بین الملل

مؤلفه‌های گزینش داوطلبان استخدام در وزارت بهداشت

معاون وزیر بهداشت تاکید کرد؛

مؤلفه‌های گزینش داوطلبان استخدام در وزارت بهداشت

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، مؤلفه‌های اثرگذار در گزینش داوطلبان آزمون استخدامی را تشریح کرد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آنا، بهروز رحیمی، اخلاق و انسانیت را از مؤلفه‌های مهم زندگی اجتماعی و سازمانی عنوان کرد و افزود: روحیه کار گروهی و مشارکت بین بخشی از ویژگی‌های بارز وزارت بهداشت است.

وی با اشاره به موفقیت‌های وزارت بهداشت در عرصه‌های مختلف، این موفقیت را حاصل تلاش جمعی مجموعه وزارت بهداشت عنوان کرد.

دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت بهداشت، با اشاره به اینکه سرمایه‌های انسانی بزرگ‌ترین دارایی هر سازمان هستند، خاطرنشان کرد: حوزه گزینش منشأ انتخاب افراد شایسته برای خدمت به مردم در حوزه سلامت است.

وی با اشاره به اعلام نتایج مرحله کتبی آزمون استخدامی وزارت بهداشت، انتخاب افراد متخصص، متعهد، متدین و کارآمد برای خدمت شایسته به مردم را ضروری دانست.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، تخلف را امری آگاهانه و اشتباه را از روی ناآگاهی و دو مقوله کاملاً متفاوت عنوان کرد و گفت: حمایت و پرورش نیروی انسانی باید از رسالت‌های حوزه گزینش باشد.

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا