عمومیکسب و کار ویژه

تابلو روان چیست و چه کاربردی دارد؟

اهمیت تبلیغات میدانی و حضور در بین برندها و کسب ‌و کارها و ایجاد وجه تمایز باعث می‌شود که پس از مدتی کاسبان و صاحبان کسب‌ و کار به دنبال استعلام قیمت تابلو روان و یا بنرهای تبلیغاتی باشند. این تابلوها در واقع بهترین، ساده‌ترین، پایه ترین و کلاسیک‌ترین روش برای ارائه توضیح بر مبنای خدمات و همین‌طور معرفی کسب‌ و کار به مشتری و سرویس ‌گیرنده هستند. رقابت بین کسب‌ و کارها حالا وارد فاز دیگری شده است و هرکدام از آنها سعی می‌کنند جلوه‌های جذاب‌تری را در جلب‌ توجه مشتری به کار ببرند.

فروشندگان تابلوهای روان از تکنیک‌هایی نظیر: تابلو روان ال‌ای‌دی ضد آب، تابلو روان با برد اورجینال و… برای جذب مشتری استفاده می‌کنند. اما تا چه حد این ادعاها بوی واقعیت می‌دهد؟ آیا می‌توان به یک سازنده تابلو روان اعتماد کرد؟

  • کیفیت چیپست
  • قابل پلاستیکی
  • نحوه ساخت و سرهم بندی متریال ها
  • نوع لامپ و سطح کیفی محصولات
  • IC ماژول تابلو روان

چگونه مشخص می‌گردد؟

تابلو روان چیست و چه کاربردی دارد؟

تابلو روان ال‌ای‌دی یک سیستم الکترونیکی و بر پایه پنل‌های LED و SMD است که به‌ واسطه آن می‌توان متن، ویدئو، تصویر، علامت و نشان‌ها را به نمایش گذاشت. ساده‌ترین این تابلوها در ساعت‌های دیجیتالی مورداستفاده قرار می‌گیرند. با پیشرفت تکنولوژی امروزه می‌توان از این تابلوها، حتی برای نمایش محتواهای چندرسانه‌ای بیشتری نیز استفاده کرد که در تابلو سازی در تهران معمولا ساخته میشوند. محاسبه قیمت تابلو روان LED به عوامل زیادی بستگی دارد. در صورتی که قصد خرید تابلو روان را دارید لازم است در این مورد نکات کلیدی و مهمی را بدانید که بسیاری از طراحان به شما بازگو نمی‌کنند. علاوه‌ بر آن، شرط کیفیت تابلو روان نیز اهمیت زیادی دارد؛ پس نسبت به آن هم حساس باشید.

مزایای تابلو روان LED

هر تابلوی روان از ماژول، چیپست، مدارهای الکتریکی، لامپ، برد کنترل و منبع تغذیه تشکیل شده است. یک عامل عالی برای جلب ‌توجه مشتری و انعکاس خدمات و سرویس‌هایی است که در یک شرکت، کارگاه، فروشگاه، مجموعه و… ارائه می‌شود. مزیت‌های آن هم بسیار خواهد بود.

متمایز و خاص

اولین و اصلی‌ترین فاکتوری که باعث می‌شود افراد برای کسب ‌و کار خود به سراغ خرید تابلو روان LED بروند، خصیصه جلب‌توجه چند برابری و متمایزکردن یک کسب ‌و کار، فروشگاه یا غرفه در یک مسیر خواهد بود.

مصرف برق پایین

اساساً حتی اگر از این دستگاه‌ها به‌ صورت مداوم و شبانه ‌روزی هم استفاده کنید، مصرف برقی ندارند. از آنجایی‌ که در ساخت تابلو روان از LED، یکی از کم‌مصرف‌ترین لامپ‌های دنیا استفاده می‌شود، در نتیجه این موضوع کاملاً واضح است.

طول عمر بالا و امکان سفارشی‌سازی

تابلوهای روان درصورتی‌ که توسط یک شرکت معتبر و یک فرد متخصص طراحی شوند، هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کنند. نصب آن‌ها به نسبت سخت است، اما این کار توسط تکنسین انجام خواهد شد. می‌توانید مدل‌های تک ‌رنگ با هزینه اقتصادی و تابلو روان رنگی را با هزینه کمی بالاتر خریداری کنید و قطعاً قابلیت سفارشی‌سازی شامل انتخاب ابعاد هم خواهد بود. حتی می‌توانید تراکم پیکسلی تابلو روان را بر حسب نیاز خود افزایش دهید.

منبع : اینفوجاب مارکت

دکمه بازگشت به بالا