ورزش

الهامی: از مردم رفسنجان عذرخواهی می‌کنم!

مس رفسنجان و پرسپولیس فردا (دوشنبه) در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم می‌روند.

سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: قبل از شروع صحبت‌هایم می‌خواهم سوءتفاهمی که در جلسه نشست قبلی به وجود آمد را برطرف کنم. شما خودتان دیدید که هیچوقت بی‌ادبی و توهینی به مردم رفسنجان نکردم و نمی‌کنم. اگر سوءتفاهمی پیش آمده، من ساکت الهامی را می‌شناسید که شجاعت عذرخواهی را دارم. همه مردم رفسنجان برای من عزیزند و می‌دانم در چه روزهای سختی کنار ما بودید. جملاتی که به کار بردم، منظور مردم رفسنجان نبود و خودتان می‌دانید که منظورم چه کسانی بودند. اگر سوءتفاهمی بود، معذرت می‌خواهم.

او افزود: می‌خواهم به تیم خوب پرسپولیس خوش‌آمد بگویم. آنها در بهترین فرم خودشان قرار دارند و ما هم با توجه به شرایطمان به دنبال خوشحال‌کردن دل هوادارانمان هستیم. با احترام به تیم پرسپولیس مجبوریم که دل هوادارانمان را شاد کنیم و بازی باکیفیتی را به نمایش بگذاریم. پرسپولیس کادر فنی مجرب و فنی‌ای دارد ولی شرایط ما به شکلی است که محکوم به بردیم. هر چند از نظر فوتبال عقب نیستیم اما از نظر امتیازی عقب هستیم.

سرمربی مس رفسنجان در واکنش به خطاب کردن یکی از خبرنگاران در جلسه قبلی نشست خبری به عنوان شتیل‌بگیر گفت: همه شما برای من عزیز هستید. خواهش می‌کنم که اگر برای بازی فردا سوال دارید، از من بپرسید تا برای بازی فردا شرایط خوبی داشته باشیم. اگر آن عزیز ناراحت شده از او معذرتخواهی می‌کنم. من نظرم این است که سوال او درست نبوده اما شاید من هم تند جواب دادم.

الهامی درباره فهرست اعلامی تیم‌ملی و پیش‌بینی‌اش درباره نتایج ایران در جام ملت‌ها گفت: اگر دلی بخواهم بگویم، آرزوی موفقیت می‌کنم؛ چرا که تیم و مربی خوبی داریم. آرزو دارم با یک مربی ایرانی نتیجه بگیریم. چون کادر فنی باید پاسخگوی نتایج تیم‌ملی باشد پس من نمی‌توانم راجع به لیست مد نظر مربی تیم‌ملی نظر بدهم اما راجع به تیم خودم می‌گویم نظرم این است که اگر بهتر نتیجه می‌گرفتیم، می‌شد یک یا دو نفر از مس در تیم‌ملی حضور داشته باشند.

سرمربی مس رفسنجان درباره بسته‌بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بیان کرد: الان زمان صحبت‌کردن راجع به این موضوع نیست. مشکلات وجود دارد و می‌توانیم هفت ساعت صحبت کنیم. مشکلات هست و شما بهتر از من می‌دانید. از گذشته این مشکلات به وجود آمده است. شرایط ما شرایطی است که برای بازی فردا هیچ دلیلی نداریم که بازی خوبی انجام ندهیم. می‌دانم برای بازی فردا بازیکنان باشرفی داریم و مطمئنا شاهد یک بازی خوب خواهیم بود. کسانی که بازی را می‌بینند، می‌توانند از بازی لذت ببرند.

او درباره مصدومان و محرومان مس رفسنجان بیان کرد: مصدوم داریم و محروم‌شده هم داریم. هیچکس از علی عدنان خبر ندارد و گویا رفته است. ما بالای سه، چهار نفر مصدوم داریم. کسانی که بازی می‌کنند، قطعا لایق بازی‌کردن هستند. من خواهشم از هوادارانمان این است که می‌دانم شاید از نتایجمان راضی نباشند ولی می‌خواهم فردا ما را با کیفیت فوتبالمان بسنجند تا از این شرایط عبور کنیم.

الهامی در پاسخ به این سوال که آیا هیات فوتبال رفسنجان نقشی در مشکلات مس داشته است، اظهار کرد: در جریان این موضوع نیستم. دلیلش چه است؟ بعضی اوقات در کنفرانس مطبوعاتی اتفاقاتی می‌افتد. من تحت فشار هستم یا شما تحت فشار هستید. من در جریان هیات فوتبال نیستم. به نظرتان حرفی که من زده‌ام، مقصرش هیات فوتبال است؟ خواهش می‌کنم کاری کنید که به هم کمک کنیم. امروز هم خودم آمدم تا دلخوری‌ها برطرف شود و فردا تیمی که حقش است برنده شود.

او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان مس رفسنجان به او اولتیماتوم داده‌اند، گفت: اولتیماتوم نمی‌دانم هست یا نیست. باشگاه هر وقت بخواهد من را می‌تواند بردارد. ولی کسی به من چیزی نگفته است. هر اتفاقی در فوتبال می‌تواند بیفتد. همان طور که شرایط برای همه مربیان دنیا وجود دارد، برای من هم وجود دارد. من در جریان هیچ اولتیماتومی نیستم.

258 258

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا