اقتصاد

روند درخواست صندوق بین المللی پول و موفقیت قانونی وثیقه 1.6 میلیارد دلاریرئیس جمهور در مصاحبه ای با استاندار بانک مرکزی گزارشی از روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول دریافت کرد و بار دیگر تبعیض بین ایران و سایر کشورها را تکذیب کرد. دشمنان ملت ایران باید به تعهدات خود در قبال تعهدات بین المللی عمل کنند.

به گزارش تی تی آنلاین ، عبدالناصر همتی در مورد اقدامات صورت گرفته در این گفتگو توضیح داد و اعلام کرد: این درخواست توسط هیات اجرایی بنیاد در حال اجرا است و ما مصمم هستیم که آن را رعایت کنیم.

استاندار بانک مرکزی گزارشی را در مورد چگونگی نظارت بانک مرکزی بر نیاز مردم در بانکهای خارجی و سایر منابع موجود به ویژه مواد مورد نیاز برای مبارزه با تاج ارائه کرد.

وی همچنین در مورد موفقیت مشروع ایران در به دست آوردن 1.6 میلیارد دلار منابع بانک مرکزی در جریان روشن لوکزامبورگ سخن گفت.

انتهای پیام


همه محتوای سایت بر اساس سامانه جامع و هوشمند بررسی و درج خودکار اخبار، اقدام به انتشار محتوا می نماید، لذا مسوولیت این نوشته از سایت بر عهده منابع اصلی بوده و پایگاه اینترنتی تی تی آنلاین هیچ مسوولیتی در قبال این نوشته از سایت نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا