بین الملل

یک دانشگاه آزادی عضو هیئت مدیره انجمن ژنتیک یزد شد

یک دانشگاه آزادی عضو هیئت مدیره انجمن ژنتیک یزد شد

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر عضو هیئت مدیره شعبه انجمن ژنتیک در استان یزد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مختار جلالی جواران؛ رئیس انجمن ژنتیک ایران با صدور حکمی سیدمرتضی سیفتی؛ عضوهیئت علمی گروه زیست شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر را به مدت دوسال به عنوان عضو هیات مدیره شعبه انجمن ژنتیک در استان یزد منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: با عنایت به جایگاه رفیع انجمن ژنتیک ایران با بیش از ۶ دهه فعالیت ارزشمند در توسعه علم ژنتیک در سطح ملی با توجه به شایستگی‌های علمی و اخلاقی، جنابعالی به عنوان عضو هیات مدیره شعبه انجمن ژنتیک در استان یزد به مدت دو سال منصوب می‌شوید. امید است به یاری خداوند سبحان و با عنایت به نکات زیر و بهره‌مندی از همفکری و همکاری سایر متخصصان این حوزه و بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های موجود استانی و ملی در گسترش و ارتقای علم ژنتیک از سطح مدرسه تا دانشگاه و از سطح عمومی تا تخصصی موفق و موید باشید.

امیدواریم در بررسی ظرفیت‌های استان در حوزه‌های مرتبط با علم ژنتیک و برنامه‌ریزی برای تعیین اولویت‌های استان، شکوفایی این ظرفیت‌ها و انجام طرح‌های پژوهشی مشترک با هماهنگی و همکاری انجمن ژنتیک ایران، برنامه‌ریزی در راستای تقویت ارتباط و همکاری بین متخصصان علم ژنتیک در رشته‌های مختلف به ویژه ژنتیک گیاهی(علوم‌گیاهی- زراعت، باغبانی، منابع طبیعی و..)، ژنتیک انسانی(همه رشته‌های مختلف ژنتیک پزشکی)، ژنتیک جانوری(رشته‌های مرتبط با حیات وحش، دام، آبزیان، طیور، پرندگان و …)، ژنتیک ریزسازواره‌ها ۵- ژنتیک سلول‌های بنیادی و ذخایر ژنتیکی، برنامه‌ریزی و برگزاری برنامه‌های متنوع علمی دراستان شامل کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی‌های علمی، میزگرد‌های تخصصی و بازدید‌های علمی با هماهنگی و همکاری انجمن شاهد اقدامات موثرتر و دستاورد‌های علمی ارزشمند مشترکی برای کشو باشیم.

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا