علم و سلامتکسب و کار ویژه

مدت زمان تاثیر قرص ریلایف

عوارض قرص ریلایف یا ریلیف چیست؟

اگر شما هم میخواهید از عوارض قرص ریلایف یا ریلیف آگاه شوید ، تمام اطلاعاتی که در اکثر صفحات اینترنتی خوانده اید را کنار گذاشته و تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

قرص های مسکن از پر استفاده ترین داروهایی هستند که بدون نسخه توسط مردم استفاده می شوند.. قرص هایی که در بهبود دردها سریع تر عمل کنند. قرص ریلیف که در زبان عامه به ریلایف مشهور است یک مسکن قوی است که در باره تاثیرات و عوارض آن در وبلاگ مُشکستان به آن پرداخته ایم.

اکثر ما در تحمل دردها بسیار کم تحمل هستیم و به دنبال قوی ترین مسکنها برای بهبود درد خود آن هم با تجویز خودمان می گردیم تا از شر آن درد نجات پیدا کنیم. یکی از این مسکن های قوی برای دندان درد و دردهای میگرنی مورد استفاده عموم قرص ریلایف است که در ادامه ما به کاربرد, تاثیرات و عوارض آن می پردازیم. برای آشنایی بیشتر ما را همراهی کنید.

جهت خرید قرص ریلایف اصلی از فروشگاه ما کلیک کنید

قرص ریلیف ساخت کدام کشور است؟

متاسفانه بعد از جستجو در صفحات اینترنتی و سایتهای مختلف به یک مطلب غلط میرسیم!ریلایف آمریکایی! به گمان خیلی از کسانی که از این قرص استفاده میکنند ریلیف اصل تولید آمریکا بوده که در ایران پیدا نمیشود!اگر کمی از زبان انگلیسی سر در بیاورید ،با کمی جستجو در سایت های خارجی راجع به قرص ریلایف به این نتیجه خواهید رسید که قرص ریلایف آمریکایی در هیچ کمپانی داروسازی معتبری ساخته نمیشده و نمیشود!

اکثر سایت ها از روی عدم آگاهی مطالبی از این دست را از روی هم کپی کرده و به اشتراک میگذارند!

روی جعبه تمام قرص های ریلیف در بازار از ابتدا تا اکنون نوشته شده ساخت هند!

عوارض و خطرات ریلایف:

مقدار مصرف زیاد توصیه نمی‌شود ممکن است باعث آسیب کبدی گردد. بیماران مبتلا به بیماری کبد و کلیه باید تحت نظارت پزشک این دارو را مصرف نمایند. ایمنی از قرص‌های امداد رسانی یا relief در دوران بارداری و شیردهی ثابت نشده است قرص relief به کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی‌شود. بیماران مبتلا به فشار خون بالا، بیماری‌های قلبی عروقی، هیپرتیروئیدی و صرع و موارد اختلال عملکرد شدید کبد از استفاده ریلایف اجتناب کنند و یا استفاده با احتیاط در بیماران تحت بیهوشی با cyclopropane، هالوتان و دیگر هالوژنه به عنوان بی‌حس کننده در صورتی که به هر یک از مواد تشکیل دهنده حساسیت دارید استفاده نکنید. در صورتی که هنگام استفاده هر یک از موارد زیر را مشاهده کردید از مصرف ریلایف خودداری نمایید. خارش پوست ، اختلالات دستگاه گوارش، اختلالات روده‌ای، سردرد، سرگیجه، عصبانیت، خارش، وزوز گوش، بی‌خوابی، تاری دید و سایر واکنش‌های چشمی، ضعف، زردی، سطوح بالای ترانس، خواب آلودگی

دکمه بازگشت به بالا