بین الملل

حماس: نتانیاهو و ارتش او چیزی تا اعلام شکست فاصله ندارند

عضو ارشد حماس با بیان اینکه نتانیاهو و ارتش او چیزی تا اعلام شکست فاصله ندارند، تصریح کرد: گردان‌های القسام به عهد خود وفا و غزه را به گورستان نیروهای اشغالگر تبدیل کرد.

به گزارش تی تی آنلاین، اسامه حمدان – نماینده حماس در بیروت گفت: مذاکره در مورد مبادله اسرا تنها پس از توقف کامل جنگ علیه غزه و پذیرش شروط مقاومت امکان پذیر خواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد: اولین نشانه مصداقیت آمریکا، تعلیق پل هوایی برای اعزام روزانه ۶۰ هواپیما به اراضی اشغالی است.

اسامه حمدان خاطرنشان کرد: از هر اقدام و تلاشی در جهت توقف جنگ و آزادی اسرای خود استقبال می‌کنیم. رژیم اشغالگر و دولت بایدن بخاطر سرسختی خود مسئول ادامه کشتار و قتل عام مردم غزه هستند.

عضو ارشد حماس افزود: اقدام واشنگتن به تحریم رهبران حماس در راستای همسویی با رژیم اشغالگر انجام می‌گیرد. به دنبال آینده غزه پس از جنگ نباشید، به فکر آینده اسرائیل باشید.

حمدان تأکید کرد که موضع ما همانند همیشه به رسمیت نشناختن رژیم اشغالگر در هیچ بخشی از این سرزمین است.

وی همچنین گفت که تونل‌های حماس به دست مهندسانی ماهر و مجرب ساخته شده و برای مقابله با هرگونه خطر احتمالی آماده شده است.

انتهای پیام

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا