ورزش

سپاهان فعلی پخته‌ترین سپاهان فصول گذشته است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، شامگاه جمعه مصطفی صداقت در نشست خبری پیش از بازی تیمش با تیم سپاهان اصفهان اظهار داشت: بعد از وقفه کوتاه، لیگ بار دیگر از سر گرفته شده است.

وی ادامه داد: دیدار فردا ما با تیم سپاهان جدال مهمی است؛ این سپاهان با کیفیت‌ترین و پخته‌ترین سپاهان فصول گذشته است؛ این تیم در همه پست‌ها چند بازیکن با تجربه و با کیفیت دارد. رضا اسدی، آقای گل لیگ در این تیم حضور دارد؛ او یکی از بازیکنان با کیفیت لیگ بوده که می‌تواند در همه پست‌ها بازی کند.

مربی تیم مس رفسنجان تصریح کرد: به طور قطع فردا شاهد بازی جذابی خواهیم بود.

وی درباره محرومان و مصدومان این تیم افزود: محمدعلی خدابنده لو به دلیل محرومیت در بازی فردا حضور ندارد؛ برای این دیدار همچنین دو مصدوم داریم که با تلاش کادر پزشکی شاید بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم.

صداقت پیرامون ضعف خط دفاعی این تیم بیان کرد: در خط دفاعی تغییر استراتژی داشتیم و به طور قطع با توجه به خط تهاجمی خوب سپاهان باید طبق برنامه عمل کنیم تا حملات سپاهان را خنثی کرده و با خلق موقعیت نتیجه بگیریم.

وی با اشاره به حضور ۶ بازیکن سابق سپاهان در ترکیب مس رفسنجان گفت: به طور قطع جو استادیوم نقش جهان جو سنگینی است؛ حضور بازیکنانی که سابقه بازی در نقش جهان را دارند می‌تواند به ما در این مسابقه کمک کند.

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا