اقتصادی

فردا آزمون استخدام ۱۱۱ هزار کادر درمان و نیروی وزارت بهداشت برگزار می‌شود

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: فردا آزمون استخدام ۱۱۱ هزار کادر درمان و نیروی وزارت بهداشت برای ۲۲ هزار پست با تاکید بر مناطق محروم، فوریت‌های پزشکی برای کمک به بیمارستان‌های تازه تاسیس برگزار خواهد شد.

به گزارش تی تی آنلاین، میثم لطیفی صبح امروز (چهارشنبه ۲۶ آنلاین ۱۴۰۲) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای بزرگوارانی که در ایام کرونا خدمت کرده‌اند امتیازگیری پیش‌بینی شده است که ان‌شاءالله آن هم در ارزیابی‌ها لحاظ خواهد شد.

وی همچنین درباره آزمون جذب معلم گفت: امروز یا فردا سازمان سنجش نتایج آزمون دبیری را اعلام خواهد کرد. حدود ۱۵ هزار دبیر جدید در آموزش و پرورش خواهیم داشت. نزدیک به ۱۰ هزار نفر هم تکمیل ظرفیت آموزگاری داریم. کارها در آموزش و پرورش نهایی شده و ما منتظر اعلام سازمان سنجش هستیم.

وی ادامه داد: علاوه بر آن ۱۸ هزار نفری که قبلا بود ۱۰ هزار نفر هم اضافه می‌شود که در مجموع ۲۸ هزار نفر خواهد شد و ۱۵ هزار نفر قبولی نهایی دبیری ما خواهد بود که اضافه خواهد شد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی در پاسخ به این سوال که آیا سوابق کسانی که شرکتی بوده‌اند لحاظ خواهد شد؟ اظهار کرد: از لحاظ بیمه‌ای که سوابق حتما محاسبه می‌شود. در آزمون هم چون امسال دو بخشی بوده و یک بخش آن ایفای نقش معلمی بوده طبیعتا کسانی که تجربه کار معلمی داشته‌اند در مرحله ارزیابی تکمیلی اگر آن توانمندی‌ها را داشته باشند، امتیاز بیشتری می‌گیرند.

وی درباره پرداختی‌های جدیدالاستخدام‌ها که گفته می‌شود «زیر ۱۰ میلیون تومان بوده و باعث ریزش شده است»، گفت: پرداخت بر اساس نظام هماهنگ مدیریت خدمات کشوری  صورت می‌گیرد و تفاوتی بین این بزرگواران و سایرین نخواهد بود.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا