استان ها

بیش از ۱۸ هزار واحد مسکونی در سیستان و بلوچستان به مرحله اتمام رسید

تی تی آنلاین/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۱۸ هزار و ۲۱۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در مناطق شهری و روستایی این استان به مرحله نازک کاری و اتمام رسیده‌ است.

محمد کرمی روز شنبه ۲۶ اسفند در چهاردهمین جلسه شورای مسکن سیستان و بلوچستان افزود: ۴۵ هزار و ۷۱۹ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در مناطق روستایی و شهری این استان در حال ساخت است که ۳۹ هزار و ۵۳ واحد در مرحله اتمام فونداسیون، ۲۷ هزار و ۱۱۴ واحد به مرحله اسکلت و سقف، ۲۱ هزار و ۵۰۵ واحد به مرحله سفت کاری و ۱۸ هزار و ۲۱۰ واحد نیز به مرحله نازک کاری رسیده است.

وی بر ساخت هر چه سریعتر زیرساخت‌های طرح نهضت ملی مسکن تاکید کرد و گفت: واگذاری زمین در طرح ملی مسکن یک طرف قضیه است اما مهمتر از آن فراهم کردن زیر ساخت‌هاست و اگر جایی زمین واگذار می شود حتما دستگاه هایی مانند آب و برق زیرساخت‌های لازم را فراهم کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تمام مدیران باید در خدمت مردم باشند، ابراز امیدواری کرد: باور مدیریتی مسئولان برای خانه دار کردن مردم و تحقق مسکن در افق چهار ساله باید به سرعت اجرایی شود.

کرمی تصریح کرد: باید این‌قدر مسکن بسازیم و به بازار عرضه کنیم که دیگر تقاضا نباشد و با افزایش عرضه، شاهد کمتر شدن قیمت‌ها باشیم.

وی طرح نهضت ملی مسکن را یکی از اولویت‌های مهم سیستان و بلوچستان ذکر کرد و گفت: هیچ دستگاهی نباید برای جهادی که در توسعه ساخت مسکن شروع شده، کوتاهی کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا