عمومیکسب و کار ویژه

سرم در روتین پوستی بزنیم یا نزنیم

یکی از بخش‌های مهم روتین پوستی شما، سرم صورت است. روش استفاده از سرم صورت بسیار مهم است، زیرا اگر به شکل اشتباهی انجام شود، به بافت پوست شما جذب نمی‌شود، و در نتیجه اثری که باید هم نمی‌گذارد. علاوه بر آن ما درباره مقداری که در هر شبانه روز باید از سرم صورت استفاده کنید به همراه درست‌ترین ترتیب مراحل روتین پوستی، در این مقاله بحث کرده‌ایم تا شما بتوانید با خواندن آن به بهترین پوست دست یابید.

سرم صورت یکی از قسمت های مهم و اساسی روتین پوستی شما به حساب می‌آید که به هیچ عنوان نمی‌توان آن را نادیده گرفت. ما در مقاله سرم پوست چیست؟ درباره انواع آن صحبت کرده‌ایم، اما در این مقاله راجب روش استفاده از سرم صورت و اینکه در طی شبانه روز چندبار و چه مقدار بهتر است از آن استفاده کنید، بحث کرده‌ایم. همچنین مراحل روتین پوستی را برای شما آورده‌ایم تا بتوانید پوستی سالم، شاداب و جوان داشته باشید. ما را تا آخر این مطلب همراهی نمایید.

در طی شبانه روز چند بار و چه موقع باید از سرم صورت استفاده کرد؟

از بیشتر سرم‌های صورت می‌توان، تا دو بار در روز هم استفاده کرد. یکبار در صبح، بر روی صورت تمیز و قبل از استفاده از بقیه لوازم آرایشی؛ یکبار هم شب قبل از خواب، بهترین مواقع برای استفاده از سرم صورت هستند. توجه داشته باشید که، از مصرف برخی از سرم ها در طول روز باید اجتناب کرد، در حالی که برخی از آنها در هنگام تابش خورشید به حداکثر توان خود عمل می کنند!. از شما خواهش مندیم، حتماً دستورالعمل درج شده بر روی برچسب داخل محصول را برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طرز استفاده از سرم صورت خود مطالعه کنید، زیرا که با توجه به دستورالعمل هر محصول، نحوه استفاده از آن نیز متفاوت خواهد بود.

مقدار مناسب برای استفاده از سرم صورت چقدر است؟

سرم‌ها بسیار قوی، و دارای غلظت بالایی از مواد فعال هستند، بنابراین در مورد سرم‌های صورت مقدار کمی از آن‌ها هم می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. به عنوان یک قاعده کلی، حدود 2 پمپ یا مقداری به اندازه یک نخود از سرم صورت کافی است چرا که شما باید صورت خود را با یک لایه نازک و سبک بپوشانید تا محصول بتواند به سرعت به پوست شما نفوذ کند. اگر سرم شما با قطره چکان همراه باشد، بهتر است! زیرا با قطره چکان می توانید تعداد قطره‌های سرم مصرفی خود را کنترل کنید، و در صورت نیاز همیشه یک یا دو قطره دیگر نیز اضافه کنید. البته این مقدار بستگی به ترکیبات موجود در سرم و همین طور غلظت محصول نیز دارد و می‌تواند بر اساس عملکرد محصول، دارای دستورالعمل و مقدار متفاوتی جهت استفاده از آن باشد. در ادامه دقیق‌تر راجب نحوه استفاده از سرم صورت صحبت خواهیم کرد تا شما بتوانید بیشترین بهره را از این محصول ببرید، پس با ما همراه باشید.

بهترین روش استفاده از سرم صورت چگونه است؟

برخلاف سایر محصولات مراقبت از پوست مانند، کرم‌های غلیظ صورت و مرطوب‌ کننده‌هایی که روی پوست خود در جهت بالا ماساژ می‌دهید، سرم‌ها باید با حرکات ضربه‌ای کوچک با نوک انگشتان یا کف دست‌ها روی صورتتان مالیده شوند. توجه کنید که پوست خود را بیش از حد مالش ندهید و اجازه دهید سرم خود به خود جذب پوست شما شود. روش استفاده از سرم صورت این‌گونه است که اول،  مقدار مناسبی از سرم صورت خود را در کف دستتان بریزید، بدون مالش زیاد آن را بین دو کف دست خود پخش کنید، سپس سرم را با حرکات ضربه‌ای کوچک و ملایم به تمام صورت و گردن خود بمالید. قبل از اینکه به روتین مراقبت از پوست خود ادامه دهید، چند دقیقه صبر کنید تا سرم کاملاً به پوست شما نفوذ کند.

نحوه صحیح استفاده از سرم پوست سرم‌های پوستی یکی از محصولاتی تقویتی-درمانی پوست هستند که به دلیل دارا بودن ترکیبات مغذی و تقویتی، جهت بهبود پوست‌های آسیب دیده و مراقبت از پوست‌های حساس استفاده می‌شوند.برای اطلاع از  این محصولات در انواع مختلف و توسط برندهای متعددی تولید و عرضه می‌شوند و شما عزیزان می‌توانید با توجه به قیمت کرم سفت کننده گاتیو و تهیه سرم مناسب نوع پوستتان، صورتی زیبا و درخشان داشته باشید. اما آنچه که بیش از خرید سرم پوست صورت اهمیت دارد، چگونه استفاده کردن آن است. چرا که در صورت استفاده نادرست و نامناسب از این محصولات نمی‌توانید به نتیجه دلخواه و مناسبی که باید، برسید. به همین علت در این مطلب سعی کرده‌ایم علاوه بر توضیح سرم پوست و فواید آن ، نحوه صحیح استفاده از سرم پوست را نیز برای شما شرح دهیم تا در صورت استفاده از این محصولات حتماً به نتیجه دلخواه خود برسید.

نحوه استفاده از سرم صورت

همانطور که گفته شد این مطب تهیه شده تا شما عزیزان بدانید نحوه صحیح استفاده از سرم پوست چیست. اما تنها روشی که برای مصرف این محصولات انجام می‌دهید، برای داشتن بهترین نتیجه کافی نیست. چرا که برای داشتن یک نتیجه مناسب نیاز است پیش از استفاده‌ی سرم‌ها پوستی، مراقبت‌‌هایی را برای آماده سازی پوستتان رعایت کنید. روش‌های مراقبتی که پیش از مصرف سرم پوست باید انجام دهید عبارتند از: پاکسازی پوست صورت نحوه صحیح استفاده از سرم پوست این است که در ابتدا صورتتان را با استفاده از یک پاک کننده صورت تمیز کنید. زیرا با این کار سطح پوست شما و منافذ آن از انواع آلودگی و مواد آرایشی پاکسازی می‌شوند. پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی میسلار واتر است. نحوه صحیح استفاده از سرم پوست سرم‌های پوستی یکی از محصولاتی تقویتی-درمانی پوست هستند که به دلیل دارا بودن ترکیبات مغذی و تقویتی، جهت بهبود پوست‌های آسیب دیده و مراقبت از پوست‌های حساس استفاده می‌شوند.

اما آنچه که بیش از خرید سرم پوست صورت اهمیت دارد، چگونه استفاده کردن آن است. چرا که در صورت استفاده نادرست و نامناسب از این محصولات نمی‌توانید به نتیجه دلخواه و مناسبی که باید، برسید. به همین علت در این مطلب سعی کرده‌ایم علاوه بر توضیح سرم پوست و فواید آن ، نحوه صحیح استفاده از سرم پوست را نیز برای شما شرح دهیم تا در صورت استفاده از این محصولات حتماً به نتیجه دلخواه خود برسید. نحوه استفاده از سرم صورت همانطور که گفته شد این مطب تهیه شده تا شما عزیزان بدانید نحوه صحیح استفاده از سرم پوست چیست. اما تنها روشی که برای مصرف این محصولات و دریافت قیمت کرم دور چشم گاتیو انجام می‌دهید، برای داشتن بهترین نتیجه کافی نیست. چرا که برای داشتن یک نتیجه مناسب نیاز است پیش از استفاده‌ی سرم‌ها پوستی، مراقبت‌‌هایی را برای آماده سازی پوستتان رعایت کنید.

تنظیم کردن PH پوست صورت پس از پاکسازی پوست به وسیله پاک کننده‌های آرایشی، بهتر است از تونر استفاده کنید. با این کار علاوه بر تمیز شدن عمیق منافذ پوستتان از آلودگی‌ها، PH سطح صورتتان نیز تنظیم و آماده دریافت هر گونه محصولات مراقبتی می‌شود. انتخاب بهترین زمان برای استفاده از سرم لیفتینگ گاتیو پوست برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که چه زمانی باید از سرم پوست استفاده کرد تا بهترین نتیجه حاصل شود. در پاسخ به سوال این افراد باید گفت که:

دکمه بازگشت به بالا