بین الملل

اسرائیل درباره بمباران بیمارستان القدس هشدار داد!

پس از حملات اسرائیل به بمباران بیمارستان المعمدانی در غزه، این بار صهیونیست‌ها به دنبال بمباران بیمارستان القدس هستند.

هلال احمر فلسطین خبر داد که طی یک ساعت، صهیونیست‌ها سه بار با مسئولان این نهاد تماس گرفته و تأکید کرده‌اند که باید بیمارستان القدس تخلیه شود.

شبکه خبری العربی گزارش داد، این نهاد فلسطینی از همه مردم جهان خواسته است که برای جلوگیری از وقوع یک کشتار جدید در بیمارستان القدس شهر غزه، فورا وارد عمل شود.

هلال احمر فلسطین می‌گوید که در این بیمارستان، ۴۰۰ بیمار بستری هستند، ولی ۱۲ هزار نفر برای در امان ماندن از بمباران صهیونیست‌ها به آن پناه آورده‌اند.

رژیم صهیونیستی در هفته جاری با بمباران بیمارستان المعمدانی، یکی از فجیع‌ترین جنایات تاریخ خود را رقم زد. اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد که در جریان بمباران این بیمارستان توسط جنگنده‌های صهیونیستی بیش از ۱۰۰۰ نفر به شهادت رسیدند.

310310

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا