اجتماع و خانوادهکسب و کار ویژه

خرید فالوور واقعی چه تأثیری بر روی رشد کسب‌وکار شما دارد؟

خرید فالوور واقعی

امروزه که هر فرد صاحب کسب وکاری به دنبال یافتن پیشرفته‌ترین و مطمئن‌ترین مسیر برای رونق شغل خود است؛ اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که می‌تواند مشتری‌ها و کاربران زیادی را به سمت صاحب کسب وکار بکشاند.

از جمله مواردی که این محبوبیت را بیشتر کرده وجود فالوور‌هایی ست که هر پست و استوری صفحه را رصد کرده و کیفیت، جذابیت و خلاقیت محتوا را می‌سنجند و تصمیم می‌گیرند که مشتری پروپا قرص پیج شما باشند یا نه!

بنابراین وجود فالوور‌ها تأثیر به سزایی دارند چنانچه اگر پیجی با تعداد فالوور‌های بیشتری نیز فعالیت داشته باشد اعتبار بیشتری نیز کسب خواهد کرد و این موضوع برای دیده شدن یک مزیت محسوب می‌شود.

 

با خرید فالوور واقعی لایک زن می‌توانیم به رونق پیج خود کمک کنیم و در واقع این فالوور‌های واقعی نوعی بازاریابی و تبلیغات در سطح عالی نیز به حساب می‌آیند. در این روش شاهد کمتر ریزش فالوور خواهیم بود و قطعاً افزایش تعامل پس از اقدام به خرید فالوور واقعی به دیده شدن و جذب مشتری‌های بیشتر کمک فراوانی خواهد کرد.

داشتن فالوور واقعی این امکان را به وجود می‌آورد که لایک‌های واقعی بیشتری هم داشته باشیم و قطعاً افزایش لایک نیز به دیده شدن و جذب مشتری‌های زیادی کمک می‌کند. اصولاً افراد برای دنبال کردن یک پیج که کسب و کاری را معرفی می‌کند و یا کالا و خدماتی را ارائه می‌دهد، به تعداد فالوور‌ها و لایک‌های محتوای آن پیچ دقت می‌کنند. زیرا وجود تعداد بازدید، لایک و تعداد فالوور این اطمینان را به مخاطب می‌دهد که صاحب پیج دارای کسب و کار معتبری است.

آیا می‌شود فالوور واقعی خرید؟

خرید فالوور واقعی سؤالی پرتکرار که در نهایت علاقه‌مندان به کسب درآمد از اینستاگرام و مشهور شدن مدام به دنبال یافتن پاسخ مشخصی برای آن هستند. آیا ممکن است از طریق خرید فالوور واقعی پیج من شناخته و معروف شود؟

امروزه در فضای مجازی عباراتی را تحت عنوان خرید فالوور واقعی می‌بینم. این سایت‌ها مدام اذعان دارند که به شما امکان خرید فالوور 100 درصد واقعی می‌دهند. اما تا چه حد این ادعا درست است؟ اصلاً چنین سیستم‌هایی تأثیری روی رشد کسب‌وکار شما خواهند داشت؟ در پاسخ به این سؤال باید عرض کنیم که خرید فالوور واقعی موضوع مهمی است و نمی‌توان برای انجام آن به هر سایتی اعتماد کرد. حتی اگر فالووری که می‌خرید واقعی باشد ممکن است پس از مدتی اینستاگرام به دلیل نحوه تزریق آن‌ها به صفحه‌تان، دنبال‌کنندگان شما را حذف کنند. البته این در صورتی است که ماهیتی ربات گونه داشته باشند.

نخست این واقعیت را به یاد داشته باشید که وقتی کسی صفحه شما را در اکسپلورر می‌بیند. معمولاً پس از این که پست جالبتان را مشاهده کرد و یا با ویدئوی روی صفحه شما ارتباط برقرار کرد. خیلی زود صفحه اصلی و یا همان بیوگرافی‌تان را چک می‌کند. حالا چه اتفاقی می‌افتد؟ خوب مسلم است. یا شما را فالو خواهد کرد یا خیر. در واقع خرید فالوور 100 درصد واقعی حتی اگر صرفاً یک عنوان باشد و واقعیت نداشته باشد. در این وضعیت به درد شما می‌خورد. چرا؟ چون هر شخص با تعداد فالوور صفحه شما را قضاوت می‌کند. تصور کنید که او می‌بیند تعداد فالوورهای شما 100 یا 200 عدد است. قطعاً این جالب و خوشایند نخواهد بود. خرید فالوور واقعی گاهاً برای فروشگاه‌های اینترنتی تبدیل به یک روش کلاه برداری می‌شود.

خرید فالوور واقعی تضمینی با ریزش پایین

حتی صفحات اشخاص بزرگ و مشهور در دنیا نیز با مسئله ریزش فالوور مواجه خواهد شد. پس در این مورد حساسیت به خرج ندهید. بخصوص این که قصد شما خرید فالوورهایی باشد که صرفاً یک‌باره تزریق می‌شوند.

تصور کنید که قصد خرید از یک پیج اینستاگرامی را دارید. شما به صفحه‌ای اعتماد می‌کنید که هر پست آن صد لایک دارد و یا این که لایک و کامنت‌های آن به چند هزار می‌رسد؟ قطعاً مورد دوم انتخاب می‌کنید. این حس اعتماد به‌وجودآوردن یکی از مزایای خرید فالوور واقعی می‌باشد. خوب اصل اول این است که اصلاً چگونه می‌شود که یک فروشگاه ادعا می‌کند که خرید فالوور واقعی را برای کاربر ممکن می‌سازد؟ چرا باید این تعداد شخص صفحه شما را فالوو کنند. تصور کنید که تعداد خرید فالوور واقعی هزارتایی را سفارش می‌دهید.

اصلاً امکان ندارد که هزار فالوور حقیقی و واقعی که ماهیت انسان‌گونه دارند صفحه شما را فالو کنند. شرکت و وب‌سایت فروش و خرید فالوور 100 درصد واقعی چگونه آن‌ها را می‌یابد؟ چگونه از آن‌ها می‌خواهد که وارد صفحه شما شده و شما را دنبال کنند؟ اصلاً چه تضمینی وجود دارد پس از مدتی شما را آنفالو نکنند.

خرید فالوور 100 درصد واقعی عنوانی است که این روزها خیلی از این طریق کلاه برداری می‌شود و عموماً فروشگاه‌ها در این مورد شفاف‌سازی نمی‌کنند که دقیق منظور از واقعی چیست؟ خرید فالوور واقعی زمانی عملی خواهد شد که شما بتوانید به هزار نفر پول بدهید که صفحه شما را فالوو کنند.

پنل افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

در اصل شما باید بدانید که تعریف صحیح فالوور واقعی چیست! خوب خیلی ساده است. صفحاتی واقعی هستند که پشت آن‌ها یک انسان بوده، واکنش‌هایی مانند انسان دارد. فالو می‌کند، ممکن است کامنت بگذارد و لایک کند. در غیر این صورت لیستی از آیدی‌هایی که ماهیت رباتیک دارند نمی‌تواند فالوور واقعی باشد. نه جادویی وجود دارد، نه تقلب و ترفندی می‌تواند چنین حجم فالوور واقعی را به صفحه شما اضافه کند و…

پنل افزایش فالوور اینستاگرام البته یک روش نسبتاً جدید است که با استفاده از آن شما می‌توانید فالوور صفحه خود را افزایش دهید. اما احتمالاً این پرسش ایجاد می‌شود که وقتی امکان خرید مستقیم وجود دارد؛ چرا باید به سراغ ابزارهایی مانند پنل برویم؟ اصلاً چه ضرورتی دارد که دردسر آن را به جان بخریم؟ خوب جواب مشخص است. وقتی شما عناوینی نظیر خرید فالوور 100 درصد واقعی را در اینترنت جستجو می‌کنید. سایت‌های زیادی هم به خود اجازه می‌دهند که از این طریق از شما کلاه برداری کنند. وعده‌های عجیب بدهند تا صرفاً جیبتان را خالی کنند. آن‌ها می‌گویند که فالوورهای ما لایک می‌کنند، کامنت می‌گذارند. اما چنین چیزی واقعی و اجرایی نیست.

صرفاً پنل افزایش فالوور اینستاگرام به شما اجازه مدیریت و نحوه افزایش فالوور را می‌دهد. همین‌طور پکیج‌های زیادی نظیر افزایش لایک، کامنت و ویو را دارد. دیگر نیاز نیست که مدام درگیر یک وب‌سایت و پروسه خرید فالوور شوید. صرفاً با چند کلیک ساده در یک پنل کاربری این امکان برای شما وجود دارد که صاحب فالوور شوید. نگران نباشید بزرگ‌ترین پیج‌ها و افراد مشهود و کسانی که تیک آبی دارند هم از فالوور فیک استفاده می‌کنند. در واقع این روشی برای افزایش بازدهی و کسب درآمد بهتر است. پس نه صفحه شما حذف خواهد شد، نه ریپورت می‌شوید و نه اکانت شما از کار می‌افتد.

خرید فالوور واقعی از نظر علمی امکان‌پذیر نیست و صرفاً یک ترفند تبلیغاتی است.

فالوورهای خریداری شده چگونه لایک می‌کنند؟

خوب کاربران معمولاً از ما می‌پرسند. پس چطور وقتی اقدام به خرید فالوور 100 درصد واقعی از برخی وب‌سایت‌ها می‌کنیم. به‌محض این که ما را فالو می‌کنند. پست‌های ما نیز لایک می‌شود؟ خوب خیلی ساده است. اگر دقت کنید معمولاً قیمت فالوورهای واقعی نسبت به فالوورهای رباتیک در سایت‌های فروش، بالاتر است. فروشنده‌ها از یک فرمول ثابت استفاده می‌کنند. وقتی شما سفارش را ثبت می‌کنید. آن‌ها از ترفندی استفاده کرده و چند سفارش افزایش لایک برای پست‌های شما نیز ثبت می‌کنند. در نتیجه اتفاقی که رخ می‌دهد این است که پست‌های آخر و یا چند پست شما لایک می‌شود. به همین سادگی ملاک تشخیص فالوور فیک یا واقعی صرفاً گفتگو و اعمال غیر رباتیک از اوست. مطمئن باشید که اگر به این پیج‌ها پیام بدهید جوابی دریافت نمی‌کنید.

همین‌طور گفته می‌شود که خرید فالوور 100 درصد واقعی با یک تست ساده نیز قابل‌بررسی است. ما پیج‌هایی را به صفحه شما تزریق می‌کنیم که عکس، نام کاربری، بیوگرافی و… واقعی و مثل انسان دارند. خوب این هم به‌صورت رباتیک و با استفاده از یک سری فرمول‌های برنامه‌نویسی قابل‌اجرا است. پس این ملاک را هم فراموش کنید.

خرید فالوور اعتباری واقعی

این روزها عباراتی تحت عنوان خرید فالوور واقعی به‌صورت اعتباری نیز شنیده می‌شود. اما اساس کار آن چیست؟ خوب وقتی شما می‌خواهید یک صفحه اینستاگرامی را معروف‌تر کنید. نیاز است که حتماً تعداد فالوورهای نسبتاً مناسبی داشته باشد. مثلاً 5 هزار فالوور. زمانی که کاربر این تعداد فالوور را روی صفحه فروشگاه اینستاگرامی و یا کسب‌وکار شما می‌بیند. اعتماد می‌کند. در نتیجه او نیز شما را فالو خواهد کرد. دراین‌بین خرید فالوور واقعی در واقع یک راه میان‌بر برای بالابردن میزان تعامل در صفحه شما است. بسیاری از اینفلوئنسرها و اشخاص مشهور اینستاگرامی از این روش برای بالاکشیدن خود استفاده کرده‌اند و قطعاً این موضوع را با شما در میان نمی‌گذارند.

البته اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر در مورد پنل افزایش فالوور اینستاگرام صحبت کنیم. باید عرض کنیم که این پنل‌ها در واقع یک راه کسب درآمد مناسب برای شما هم هستند. می‌توانید این پنل‌ها را روی سرور اختصاصی خود راه انداخته و از این طریق به کسب درآمد بپردازید. یعنی کاربر روی موتور جستجوگر گوگل شما را پیدا می‌کند و به سایت شما مراجعه می‌کند. پس از آن امکان خرید فالوور خواهد داشت. شما نیز از یک فرمول تکرار سود خوبی به دست می‌آورید.

خرید فالوور واقعی در حال حاضر برای هیچ شبکه اجتماعی امکان‌پذیر نیست. اما برخی فروشگاه‌ها به شما فالوورهایی را می‌دهند که یا ریزش کمی داشته و یا حتی ریزش ندارند و توسط اینستاگرام ربات تشخیص داده نمی‌شوند.

آیا خرید فالوور کار درستی است؟

خوب احتمالاً این سؤالات برای شما ایجاد می‌شود:

  1. پنل افزایش فالوور اینستاگرام می‌تواند تنها بالابردن فروش و موردتوجه قرارگرفتن پیج من باشد؟
  2. آیا خرید فالوور 100 درصد واقعی عملی است؟
  3. خرید فالوور 100 درصد واقعی روی کسب‌وکار من تأثیر می‌گذارد؟ اصلاً من در اکسپلور اینستاگرام دیده می‌شوم؟

در پاسخ به سؤال اول باید عرض کنیم که پنل افزایش فالوور اینستاگرام نمی‌تواند یک فرمول منحصربه‌فرد برای رسیدن به فالوور زیاد باشد. شما باید از مواردی چون تولید محتوای باکیفیت، فالوکردن دیگران و فالوبک گرفتن و… نیز استفاده کنید. حتی امروزه تبلیغات اینفلوئنسری نیز می‌تواند راهکار تأثیرگذاری باشد.

ضمن این که خرید فالوور 100 درصد واقعی از نظر علمی عملی نیست و صرفاً یک ادعا از طرف وب‌سایت‌هایی برای فروش فالوور و کسب درآمد خواهد بود.

و در پاسخ به پرسش سوم باید عرض کنیم که بله خرید فالوور روی کسب‌وکار شما تأثیر می‌گذارد. خوب امروزه شما می‌توانید تعداد لایک و ویو پست‌های خود را از دیگران مخفی کنید. در نتیجه این مسئله که تعداد فالوورهای شما بالا است. به شناخته شدن شما و اعتماد کاربران به شما کمک زیادی می‌کند. پس بهتر است تا جایی که می‌توانید از آن استفاده کنید. البته این کار را از طریق وب‌سایتی شروع کنید که شفاف‌سازی‌های لازم درباره نحوه سفارش و… را انجام می‌دهد.

خرید فالوور واقعی صرفاً تیتری است که درباره آن توضیح جامعه داده نمی‌شود. به همین دلیل بسیاری فکر می‌کنند که با ورود به یک سایت خرید فالوور واقعی می‌توانند به رشد فروش، دیده‌شدن در سطح جهانی و… برسند.

ایا فالوور واقعی وجود دارد؟ حقایقی در هنگام خرید فالوور باید بدانید

در دنیای امروزه بسیاری از مردم درگیر دنیای مجازی هستند که گسترش صفحه اجتماعی شان به یکی از دغدغه های روز مره تبدیل شده است. برنامه اینستاگرام که کارابران و فعالان زیادی در خود جای داده است، این بستر را برای کاربران خود فراهم کرده است که بتوانند صفحه شخصی خود را گسترش بدهند و مورد بازید بگذارند.

یکی از کار هایی که باید فعالان برای دیده شدن صفحه خود انجام دهند این است که فالوور هایی را جذب پیج خود کنند. حالا سوال اینجاست که ایا این فالوور ها واقعی هستند؟ لازم بذکر است که خرید فالوور در ایران و جهان به قدری گسترش پیدا کرده است که امروزه در جهان شاهد ده ها سایت خرید فالوور اینستاگرام هستیم. ما می توانیم به سایت های ایرانی نیز که تعداشان در این مورد کم هم نیست اشاره کنیم که به مشتریان خود برای خرید لایک، کامنت و فالوور خدماتی ارائه می کنند.

به خاطره زیاد بودن سایت خرید فالوور اینستاگرام است که به شما توصیه می کنیم برای خرید از هر سایتی به نکاتی توجه داشته باشید و از کلاهبرداری هایی که ممکن است اتفاق بیوفتد اگاه باشید.

فالوور فعال به چه کسی می گویند؟

برای توضیح این بخش بهتر است در ابتدا با معنای فالوور فعال اشنا شوید. در اینستاگرام به فالوور هایی، فالوور فعال می گویند که: در اینستاگرام اکانت هخایی دارند که در ان به طور مدام و روزانه فعالیت می کنند.

فالوور های فعال مانند فالوور های فیک نیستند که ان ها را ربات کنترل کند، اکانت هایی در اینستاگرام هستند که به دست اشخاص واقعی کنترل می شوند و شما می توانید با رفتن به دایرکت ان ها یا همان از طریق پیج خود، تبلیغات خود را انجام دهید و ان هارا به مشتری خود تبذیل کنید.

منظور ما از خرید فالوور واقعی وفعال همین است که، شما با خریداری فالوور فعال و واقعی می توانید پیج خود گسترش دهید و در عین حال با فالوور های خود تعامل داشته باشید.

ایا بین فالوور واقعی و فعال فرقی است؟

شاید در نگاه اول بگویید که چه فرقی می تواند بین فالوور واقعی و فعال باشد اما ما به شما توضیح می دهیم و این ابهام را برای شما رفع می کنیم؟

باید بدانید که فالوور فعال به فالووری می گویند که، اکانتی وجود دارد که این اکانت به دست یک این معمولی اداره می شود و فعالیت روزانه دارد که شما می توانید با ان ها تعامل داشته باشید و ان ها را به مشتری خود تبدیل کنید. اما فالوور واقعی به این صورت نیست. فالوور واقعی به این گونه است که اکانت هایی هستند که با نام اشخاص طراحی شدند و بسیار طبیعی هستند.

شما با خرید فالوور واقعی برای پیج اینستاگرامتان می توانید از مزایای زیادی برخوردار شوید. از ان مزایا می توان به این اشاره کرد که فالوور های شما هیچ ریزشی ندارد و با وجود اکانت های شبیه، به اکانت های فعال ارزش و اعتبار پیج تان بالا می رود.

البته که در حال حاضر نیز متقاضیان زیادی برای خرید فالوور های واقعی وجود دارد، اما این که شما از چه سایتی این فالوور ها را خرید می کنید مهم است.

همه وب سایت های فروش فالوور کلاهبرداری هستند؟

همانطور که پیش تر در مقاله توضیح دادیم شما برای خرید فالوور باید بدانید به چه سایتی اطمینان می کنید و از ان خرید می کنید.

از جهتی دیگر اگر شما فکر می کنید همه سایت های فروش فالوور واقعی کلاهبرداری است اشتباه می کنید.

اما به هر حال به شما پیشتهاد می کنیم برای اینکه خرید مطمئنی داشته باشید از وب سایت هایی خریداری کنید که دارای ضمانت باشند. همچون دیجی فالوور

ایا خرید فالوور فعال برای اینستاگرام ممکن است؟

اگر این قابلیت وجود داشته باشد و شما بتوانید فالوور های فعال براپیج خود خریداری کنید، یک مرتبه پیج شما چند برار صعود می کند و به درامد یا حتی درامد بالا می رسد. زیرا شما می توانید با داشتن فالوور فعال تعاملات زیادی انجام دهید و با لایک و کامنتی که از طریق فالوور های فعال کسب می کنید می توانید پیج خود را به قسمت اکسپلور ان ها ببرید.

اما باید به شما بگوییم که خیر این قابلیت وجود ندارد. اینستاگرام یکی از قوی ترین و بزرگ ترین موتور جستوجوی جهان است و مانند گوگل یک فضای امن را برای کاربران و کسانی که در ان فعالیت می کنند فراهم کرده است و از بروز هر نوع تقلب در میان افراد و پیج های فعال جلو گیری می کند و شما کماکان هیچ راهی به جز تلاش و تبلیغ برای پیشرفت پیج خود ندارید.

دکمه بازگشت به بالا