کسب و کار ویژهورزش

جذابترین مدلهای لگ ورزشی زنانه

بهترین مدل های لگ ورزشی زنانه و دخترانه در رنگ های متنوع + نکات خرید لگ

در این بخش برترین مدلهای لگ ورزشی زنانه را جمع آوری کرده ایم. خانم هاي ورزشکار و باشگاهی هنگام تمرین هاي شان لگ ورزشی بـه تن میکنند زیرا کـه این لباس هم شکیل اسـت و هم بسیار آسان و انعطاف پذیر می‌باشد، کمپانی هاي بزرگی انواع لگ هاي ورزشی را تولید می کنند کـه مـا امروز بهترین و پرطرفدار ترین مدلهای شان را جمع آوری کرده ایم. در ادامه با مـا همراه باشید.

انواع لگ:

لگ ورزشی زنانه

لگ تابستانه با پارچه خنک و نازک

لگ زمستانه با پارجه هاي ضخیم

شلوار لگ طرح جین

نکات خرید لگ:

اگر بـه دنبال خرید لگ ورزشی زنانه مناسب برای مجالس هستید باید بـه سراغ لگ هاي خوش فرم و از جنس: ویسکوز یا نخ و یاالیاف مصنوعی مانند چرم مصنوعی باشدکه دراین صورت حالتی براق خواهد داشت. شـما برای خرید لگ برای مهمانی باید بیشتر بـه مدل لگ دقت کرد تا جنس لگ. اگر برای کارهای روزمره بـه دنبال خرید لگ هستید بهتر از جنس هاي نخی و نازک استفاده کنید. تا اسانی کافی را داشته باشد و باعث حساسیت پوستی نشود. برای ورزش لگ یک انتخاب خوب اسـت، زیرا زمان تمرین ورزشی بـه اسانی میتوانید حرکات کششی انجام دهید و هم اندام خود رابه صورت دقیق مشاهده نمایید.

سعی کنید لگ هایتان را بیشتر با لباس بلند ست کنید. پس بهتراست باشلوار لگ خودسراغ پوشیدن یک تی شرت با قد تا روی کمریانیم تنه نروید، مگردریک محیط ورزشی. بهترین لباس‌هایي کـه بـه خوبی با انواع لگ می توانند ست شوند، تونیک‌هاي بلند یا شومیزهایی اسـت کـه میتوان پایین آن رابه صورت آزاد روی شلوار انداخت. لگ هاي طرح جین برای تیپ هاي روزمره یک انتخاب خوب اسـت. می‌توانید لباس هایي راکه شلوار جین ست میکردید رابا لگ هاي طرح جین نیز ست کنید. برای ست هاي ورزشی می‌توانید از لگ بـه همراه تی شرت و یا نیم تنه استفاده کنید کـه ست زیبایی برای محیط ورزشی می‌باشد.

آیا لگ ورزشی زنانه خوب است؟ تا به امروز لباس ورزشی و پوشاک راحتی از جمله لباس های اصلی در کمد لباس بیشتر مردم هستند اما لگینگ هایی که با آن ورزش می کنید کمی از لگینگ های معمولی و ساپورت شما متفاوتند. خواه شما آنها را در ورزش های کم فشار مانند یوگا یا تمرین پر فشار مانند دوندگی یا دوچرخه سواری  یا تمرینات لیفتینگ بپوشید، لگ ورزشی زنانه شما باید راحت، جذب کننده رطوبت، قابل تنفس و بادوام باشد.

همچنین باید کاملا اندازه باشد ، از کمر سُر نخورد و نیافتد و هنگامی که آن را می‌پوشید خوب به نظر بیاید. دستیابی به همه این ویژگی ها کار آسانی نیست اما ما در این مطلب ساتیا اسپرت در پی یافتن شلوار های لگ زنانه با بهترین عملکرد هستیم که در برابر هر ورزشی استحکام خود را حفظ می کنند.

راهنمای خرید لگ ورزشی زنانه

ما به بررسی تعداد زیادی از مدل های لگ ورزشی زنانه پرداختیم و آنها را از لحاظ مشخصات پارچه، خاصیت کشسانی و برگشت پذیری، کنترل رطوبت، مات بودن، مقاومت در برابر پرز شدن، ثبات رنگ و قابلیت شستشو ارزیابی کردیم. سپس بیش از 100 آزمونگر مصرف کننده در طول تمرینات ورزشی  لگ های ورزشی را پوشیدند و آنها را از لحاظ اندازه بودن، قابلیت تنفس، راحتی، ظاهر و دیگر موارد ارزیابی کردند. برترین ها از منتخبان آزمایش ما به همراه سبکی نوین از برند‌ هایی هستند که دوست داریم یا دارای ویژگیهای منحصر به فردند و نقد‌های تمجید آمیز کاربران را دریافت کرده اند.

چگونه بهترین لگ های ورزشی را پیدا کنیم؟

  • پارچه را بررسی کنید. الیاف مصنوعی ساخت مانند نایلون و پلی استر بهتر از پنبه مناسب شلوار‎‌ های ورزشی هستند چراکه آنها اغلب رطوبت را جذب می‌کنند، دوام بیشتر و کشش بهتری دارند. برای کاهش عرق سوز شدن در فعالیت های ورزشی پر فشار مانند دوندگی پارچه‎ نرم و براق و برای تمرین‌ های ایستایی مانند یوگا که اصطکاک کمتری وجود دارد پارچه‌ نرم که مات به نظر می رسد، انتخاب کنید.
  • به مشخصات نگاه کنید. درز‌های داخل لگینگ باید صاف و بدون برجستگی باشند چراکه راحتی بیشتری دارد و به کاهش تحریکات ناشی از عرق و حرکت کمک می کند. همچنین مطمئن شوید که دارای خشتک ( تکه پارچه اضافی در قسمت کشاله که به شکل سه گوش یا لوزی است) است. خشتک مانع حرکت لگینگ به سمت بالا می شود.
  • آزمایش تعریق را شخصا انجام دهید. در اکثر لباس های ورزشی ادعا می‌شود که جاذب رطوبت هستند اما همه‌ محصولات از آزمایش ما نمره قبولی دریافت نکردند. برای مشاهده چگونگی کنترل رطوبت، قطره‌ای از آب را داخل ساپورت ورزشی بریزید، پارچه باید آب را به سرعت جذب و به جای اینکه آب را نگه دارد آن را کاملا پخش کند.
  • از بدن نما نبودن آنها اطمینان حاصل کنید. برای رسیدن به نتایج بهتر، لگینگ ها را در روشنایی زیاد بپوشید. زانوی خود را کاملا خم کنید در صورتی که از زیر، پوست بدنتان نمایان شد، لباس به اندازه کافی مات نیست. طی چند ماه مجددا امتحان کنید چون پارچه می تواند نازک شود یا در طول زمان رنگش محو شود.

در لگ های ورزشی زنانه باید به چه چیزی توجه کنیم؟

مواد

مثل هر لباس دیگری میزان راحتی در شلوار لگ ورزشی به موادی بستگی دارد که شما ترجیح می‌دهید بپوشید. پارچه در ظاهر و حسی که لگ به شما می‌دهد تأثیر دارد؛ به فرق بین لگ ساق بلند دارای ترکیبات شیمیایی و  لگ 100% نخی توجه کنید. اگر لگ ورزشی‌تان را از مسیر خانه تا محل کار می‌پوشید نیز این موضوع بسیار مهم دارد.

هدف

نحوه‌ی استفاده شما از لگ ورزشی مشخص می‌کند که باید چه نوع شلوار لگی را انتخاب کنید. اگر تمرینات هیت[1] انجام می دهید نسبت به فردی که در سالن انتظار نشسته و ورزش نمی‌کند ،به لگ های محکم‌تری احتیاج دارید. و اگر طرفدار یوگای داغ[2] هستید، به لگی احتیاج دارید که وقتی زیاد عرق کردید ثابت بماند و جابه‌جا نشود.

جیب ها و جزئیات

در ساپورت ورزشی لزوماً احتیاجی به جیب ندارید اما داشتن چیزی نیست که خوشتان نیاید. جیب‌ها برای راحتی و آسایش هنگام دویدن، گذاشتن کلید یا به همراه داشتن گوشی موبایل هنگام خارج شدن از خانه نوعی مزیت محسوب می‌شود. جزئیات بیشتر مثل تزئینات بَندی می‌توانند کمک کنند بهتر در بدنتان ثابت بماند (علاوه بر ظاهر جالبی که بهش میده!)، بنابراین بهترین حس را در لگ ورزشی‌تان خواهید داشت.

سؤالات متداول

چگونه از کیفیت لگ ورزشی زنانه مطمئن شوید؟

زمانی که می‌خواهید مطمئن شوید لگ‌ موردنظرتان کیفیت بالایی دارد، باید به چند نکته توجه کنید. در محصول باید به این موضوع اشاره شده باشد که قابلیت جذب رطوبت داشته باشد، بنابراین وقتی با آن ها ورزش می کنید دیگر احساس مرطوب بودن نمی‌کنید و شما لگی را می‌ خواهید که کشش چهار طرفه داشته باشد به‌طوری‌که وقتی حرکت می‌کنید در آن احساس راحتی کنید.

چه چیزی باعث می شود لگ های ورزشی نازک باشند؟

نازک بودن لگ های ورزشی می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد: شاید لگ‌ برایتان خیلی کوچک است و باعث می‌شود پارچه خیلی کشیده شود. یا شاید کیفیت خوبی ندارد که مات و تیره به نظر برسد. مورد آخر اینکه شاید مواد بسیار کمی به کار رفته و کاملاً بدن را نمی پوشاند.

آیا افراد بالای 50 سال می توانند لگ ورزشی بپوشند؟

افراد بالای 40 سال علاقه‌ی کمتری به مد و آرایش دارد، چه برسد به افراد بالای 50 سال. اما این موضوع قطعاً به این معنا نیست که لگ‌ برای افراد بالای 50 سال مناسب نیست. خریدن لباس‌های تکراری برای افراد بالای 50 سال درست نیست؛ اگر لگ دوست دارید، می توانید در هر سنی آن‌ها را بپوشید.

دکمه بازگشت به بالا