اجتماع و خانواده

ضرورت ایجاد شهرداری ویژه در شهرری

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ری عدم استقلال مدیریت شهری در بخش مرکزی ری را از معضلات و موانع رشد این شهرستان دانست.

به گزارش تی تی آنلاین، مهدی باب الحوائجی با اشاره به ظرفیت موجود در ری و عدم مدیریت شهری در این شهرستان اظهارکرد: عدم استقلال مدیریت شهری در بخش مرکزی ری از معضلات و موانع رشد این شهرستان است که باعث عقب ماندگی شده لذا باید شهرداری ویژه در شهرری ایجاد شود. فرمانداری ری نمی‌تواند نظارتی بر پروژه‌های شهری منطقه ۲۰ داشته باشد، همه شهرهای شهرستان تحت نظارت فرمانداری ری هستند اما منطقه ۲۰ به دلیل اینکه زیرمجموعه شهرداری تهران است، نمی‌توانیم به پروژه‌های آنها ورود کنیم.

باب الحوائجی اضافه کرد: منطقه ۲۰ تحت مدیریت ما نیست لذا نمی‌توانم پروژه‌های شهری را اولویت بندی کنم و در خصوص آنها پاسخگو باشم. این سبک مدیریتی که از گذشته در ری بوده، درست نیست و خیلی از اتفاقاتی که افتاده و اتفاقاتی که نیفتاده به همین دلیل است.

بر اساس اعلام پایگاه خبری وزارت کشور، وی در پایان یادآور شد: فرمانداری ری ویژه است، باید شهرداری این شهر نیز ویژه باشد زیرا در این صورت می‌توانیم با مدیریت شهرداری ویژه، مشکلات ری را احصا کنیم و ذیل آن کارگروه‌هایی برای رفع مشکلات و اجرای پروژه‌ها ایجاد کنیم.

انتهای پیام

انتشارات اجتماعی

تحقیقگر تخصصی در زمینه تحولات اجتماعی و تأثیر آن بر جامعه. نگارش مقالات کوتاه و مفید.
دکمه بازگشت به بالا