عمومیکسب و کار ویژه

بهترین نوع روکش صندلی برای تیگو

جنس روکش صندلی خودروها معمولا یکی از مواردی است که در بخش تزئین خودرو قرار می گیرد. احتمالا با خودتان فکر می کنید که این بخش آن چنان هم که باید و شاید اهمیت زیادی ندارد و می توانید از آن چشم پوشی کنید؛ اما باید گفت که روکش صندلی تیگو ۸ پرو می تواند تاثیر زیادی بر روی راحتی سرنشینان داشته باشد.این موضوع بیشتر زمانی خودش را نشان می دهد که مسافران قرار است یک مسافت طولانی را در خودرو سپری کنند و نمی توانند دائما از ماشین پیاده شده و سوار شوند. در ادامه سعی کرده ایم تا در مورد جنس روکش صندلی خودروهایی همچون تیگو و آریزو و…توضیحات بیشتر و جامع تری را ارائه کنیم.

روکش صندلی خودروهای مختلف

ابتدا و زمانی که خودروی خود را می خرید، متوجه می شوید که جنس روکش صندلی خودروی شما چیست. به طور معمول و در بین خودروهای ایرانی، این جنس از پارچه تهیه شده است که کیفیت های مختلفی دارد؛ اما موضوع در خصوص خودروهای خارجی همچون تیگو و آریزو که محصولات شرکت خودروسازی چری هستند، متفاوت است. این خودروها دارای روکش های صندلی از جنس چرم بوده که با کیفیت هستند و به احتمال بسیار زیاد دیگر نگرانی در خصوص استفاده یا عدم استفاده از روکش های مضاعف نخواهید داشت.

مزیت های استفاده از روکش صندلی

حالا که متوجه شدید چه نوع روکش صندلی هایی برای خودروهای مختلف استفاده می شود، بهتر است به مزیت های استفاده از روکش صندلی نیز بپردازیم. توجه به نقاط قوت و همچنین مزیت های این کار می تواند سبب شود که شما نیز به سمت استفاده کردن از روکش های صندلی مضاعف ترغیب و تشویق شوید.

*حفظ خود صندلی

اولین مورد آن است که با استفاده کردن از روکش های صندلی ها می توانید از خود صندلی محافظت کنید. تصور کنید زمانی که خودرو را خریداری می کنید، صندلی ها بسیار نو بوده و در شرایط فوق العاده ای قرار دارند. این مضوع سبب می شود که جلوه داخلی خودرو نیز بالاتر رود و به سادگی بتوانید از این بابت، خودروی خود را در شرایط فوق العاده ای نگهداری کنید. بنابراین استفاده از روکش صندلی به شما این امکان را می دهد که از پوسیده شدن و کهنه شدن صندلی خودروی خود به مرور زمان جلوگیری کنید.

*وجود تنوع در طرح و رنگ

شرکت های خودروسازی سعی می کنند تا همواره خنثی ترین و ساده ترین رنگ ممکن را برای روکش صندلی خودروهای تولیدی خود به کار ببرند. این کار سبب می شود که روکش ها برای هر کسی و با هر سلیقه ای مناسب باشد. استفاده از روکش صندلی خودروها سبب می شود که امکان انتخاب جنس روکش صندلی خود را از بین طرح ها و رنگ های مختلف و گوناگونی داشته باشید.

به طور مثال وجود رنگ هایی همچون زرد، بنفش، سبز، مشکی خاص و…چیزی نیست که بتوانید به صورت فابریک بر روی خودروها پیدا کنید و مسلما این موضوع می تواند سبب شود که نتوانید آن طور که باید و شاید نسبت به زیباسازی فضای داخلی خودروی خود عمل نمایید. اما استفاده از روکش این امکان را به شما می دهد.

*عایق دمایی

زمانی که به صورت طولانی مدت بر روی صندلی ماشین می نشینید، متوجه می شوید که لباستان عرق کرده است و همین موضوع سبب ایجاد ناراحتی برای شما خواهد شد. فراموش نکنید که این موضوع به نحوی می تواند در طولانی مدت ایجاد مشکلاتی را نیز نماید. استفاده از انواع مختلف جنس روکش صندلی سبب می شود تا فصل تابستان کمتر عرق کرده و در فصل زمستان نیز کمتر سردتان شود. این موضوع به نام عایق دمایی شناخته می شود که یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های مربوط به روکش صندلی های بسیار خوب و با کیفیت است.

*دوام بیشتر

مورد بعدی در خصوص دوام بیشتر وکش های صندلی است. صندلی های خودروها می توانند با داشتن روکش های با کیفیت و مرغوب، بیشتر دوام بیاورند و در عرض مدت کوتاهی دچار خرابی و پوسیدگی نشوند. در صورتی که نخواهید از روکش صندلی استفاده کنید، به احتمال بسیار زیاد در عرض مدت کوتاهی شاهد خرابی روکش های اصل و فابریک صندلی های ماشین خود هستید و در چنین شرایطی یا باید همین روکش های کهنه و آسیب دیده را تحمل کنید و یا بایستی نسبت به اصلاح آن ها اقدام کنید که هزینه های زیادی را برای شما در بر خواهد داشت. روش های کاربردی نگهداری از روکش صنلی خودرو در youtube موجود می باشد.

*دارای تنوع جنس

مورد بعدی داشتن تنوع در جنس این روکش ها است. جنس روکش صندلی های موجود در بازار به دو دسته چرمی و پارچه ای طبقه بندی می شود که هر کدام از آن ها را می توانید با استفاده از سلیقه خود و همچنین میزان زمان نشستن خود داخل خودرو انتخاب نمایید.

اجازه بدهید این موضوع را با ذکر یک مثال به شکل بهتری برایتان توضیح دهیم. ممکن است شما راننده یک تاکسی باشید که روزانه 16 الی 18 ساعت را در خیابان های شهر در حال مسافرکشی هستید. در چنین شرایطی انتخاب کردن یک روکش چرمی برای صندلی های خودروی خود می تواند اشتباه باشد، زیرا این روکش های صندلی ها می توانند در فصل تابستان کمی عرق کرده و سبب ایجاد ناراحتی برای فرد شوند. بهتر است از روکش های پارچه ای برای چنین خودروهایی استفاده کنید.

بهترین جنس روکش صندلی خودرو - آسیا خودرو

مورد بعدی که می تواند مهم باشد آن است که اگر از خودروی خود زیاد استفاده نمی کنید و فرزند کوچکی نیز دارید که ممکن است شیر و یا خوراکی های دیگری را روی صندلی های ماشین بریزد، بهتر است به سراغ روکش های صندلی چرمی بروید؛ زیرا این مدل از روکش ها را بسیار راحت تر و ساده تر می توانید پاکسازی کنید.

جمع بندیروکش مخصوص  چری تیگو ۷ با کیفیت ترین و شکیل ترین روکش مخصوص  چری تیگو ۷ است که توسط صنعت دوخت مارال تولید و به بازار عرضه شده است .

روکش صندلی مارال افتخار دارد با نیم قرن سابقه در تولید روکش صندلی خودروهای داخلی و خارجی بزرگترین تولید کننده روکش صندلی کشور است . و در عین حال با تولیدات بسیار باکیفیت از نگاه مصرف کنندگان برترین تولید کننده روکش صندلی است.

مهمترین مزیتهای روکش صندلی مارال :

– الگویی بینظیر و استثنایی برای تمام خودروها و من جمله روکش مخصوص  چری تیگو ۷ از مهمترین مزیتهای محصولات روکش صندلی مارال نسبت به سایر محصولات مشابه است.

– استفاده از با کیفیت ترین و بهترین چرم روکشی موجود در بازار ، ضد تعریق و مقاوم در برابر سایش ، حرارت و پوسته شدن با ضمانت یکساله.

– استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تولید از آستر و چسب تا لایی و نخ که جملگی در کیفیت نهایی محصول موثرند.

– دوخت کاملا حرفه ای توسط استادکاران مجرب در این رشته که نیازمند تسلط و آشنایی با دوخت اینگونه محصولات است . ( توضیح اینکه در بسیاری از محصولات متفرقه و بی کیفیت بواسطه عدم بکارگیری نیروی ماهر حتی در صورت بهره بردن از مواد اولیه مناسب محصول نهایی کیفیت مطلوبی نخواهد داشت . )

– دقت در عکس محصولات روکش مارال تا حد زیادی در تشخیص کیفیت محصول از لحاظ دوخت و سایز به مشتریان کمک می نماید. ( به عنوان نمونه روکش صندلی مارال تنها روکش موجود در بازار است که علی رغم مشقت فراوان برای نشست بهتر و زیبایی دو چندان اقدام به دوخت بخیه نما در قسمت پشت گردنیها می نماید.)

– تولید و عرضه محصول با رنگ بندی متنوع و هماهنگ با تریم داخلی خودروها.

– چرا روکش صندلی با قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شود؟

روکش صندلی هم مانند بسیاری از محصولات دیگر با کیفیت های مختلف و قیمتهای متفاوت عرضه میشود ، در همین خصوص توجه به نکات زیر خالی از لطف نیست :
روکش صندلی محصولی با بیش از 10 قلم مواد اولیه است و کیفیت تک تک این مواد در کیفیت نهایی محصول موثر اند.
با استفاده از مواد اولیه بی کیفیت در تمام و یا بخشی از محصول قیمت نهایی کاهش می یابد.
مواد اولیه درجه یک تنها بخشی از محصول باکیفیت است ، چرا که الگوسازی حرفه ای برای هر خودرو و استفاده از نیروی ماهر از شاخصه های مهم یک محصول با کیفیت و هزینه بر هستند.
از دیگر راههای کاهش هزینه عدم پرداخت حقوق و عوارض قانونی از قبیل مالیات ، بیمه ، آب و برق و … با تولید محصول در مکانهای غیرمجاز و غیر استاندارد است.
همچنانکه هر کالایی با قیمت بالا لزوما با کیفیت و درجه یک نیست. هیچ ارزانی هم نمیتواند بی دلیل باشد .
روکش صندلی مارال با علم به اینکه در تولیدات بی کیفیت امکان کاهش چشمگیر هزینه ها، افزایش تولید و کسب سود بیشتر فراهم است، بهره بردن از این مسیر را در شان مشتریان خود نمی داند.

مرجع :

دکمه بازگشت به بالا