استان ها

دشمن فهمیده که با اسلحه حریف ما نیست/ با هر قطره شهید سلیمانی سردار دیگری متولد شد

دشمن فهمیده که با اسلحه حریف ما نیست  با هر قطره شهید سلیمانی سردار دیگری متولد شد

مسئول سیاسی منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن فهمیده که دیگر با اسلحه حریف ما نیست، گفت: برخلاف عقیده دشمنان، با هر قطره خون شهید سلیمانی سردار دیگری متولد شد تا راه مقاومت همچنان تداوم داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، نشست تخصصی تبیینی بصیرتی با موضوع «دیپلماسی مقاومت» با حضور هادی زمانی مسئول سیاسی منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه، اعضای هیئت علمی و کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه برگزار شد.

مسئول سیاسی منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن فهمیده که دیگر نمی‌تواند با اسلحه به جنگ ما بیاید، اظهار کرد: دشمن از طریق فرهنگ و اقتصاد در حال تلاش است به کشور ضربه وارد کند و در این راه نقش دانشگاهیان بسیار مؤثر است؛ چراکه دانشگاهیان قشر فرهیخته جامعه هستند و نظر آنان تأثیرگذار است.

هادی زمانی به قدرت رسانه‌ای دشمن اشاره کرد و افزود: دشمن با در دست داشتن رسانه‌ها‌ی دیداری و شنیداری ۲۴ ساعته در حال تضعیف نظام است تا از این طریق موجبات نارضایتی مردم را مهیا کند تا منجر به فروپاشی شود؛ در حالی که در هر حادثه‌ این مردم بودند که با حضور در صحنه نقشه‌ دشمنان را نقش برآب کردند.

وی به مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: هوشیاری رهبر معظم انقلاب اسلامی در هر زمان موجب شده دشمنان نتوانند به اهداف خود برسند.

مسئول سیاسی منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دیپلماسی در قالب مقاومت را چاره‌ساز دانست و آن را سدی مقابل هجمه‌های دشمن دانست.

زمانی، سردار سلیمانی را نماد واقعی مقاومت دانست و تأکید کرد: دشمنان فکر می‌کردند با شهادت سردار سلیمانی مقاومت تمام می‌شود، اما مشاهده کردند که با هر قطره خونش یک سردار دیگری متولد شد تا راه مقاومت همچنان تداوم داشته باشد.

رئیس دانشگاه زاد اسلامی واحد بندرلنگه هم در این نشست تخصصی با بیان اینکه انتخابات سرنوشت‌سازی را پیش رو داریم، گفت: این انتخابات بسیار مهم است و دشمن در حال محک زدن مردم است، بنابراین باید با حضور گسترده نگذاریم دشمن به اهداف خود برسد.

محمدرضا حیدری سیرمندی، حمله به غزه را نشانه بارز اهداف دشمن دانست و تصریح کرد: هیچ‌گاه دشمنان خیرخواه مردم ایران نبوده‌اند و تنها دنبال اهداف خود در خاورمیانه هستند.

وی، سردار سلیمانی را نمونه بارز وفاداری به نظام دانست و تأکید کرد: اگر همه در مکتب حاج قاسم قدم بگذاریم هیچ آسیبی به نظام و انقلاب وارد نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا