شیراز؛ میزبان مسابقات ورزشی دانش‌آموزان ناشنوای کشور

تی تی آنلاین/فارس مسابقات ورزشی دانش‌آموزان ناشنوای کشور به میزبانی آموزش و پرورش استان فارس طی روزهای ۷ تا ۱۷ تیرماه در شیراز برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس امروز، ۳ تیرماه در جلسه ستاد عالی برگزاری مسابقات دانش‌آموزان ناشنوای کشور در شیراز گفت: باید برای این دانش‌آموزان وقت و توجه بیشتری گذاشته شود. تصاویر و فیلم‌های این دانش‌آموزان منتشر شود تا احساس ارزشمندی آن‌ها بالا برود.

فرشید قاسمی با بیان اینکه در این مسابقات حدود ۶۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر متوسطه اول و دوم ناشنوای کشور حضور خواهند داشت، گفت: اخبار روزانه مسابقات و جلوه‌های بصری فعالیت‌ها منتشر شود و مسئولان مختلف استانی برای تماشای این مسابقات دعوت شوند تا با توانمندی‌های این دانش‌آموزان بیشتر آشنا شوند.

رئبیس آموزش و پرورش استثنایی فارس نیز در این جلسه گفت: مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر ناشنوا از ۷ لغایت ۱۱ تیرماه در رشته‌های تنیس روی میز، دومیدانی و آمادگی جسمانی برگزار می‌شود.

خلیل عابدی گفت: مسابقات دانش‌آموزان پسر ناشنوا نیز از ۱۲ لغایت ۱۷ تیرماه در رشته‌های فوتسال، دومیدانی و آمادگی جسمانی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: تلاش شده است تا دانش‌آموزان ناشنوا درمدت حضور خود در شیراز علاوه بر شرکت در مسابقات در برنامه‌های دیگر همانند حضور در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) و بازدید از اماکن فرهنگی همچون حافظیه و سعدیه نیز شرکت کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا