عمومیکسب و کار ویژه

نرم افزار نینجاگرام چه کاربردی دارد؟

آیا می دانید نرم افزار نینجاگرام چه کاربردی دارد؟ آیا تفاوت اصلی این نرم افزار را با سایر ربات ها می دانید؟ در این مطلب توضیح می دهیم نینجاگرام چیست و چگونه می تواند کسب و کار اینستاگرامی شما را به اوج برساند.

سایت رسمی نینجاگرام

چرا اینستاگرام تبدیل به یک بازار فروش موفق شده است؟

همه ی ما روزانه با اینستاگرام سر و کار داریم و مدت زمان زیادی را دراین اپلیکیشن به سر می بریم. اینستاگرام با کاربران بسیاری که دارد تبدیل به بهترین مکان برای بازاریابی و فروش اجناس شده است. اگر شما بتوانید پیج خود را به مخاطبانی که ممکن است محصولات شما را خریداری کنند نشان دهید مطمعنا می توانید فروش بالایی را تجربه کنید و به درآمد بسیار بالایی برسید.

اما تبلیغات برای اینستاگرام بسیار پرهزینه هستند. ما به شما نرم افزار نینجاگرام را معرفی می کنیم که با هزینه ای بسیار کمتر می توانید بازدهی پیج خود را چندین برابر کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ربات اینستاگرام چه کاربردی دارد؟

ربات اینستاگرام یک اپلیکیشن است که با برنامه ریزی های انجام شده به جای شما در اینستاگرام فعالیت می کند. ممکن است برای شما پیش آمده باشد که یک شخصی با چندین میلیون فالوور و تیک آبی شما را دنبال می کند. مطمئنا آن شخص شما را نمی شناسد و هیچ دلیلی هم برای فالوو کردن شما ندارد ولی شما را دنبال می کند و پس از مدتی نیز شما را آنفالوو می کند.

بسیاری از پیج های ملیونی دست به استفاده از ربات ها میزنند زیرا ربات ها بسیار سریع تر و با برنامه تر از انسان ها در این گونه مسائل عمل می کنند و هزینه چندانی هم ندارند. وقتی که شما پیج خود را به دست یک ربات می دهید می توانید با مشخص کردن تنظیماتی ربات را مجبور کنید که کاربران اینستاگرام را فالو کند تا در عوض آنها نیز شما را فالوو کنند.

این کاربرانی که توسط ربات فالوو می شوند اشخاص واقعی هستند و مطمئنا از پیج شما دیدن می کنند. یک موضوع مهم راجع به ربات های اینستاگرام مطرح است و آن بحث امنیت این ربات ها است. اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی خود بسیاری از ربات ها را پیدا می کند و به دلیل استفاده از ربات، پیج شما را بلاک می کند.

آیا ربات ها امنیت بالایی دارند ؟

میزان امنیت ربات به پشتیباتی شرکت ارائه دهنده ربات بر میگردد. ربات ها برای وارد شدن به پیج شما و انجام عملیات های فالوو، لایک و . . . نیاز دارند که به یک سرور متصل باشند تا اتصال اینترنت برقرار باشد. بسیاری از شرکت های حال حاضر که خدمات اینستاگرام ارائه می دهند برای ربات های خود از سرور ها و ایپی های مشترکی استفاده می کنند که باعث می شود اینستاگرام به این موضوع که شما از ربات استفاده می کنید پی ببرد و پیج شما را اکشن بلاک کند.

راه حل چیست؟ از ربات ها استفاده کنیم یا نکنیم؟ جواب سوال شما فقط و فقط ربات نینجاگرام است. ربات نینجاگرام با برنامه نویسی پیشرفته هیچگونه نیازی به سرور های شرکتی برای متصل شدن ندارد با استفاده از ایپی اینترنت شما وارد اینستاگرام شما می شود و هیچگونه راهی برای اکشن بلاک شدن از طرف اینستاگرام به دلیل ایپی مشترک باقی نمیگذارد. ربات نینجاگرام امکانات و اپشن های فراوانی دارد که در سر تیتر های بعدی با آنها آشنا می شوید.

نینجاگرام چیست ؟

سایت نینجاگرام

نینجاگرام یک ربات است که روی ویندوز نصب می شود و به شما اپشن های بی نظیری ارائه می دهد تا فالوور های خود را افزایش دهید. اینستاگرام امروزه به یک بازار خرید و فروش بزرگ تبدیل شده است و بسیاری از مشاغل فعالیت خود را به اینستاگرام منتقل کرده اند و هزینه های زیادی برای تبلیغات پرداخت می کنند تا مخاطبان بسیاری بگیرند و در نتیجه فروش بالایی داشته باشند.

در اینستاگرام برای تمامی مشاغل خریدار وجود دارد ولی نکته اصلی این است که شما باید مخاطبانی جذب کنید که مایل به خرید اجناس شما باشند یا اجناس شما در حوزه فعالیت کاربر باشد تا احتمال خرید بالا برود و درصد فروش بالایی داشته باشید. برای بدست آوردن مخاطبان واقعی و کاربران واقعی راه های مختلفی وجود دارد. اکثر فروشنده های امروزی اینستاگرام، با پرداخت مبلغی نسبتا زیاد پیج خود را توسط دیگر افراد تبلیغ می کنند.

یکی از بدی های تبلیغات این است که مخاطبانی که شما بدست می آورید اکثرا در حوزه فروش شما نیستند و مایل به خرید نیستند. با استفاده از ربات نینجاگرام شما می توانید مخاطبان بسیاری بدست آورید و در مدت زمان بسیار پایین فروش خود را شروع کنید.

یکی از نکات مثبت نینجاگرام شخصی سازی تنظیمات است که شما با استفاده از این اپشن می توانید مخاطبانی مرتبط با حوزه فروش خود دریافت کنید تا درصد خرید از مخاطبان خود را افزایش دهید. نینجاگرام با روش های مختلفی باعث افزایش فالوور شما و افزایش فروش شما می شود.

1.فالو کردن کاربران برای گرفتن فالوور

اولین روش جذب مخاطب، فالوو کردن کاربران است تا آنها نیز شما را فالوو کنند. در ربات نینجاگرام شما می توانید تعداد فالوو ها در هر دقیقه را شخصی سازی کنید تا از اکشن بلاک ها دوری کنید. برای مثال اگر شما مشخص کنید که ربات در هر دقیقه یک نفر را دنبال کند در طول روز 1440 نفر را دنبال می کنید و مطعنن بخشی از این افراد نیز شما را دنبال می کنند و به این صورت مخاطبان واقعی دریافت می کنید. در ربات می توانید به راحتی مشخص کنید تا تمامی کسانی که دنبال کرده اید را بعد از مدت زمان مشخصی انفالوو کنید.

2.لایک کردن و کامنت گذاشتن

شما می توانید با نوشتن یک متن برای ربات به نینجاگرام دستور دهید تا زیر پست های کاربران کامنت مورد نظر را قرار دهد. برای مثال اگر کسب و کار شما تدریس زبان انگلیسی و فروش پکیج های زبان است، می توانید برای ربات کامنت “در پیج ما به راحتی می توانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید برای اطلاعات بیشتر از پیج ما دیدن کنید” را قرار دهید تا ربات به صورت خودکار در طول روز برای پیج های مختلفی این کامنت را قرار دهد تا مخاطبانی مرتبط با حوزه کسب و کار خود دریافت کنید. لایک کردن پست های دیگران نیز یکی از روش های جذب لایک و فالوور است که آنها اسم شما را می بینند و ممکن است از پیج شما دیدن کنند که این مورد نیز در نینجاگرام قابل شخصی سازی است.

قیمت ربات نینجا گرام چقدر است ؟

ربات نینجاگرام قابلیت های فراوان دیگری دارد که شما با مراجعه به سایت رسمی دانلود نینجاگرام فارسی به آدرس DLninjagram.ir می توانید اطلاعات بیشتری راجع به ربات و نحوه خرید و قیمت آن بدست آورید. نینجاگرام با کمترین قیمت پیج شما را متحول می کند و درصد خرید شما را با تضمین افزایش می دهد.

دکمه بازگشت به بالا