استان ها

آمادگی شهرداری زنجان برای مواجه با بارش برف و باران

تی تی آنلاین/زنجان شهردار زنجان با اشاره به آمادگی شهر زنجان برای مواجه با بارش برف و باران گفت: هزینه‌کرد در این بخش باعث آرامش خاطر شهروندان می‌شود.

علیرضا فیروزفر ظهر امروز (۲ آبان‌ماه) در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه برف‌روبی شهری در دو دوره گذشته در مقایسه با سال‌های قبل روند خوبی داشته است، افزود: هزینه‌های خواب در سه چهار سال پیش بالا بود اما در این دوره‌ها این میزان تقریباً به تعادل رسیده است.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه در دسترس بودن دستگاه‌ها و ماشین‌آلات یک ضرورت است، گفت: البته در بحث هزینه‌ها کمال دقت را داریم و تا جایی که ممکن است در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد شد.

فیروزفر گفت: باید از سپاه پاسداران نیز تشکر کرد؛ چراکه برخی از ماشین‌آلات مورد نیاز از طریق سپاه و بدون دریافت هزینه‌ای انجام شده بنابراین صرفه‌جویی توسط شهرداری در حال انجام است.

شهردار زنجان با بیان اینکه خواب ماشین‌آلات زمستانی اجاره شده صرفاً خواب نیست و یک آمادگی است، اضافه کرد: در مواقع خواب از این ماشین‌آلات برای انجام اقدامات عمرانی استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه هیچ ریسکی در برف‌روبی قابل پذیریش نیست، اضافه کرد: میزان بارش‌ها در زمستان مشخص نیست و نباید در خصوص قرارداد این لایحه ریسک کرد.

فیروزفر با بیان اینکه امسال فقط یک نفر در مناقصه ستاد برف‌روبی شهر زنجان شرکت کرد، افزود: موضوع بعدی این است که ۹ میلیارد تومان برای رفع برف‌روبی زنجان و حل مشکلات و ایجاد آرامش رقمی نیست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا