عمومی

۵۸ شکایت از تأسیسات گردشگری خراسان رضوی دریافت شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، یوسف بیدخوری اظهار کرد: از ابتدای فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر استان ویژه نوروز ۱۴۰۳ که از ۱۵ اسفند ماه سال قبل آغاز شده، پیگیری‌ها در خصوص بررسی و پاسخگویی به شکایت‌های دریافتی در سامانه رسیدگی به شکایات ستاد مرکزی خدمات سفر (۰۹۶۲۹) به صورت شبانه‌روزی انجام شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی ادامه داد: از ۱۵ اسفند ماه تاکنون ۵۸ شکایت از تأسیسات گردشگری دریافت شده است که ۱۳ مورد مربوط به هتل‌ها، ۸ مورد مربوط به هتل آپارتمان‌ها، ۵ مورد مربوط به مهمانپذیران، ۴ مورد مربوط به خانه مسافرها، دو مورد نیز مربوط به فعالیت واحدهای غیر مجاز و یک مورد مربوط به واحدهای پذیرایی بین راهی بوده است.

وی افزود: بیشترین شکایت‌های دریافتی با ۳۲ مورد مربوط به دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری بوده است.

بیدخوری گفت: برای رسیدگی به این شکایت‌ها بلافاصله بعد از دریافت اقدام می‌شود و اولویت رسیدگی با برگشت مبالغ اضافه دریافتی از زائران است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی افزود: تعداد اندکی از این شکایت‌ها از جمله دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی با توجه به اینکه مستلزم حضور شاکی است، پس از انجام سفر شاکیان در روزهای آینده رسیدگی می‌شود.

وی ادامه داد: زائران و مسافران به صورت شبانه روزی، برای دریافت اطلاعات و راهنمایی در زمینه گردشگری، اسکان یا شکایت از خدمات دریافتی از مراکز اقامتی و پذیرایی و دیگر خدمات سفر با شماره تلفن ۰۹۶۲۹ رسیدگی به شکایات ستاد مرکزی خدمات سفر کشور و شماره تلفن استانی ۳۷۰۴۵ -۰۵۱ تماس بگیرند.

دکمه بازگشت به بالا