استان ها

تجلیل انجمن فعالان رسانه ای لرستان از 3 خبرنگار برتر جشنواره ملی رسانه ای

به گزارش تی تی آنلاین لرستان ، ساعتی پیش رییس و اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان با حضور در مرکز جهاد دانشگاهی استان لرستان با رییس و خبرنگاران این واحد دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار که بمنظور تجلیل از 3 خبرنگار تی تی آنلاین که در جشنواره ملی تخصصی و رسانه ای تقریب حائز رتبه های برتر شدند برگزار گردید محدثه مقدم رییس انجمن فعالان رسانه ای در سخنانی به نقش موثر انجمنها در حمایت از اصحاب رسانه استان پرداخت و گفت : در یکسال گذشته تلاش کردیم در حوزه های مختلف گامهای مهمی برای جامعه هدف برداشته شود و تا حدودی برنامه های از پیش طراحی شده انجمن تابحال محقق گردیده و قطعا سال آتی نیز با توسعه انجمن بدنبال اهداف گسترده تری خواهیم رفت .

مقدم با اشاره به موفقیت خبرنگاران تی تی آنلاین استان در جشنواره ملی گفت : موفقیت همکاران در تی تی آنلاین تنها برای این عزیزان نبوده و قطعا این موفقیت بنام همه رسانه های استان ثبت میشود و این خود افتخاری برای اهالی رسانه در استان محسوب می گردد .

رییس انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان به ارائه گزارش عملکرد انجمن پرداخت و گفت: در یکسال گذشته در حوزه ورزش با انعقاد تفاهم نامه با اداره کل ورزش و جوانان ، در حوزه درمان با انعقاد تفاهم نامه با دانشکده دندانپزشکی و در حوزه رفاهیات با همکاری سازمانهای مرتبط بسته های غذایی متنوعی را در اختیار اصحاب رسانه گذاشتیم و تلاش می نماییم در سال آینده اقدامات بیشتری را ارائه نماییم.

وی ضمن تبریک به اهالی رسانه در استان تصریح کرد: انجمن نیز خود را مکلف می داند در این حوزه نیز بر اساس رسالت خود از همکاران موفق تجلیل نماید و امیدواریم این موفقیت همکاران در تی تی آنلاین همچنان گذشته استمرار داشته باشد .

در این دیدار سید احمد موسوی دبیر انجمن نیز فلسفه وجودی انجمنهای صنفی را حمایت از اصحاب رسانه دانست و افزود : تاسیس انجمنهای صنفی در کشور به صدها سال پیش بر می گردد و این نهادهای خصوصی پیشینه بسیار کهنی در کشور داشته و دارند .

وی ادامه داد : در لرستان نیز انجمنها فعالیتهایی داشته اند اما انجمن فعالان رسانه ای استان از سال 1401 در لرستان متولد گردید و در این مدت بالغ بر یکصد نفر به عضویت آن درآمدند و تاکنون در حوزه وظایف خود رضایت نسبی جامعه هدف را بدست آورده است .

موسوی ضمن تبریک به همکاران تی تی آنلاین و موفقیت آنها در جشنواره تخصصی رسانه ای تقریب عنوان کرد : یکی از رسالتهای ما در انجمن توجه و حمایت اساسی از همکاران است که در همین راستا با نظر موافق و تایید اعضای هیات مدیره، تجلیل از همکارانی که در جشنواره های کشوری حائز رتبه های برتر شوند به مصوبه رسمی تبدیل شد لذا پیرو همین مصوبه موظف به تجلیل از همکاران موفق در سطح کشوری هستیم .

در ادامه این دیدار سهراب فرشاد عضو هیئت مدیره و خزانه دار انجمن هم با تقدیر و تشکر از میزبانی شایسته مجموعه جهاد دانشگاهی و مدیریت آن جناب فرامرزیان در همین رابطه گفت : جهاد دانشگاهی استان برای رسانه و استان لرستان یک ظرفیت اساسی است که سالها در حال فعالیت آموزشی اداری و اخیراً نیز درمانی است .

سهراب فرشاد افزود : انتظار می رود با توجه به سیاستهای آموزشی انجمن در خصوص حوزه آموزشی ، امکانات و تجهیزات مناسب تخصصی که در این مجموعه وجود دارد در جهت همکاری با انجمن صنفی جهت برگزاری دوره های آموزشی مساعدت گردد.

عضو هیات مدیره انجمن فعالان رسانه ای لرستان تصریح کرد : نگاه مدیریت مجموعه جهاد دانشگاهی استان یک نگاه مثبت نسبت به رسانه هاست که جای تشکر و قدردانی دارد و امیدواریم همکاری های دوجانبه تداوم یابد .

دکتر فرهاد فرامرزیان مدیریت جهاد دانشگاهی استان نیز در این دیدار ابراز تشکر و قدردانی از حضور هیات مدیره انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان در جهاد دانشگاهی استان گفت : رسانه یک ظرفیت مهم برای استان است و رسانه های لرستان نیز رسانه مطالبه گر و پیگیر مسائل توسعه استان هستند .

وی ادامه داد : رسانه رکن چهارم دمکراسی است که چه در زمان جنگ چه در زمان صلح و چه در زمان کرونا بار اصلی مشکلات را به دوش کشیدند و با تولید محتوا و اطلاع رسانی زحمت غیرقابل جبرانی در این عرصه متحمل می گردند .

مدیر جهاد دانشگاهی لرستان بیان نمود : نقطه قوت رسانه های لرستان این است روز خبرنگار در کشور بنام یک شهید لرستانی است که این شهید از بزرگان کشور و مفاخر کشور بودند .

فرامرزیان عنوان نمود: رسانه لرستان عفبه بسیار مهمی دارد که همواره ماموریت خود را در سطح جامعه به بهترین شکل ممکن انجام می دهند .

وی عنوان کرد: رسانه لرستان و انجمن فعالان رسانه استان که از افراد توانمند رسانه تشکیل شده سالهای قبل می بایست بفکر تشکیل ای چنین انجمنی بوده تا بیشتر و زودتر بدنبال احقاق حق خود می رفتند اما بهرحال این انجمن یک انجمن پویا و صاحب برنامه ای است که قطعا پیشرفت های زیادی خواهد نمود.

فرهاد فرامرزیان اظهار داشت : ظرفیت و امکانات جهاد دانشگاهی استان در اختیار رسانه و انجمن صنفی قرار خواهد گرفت و آمادگی داریم در خصوص آموزش و هر همکاری دو جانبه دیگری در راستای منافع خبرنگاران همکاری نماییم.

در پایان این دیدار از ابراهیم شریفی ، آزیتا یوسفیان و مرضیه حافظی که در جشنواره ملی تخصصی تقریب کشور رتبه های برتر را از آن خود کرده با اهدا جوایزی تقدیر بعمل آمد .

لازم به ذکر است در این دیدار مجتبی ساکی ، مهدی آل کثیر و فاطمه کردعلیوند نیز از دیگر اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان حضور داشتند.

دکمه بازگشت به بالا