بین الملل

یحیی سریع: ۳ کشتی اسرائیلی را هدف حمله قرار دادیم

به گزارش تی تی آنلاین، «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح ارتش یمن امروز (پنجشنبه) در بیانیه مهمی اعلام کرد، نیروهای یمنی با استفاده از موشک‌های بالستیک و پهپادها دو کشتی اسرائیلی را در خلیج عدن و یک کشتی دیگر را در اقیانوس هند هدف حمله قرار داده‌اند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت نیروی دریایی، موشکی و پهپادی عملیات مشترکی را علیه دو کشتی اسرائیلی«MSC Diego »و «MSC GINA» در خلیج عدن صورت دادند.

به گزارش تی تی آنلاین، وی تاکید کرد که نیروی موشکی دو عملیات ویژه هم علیه کشتی «MSC VITTORIA» در اقیانوس هند و خلیج عدن صورت داد و هدف گیری دقیق و مستقیم بود.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد: ما تحولات را در نوار غزه را دنبال می‌کنیم و برای پیروزی مظلومیت ملت فلسطین در افزایش عملیات نظامی خود هیچ تردیدی نخواهیم کرد.

نیروهای مسلح یمن در این بیانیه بر تداوم جلوگیری از دریانوردی کشتی‌های اسرائیلی یا کشتی‌هایی که عازم بنادر فلسطین اشغالی در منطقه اعلامی عملیات هستند تا پایان تجاوز و لغو محاصره غزه تاکید کردند.

310310

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا