عمومیکسب و کار ویژه

راهنمای کامل برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر موفق: نکات و استراتژی‌های کلیدی

چگونه بلاگر شویم ؟ چگونه تبدیل به یک اینفلوئنسر موفق شویم ؟ . کسب درآمد از اینستاگرام یکی از شغل های رویایی است که افراد می خواهند هر طور شده به آن برسند. مخصوصا در ایران به دلیل این که از نظر تعداد شغل به شدت با مشکل مواجه هستیم این مسئله مهم است. در این مقاله می خواهیم یک راهنمای جامع برای تبدیل شدن به یک بلاگر موفق به شما ارائه دهیم. آیا شما یک کاربر مشتاق اینستاگرام هستید که علاقه زیادی به تولید محتوای جذاب دارید؟. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که عشق خود را به پلتفرم به شغلی به عنوان تأثیرگذار اینستاگرام یا تولید کننده محتوا تبدیل کنید؟.

ظهور رسانه‌های اجتماعی راه را برای موج جدیدی از سلبریتی‌ها هموار کرده است . اینفلوئنسرها که از طریق محتوای جذاب و شخصیت‌های مرتبط خود طرفدارانی پیدا کرده‌اند. اما با وجود رقابت زیاد در این پلتفرم، برجسته شدن و ایجاد یک حرفه موفق به عنوان یک تأثیرگذار می تواند چالش برانگیز باشد. چرا که فعالیت در اینستاگرام همراه با قانون های این کمپانی برای رشد پیج تان و دیده شدنتان است برای مثال تعداد فالوور لایک و کامنت های پست شما و حتی تعداد مشاهده شدن محتوای پیج تان و سیو شدنشان نیز مهم می باشد پس به همین منظور میتواند با روش هایی مانند buy instagram saves و مطابق با میل و قوانین اینستاگرام اقدام به افزایش سیو های پست هایتان  کنید.

در این پست، ما شما را از طریق نقشه راه نهایی موفقیت اینفلوئنسر اینستاگرام، به اشتراک گذاشتن نکات، ترفندها و استراتژی هایی برای ارتقای حساب خود به سطح بعدی راهنمایی می کنیم. چه تازه شروع کرده باشید و چه به دنبال افزایش فالوورهای خود باشید، این راهنما ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد که برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر برتر اینستاگرام نیاز دارید. یکی از اولین گام‌های شما باید مشخص کردن جایگاه و مخاطب هدفتان باشد. انجام این کار به شما کمک می کند تا محتوای اینستاگرام متمرکز، ارزشمند و مرتبط با مخاطبان خود ایجاد کنید و در عین حال مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید، به شما کمک می کند تا به کاربرانی برسید که به احتمال زیاد به محتوای شما علاقه مند هستند.

The Complete Guide to Becoming a Successful Influencer Key Tips and Strategies

چرا تعریف جایگاه بسیار مهم است؟

 • برای شما، فالوورها و الگوریتم اینستاگرام شفافیت ارائه دهد
 • به شما در ایجاد اعتبار و تثبیت خود به عنوان یک متخصص کمک می کند
 • به شما امکان می دهد در یک صنعت اشباع شده متمایز شوید
 • جذب و ایجاد دنبال کنندگان ایده آل خود را آسان تر کنید
 • به مردم یک راه آسان برای صحبت کردن و توصیه حساب خود بدهید

همانطور که شروع به تولید محتوا برای حوزه انتخابی خود می کنید، ضروری است مجموعه ای از سوالات را از خود بپرسید. که می تواند به شما کمک کند تا درک بهتری از جایگاه خود و اینکه برای چه کسی محتوا ایجاد می کنید داشته باشید:

 • در مورد چه موضوعات یا علایقی بیشتر علاقه دارم و در آن ها دانش دارم؟
 • از ایجاد چه نوع محتوایی بیشتر لذت می برم؟
 • مخاطبان محتوای من چه کسانی هستند و ویژگی های جمعیت شناختی آنها (سن، جنسیت، موقعیت مکانی، تحصیلات، درآمد و غیره) چیست؟
 • مخاطبان هدف من با چه مشکلات یا چالش هایی روبرو هستند و چگونه می توانم به حل آنها کمک کنم؟
 • ارزش ها و باورهای مخاطب هدف من چیست؟
 • رقبای من چه کسانی هستند و چگونه می توانم از آنها متمایز شوم؟
 • نقاط قوت و استعدادهای منحصربه‌فرد من چیست که می‌توانم به جایگاه خود بیاورم؟

این که چگونه بلاگر شویم و چگونه کسب درآمد کنیم می تواند به میزان پیگیری شما بستگی دارد

چگونه می توانید محتوایی ایجاد کنید که واقعاً مخاطبان خود را درگیر کند؟

یکی از اهداف اصلی شما به عنوان یک اینفلوئنسر اینستاگرام یا تولید کننده محتوا باید تولید محتوایی باشد که نه تنها علاقه مخاطبان هدف شما را جلب کند، بلکه آنها را به انجام اقداماتی مانند نظر دادن، لایک کردن یا به اشتراک گذاری محتوای شما تحریک کند. با انجام این کار، می توانید دنبال کننده اختصاصی ایجاد کنید، دسترسی خود را افزایش دهید و قدرت خود را در جایگاه خود ایجاد کنید.

هدف شما ایجاد محتوایی است که مردم بخواهند آن را ببینند و با دیگران به اشتراک بگذارند، خواه به دلیل جذابیت بصری، آموزنده، سرگرم کننده یا تفکر برانگیز باشد. استراتژی ها، روش ها و محتوای بی پایانی وجود دارد که در مورد الگوریتم دسترسی اینستاگرام بحث می کند. ما 3 نکته برتر خود را که باید در نظر داشته باشید انتخاب کرده ایم:

 1. پست های بصری جذاب ایجاد کنید

نکته مهم در سوال این که چگونه بلاگر شویم این است که اینستاگرام در نهایت یک پلتفرم بصری است. بنابراین مهم است که پست های بصری جذابی ایجاد کنید که برجسته و مطابق با زیبایی شما باشد. برای اینکه پست‌هایتان واقعاً چشم‌نواز باشد، سعی کنید از تصاویر یا ویدیوهای با کیفیت بالا استفاده کنید، ترکیب‌های خلاقانه را آزمایش کنید، رنگ‌های روشن را ترکیب کنید، و تکنیک‌های مختلف برای عکس‌برداری و ویرایش محتوای خود را کشف کنید.

 1. استوری های را به صورت مداوم انتشار دهید

مردم داستان را دوست دارند!. بنابراین سعی کنید روایتی را در محتوای خود بگنجانید که در استوری های هر روز شما قابل مشاهده باشد. چه یک حکایت شخصی یا یک نگاه پشت صحنه به زندگی شما، این می تواند به ایجاد ارتباط عاطفی با فالوورهای شما کمک کند.

 1. با فالوورهای خود تعامل داشته باشید

نکته مهم دیگر در سوال این که چگونه بلاگر شویم این است با پاسخ دادن به نظرات، پرسیدن نظرات آنها یا برگزاری نظرسنجی با دنبال کنندگان خود در ارتباط باشید. این باعث می شود که آنها احساس ارزشمندی کنند و آنها را تشویق به ادامه تعامل با محتوای شما می کند! مراحلی را باید طی کنید تا محتوای شما و کار شما با این ویژگی ها تکمیل شود. در زیر این مراحل برای شما آورده شده است.

مرحله 1: تعیین هدف هوشمند

در اینجا چند نمونه از اهدافی وجود دارد که می توانید برای اندازه گیری پیشرفت و موفقیت خود تعیین کنید: با همکاری با 3 سازنده محتوای جدید در سه ماهه آینده، دسترسی خود را افزایش دهید. افزایش 20 درصدی ترافیک وب سایت از طریق اینستاگرام تا پایان سال. افزایش فالوورها در یک جمعیت خاص تا 25٪ در 2 ماه آینده. از طریق درگیر شدن در نظرات و پیام های مستقیم، با حداقل 3 فالوور یا تأثیرگذار در هفته روابط خود را ایجاد و حفظ کنید.

مرحله 2: اقدامات خود را تجزیه کنید

هنگامی که اهداف خود را تعیین کردید، گام بعدی این است که آنها را به مراحل عملی تقسیم کنید. این به شما کمک می کند تا بر روی وظایف خاصی تمرکز کنید که برای دستیابی به اهداف بزرگتر باید انجام دهید. هنگامی که اهداف خود را به مراحل قابل اجرا تقسیم کردید، می توانید یک برنامه عمل دقیق تر ایجاد کنید تا به شما کمک کند در مسیر دستیابی به نتایج دلخواه خود بمانید.

برای رشد در پلت فرم:

یکی از پاسخ های سوال چگونه بلاگر شویم ایجاد ارتباط است.حلقه های بیشتری ایجاد کنید تا به کاربران جدید دسترسی پیدا کنید و با هر حلقه طوری رفتار کنید که انگار اولین بار است که شما را می بیند – در پایان یک فراخوان برای اقدام اضافه کنید.
توضیح دهید که چرا کسی باید شما را در بیو دنبال کند.
برای دستیابی به کاربران بیشتری با افرادی که شما را دنبال نمی کنند ارتباط برقرار کنید.
تجزیه و تحلیل را مطالعه کنید تا ببینید چه چیزی منجر به فالوور و رسیدن به آن می شود.

برای افزایش تعامل:

با کامنت گذاشتن روی پست‌هایشان، پاسخ دادن به نظرات و ارسال پیام به آنها، با فالوورهای فعلی خود درگیر شوید.
تجزیه و تحلیل های خود را بر اساس تعاملات پست مرتب کنید تا ببینید کدام محتوا بهترین عملکرد را دارد.

برای فروش / یافتن مشتری:

با ایجاد پست‌های پین‌شده که شما را معرفی می‌کند و آنچه را که ارائه می‌دهید آموزش می‌دهد، قدرت خود را تثبیت کنید.
از فراخوانی برای اقدام در بیو خود استفاده کنید تا مردم را به سمت یک بازی رایگان هدایت کنید.
نکات برجسته ای ایجاد کنید که باعث ایجاد درآمد می شود، مانند شرکت های وابسته، محصولات، سؤالات متداول در مورد خدمات شما و موارد دیگر.

کلام آخر

شما به‌عنوان یک اینفلوئنسر، رسانه‌ای را در دست خواهید داشت، بنابراین تمام تلاش خود را برای مفید بودن رسانه‌ی خود انجام دهید. امروزه مفهوم اینفلوئنسر بودن، فراتر از انگیزه‌ی خرید ایجاد کردن رفته و مسئولیت اجتماعی آن را نمی‌توان نادیده گرفت. ایجاد تعادل میان پیام حرفه‌ای و اجتماعی‌ که شما می‌رسانید، از مهم‌ترین نکات پایداری پلتفرم شماست. بهترین راه برای حفظ تعادل، مطالعه و تحقیق است. با توجه به نکات گفته شده در این متن، برند شخصی خود را در فضای مجازی به بهترین شکل ارائه خواهید داد.

دکمه بازگشت به بالا