است.

وی در ادامه با اشاره به افزایش ۱۶.۲ درصدی تردد خودروهای خروجی از استان گفت: در این بازه زمانی شش میلیون و ۹۲۰ هزار و ۹۷۷ تردد خروجی وسائل نقلیه از استان ثبت شده است.

این مسئول توضیح داد: مجموع تردد بین استانی ۱۴ میلیون و ۳۷ هزار و ۳۸۷ خودرو بوده که استان البرز بعد از تهران با  ۱۴.۶ درصد تردد بین استانی، در رتبه دوم قرار دارد.

شادفر با بیان اینکه طی این مدت سرعت متوسط وسائل نقلیه در محورهای مواصلاتی البرز افزایش ۶.۲ درصدی نسبت به مدت مشابه داشته است، افزود: سرعت متوسط وسایل نقلیه در این بازه زمانی۷۵.۷  کیلومتر در ساعت بوده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به پرترددترین محور مواصلاتی استان در بازه زمانی مذکور، گفت: آزادراه کرج- تهران با متوسط تردد ساعتی ۶ هزار و ۲۰۱ تردد وسیله نقلیه، پرترددترین محور البرز بوده است.

انتشارات مقالات حوادث

نویسنده حوادثی هستم که با دقت و دقت بسیار بالا می‌توانم اخبار را ارائه دهم. هدفم ارائه اطلاعات صحیح و قابل اعتماد است.
دکمه بازگشت به بالا